Oldal: 97 / 246 ElsőElső ... 47879596979899107147197 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 961 - 970 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #961
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 16.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    HM2-ben a saját statjaimat hol tudom megnézni, egy bizonyos játékra leszűrve mondjuk?

  2. #962
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mire gondolsz? Sztem nem jár semmivel.
    Arra gondoltunk, hogy resetelés után nem fog megfelelően működni vmelyikünk számára, vagy esetleg abszolút nem fogunk tudni visszalépni, de azóta már meghúztuk ezt a lépést és minden oké.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  3. #963
    Idegen Rock avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 03.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Sziasztok


    Nem tudjatok esetleg, hogy hogyan lehet szurni Holdem Manager2-ben a hatralevo jatekosok szamara egy adott vakszinten? Pl Azt akarom megtudni, hogy 100/200-as vakoknal mekkora a field. Hanyan vannak meg versenyben. Szurni valahogyan az osszes tornamra ugy hogy lassam, hogy egy adott vakteten hanyan maradnak atlagosan versenyben.

  4. #964
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet Rock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok


    Nem tudjatok esetleg, hogy hogyan lehet szurni Holdem Manager2-ben a hatralevo jatekosok szamara egy adott vakszinten? Pl Azt akarom megtudni, hogy 100/200-as vakoknal mekkora a field. Hanyan vannak meg versenyben. Szurni valahogyan az osszes tornamra ugy hogy lassam, hogy egy adott vakteten hanyan maradnak atlagosan versenyben.
    Sehogyan. Ez az adat nem szerepel a HH-ban, így a HM-be sem kerülhet bele.

  5. #965
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Riddler1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! HM2 őt használok, de miután frissítettem előjött az a hiba, hogy amikor játék közben note-olok és cselekednem kell egy másik asztalon akkor elkapja a cursort a note-ról és az aktív ablak chatboxába írom hogy A6o 15 bb openpush utg. Valakinek ismerős esetleg? újabb frissítéssel megoldható?
    Ez szerintem szimplán a pókerkliens beállításán múlik, hogy ne rántsa előre az aktív ablakot. Ezt meg be lehet ugye állítani, legalábbis majdnem minden kliensnél.

  6. #966
    Idegen Rock avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 03.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Igen, igy van. Kozben en is rajottem. Koszi a gyors valaszt.

  7. #967
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Miért mutat a HM2-ben a handnél 6 órával többet, mint amennyi a valóságban van. A most lejátszott leosztásaim 14:38-al mentődnek le, pedig csak 08:38 van. Tegnap óta jelentkezik a probléma, pedig a settings/general settings/time-nál a start of the day az 00:00.

  8. #968
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Idézet Campus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért mutat a HM2-ben a handnél 6 órával többet, mint amennyi a valóságban van. A most lejátszott leosztásaim 14:38-al mentődnek le, pedig csak 08:38 van. Tegnap óta jelentkezik a probléma, pedig a settings/general settings/time-nál a start of the day az 00:00.
    Most nézem, hogy ez a probléma csak a FTP-nél áll fenn.

  9. #969
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Srácok, van itt esetleg valaki, akinek a gépén van HM2 ÉS Notecaddy Premium installálva, és $5 / 30 perc áron megengedné, hogy Teamviewerrel ránézzek a gépén a Notecaddy-re fél vagy 1 óra erejéig? (Nincs trial version a Premium verzióból, és nem tudom, hogy tudja-e a szofter azt, amire nekem kéne, ezért rá szeretnék nézni, mielőtt megveszem.)

    Thx előre is!
    Utoljára módosítva: sawwee által: 2013. 05. 20. 19:23

  10. #970
    KZ
    KZ nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 17.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    128

    Alapbeállítás

    Hello

    HM2 licenszt vennék moneybookersen ha van valakinek jó áron.

    Köszi

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •