Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678
Eredmény: 71 - 74 (74) összesen
Like Tree95Likes

Téma: NL25, 1 session alatt 10 BI-vel EV alatt (képpel)

  1. #71
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 08. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Tegyél fel tipik handeket, ahol el vagy veszve egy kicsit.

  2. #72
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Kedves topiknyitó, ekkora mintán bármi megtörténhet, pihend ezt ki és folytasd tovább a játékot. Még sokkal nagyobb mintákon is megtörténhetnek csúnyaságok.

    Rockett te meg ne tegyél úgy mintha nem sírtál volna már ezerszer ennyit, én még emlékszem ahogy vergődsz magaddal mint egy kivert kutya és ez nem volt olyan régen fórumharcos. Ahogy Romsy is mondta csak rossz helyen van a topik.
    csabadeak, Odyssey8 and GeigerAlex like this.

  3. #73
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rockett, Te mit szívtál? Nem voltál ilyen trollkodós régen, szóval valami biztos történt, de iszonyat felfújsz egy normálisan megfogalmazott, talán kicsit amatőr kérdést. Egyébként is hadd emlékeztesselek, amikor 1 éve még óráként postoltad a bad beateket a skype csoportba, és megállás nélkül sírtál, de mind hülyék voltunk, akik szóltunk, hogy ez nem oké Neked sem, nekünk sem.
    Nem kéne elfelejteni, hogy Te is voltál mental fish, nem is kicsit. Ehhez képest elég magas a ló, amiről beszélsz. Ne vedd személyeskedésnek, de így fair szerintem az oltogatásoddal szemben

    Hagyjátok már a srácot, könyörgöm...
    GL!
    Jogos, igazad van, mondjuk én sem gondoltam, hogy ez így elharapódzik ez a vagdalkozás, gondoltam az úr elmegy a komoly rangjával arra az oldalra, ahol mindenki várja szeretettel ésatöbbi. Sajnos tudok elég önfejű lenni, és ha a másik fél is az, akkor abból elég parázs viták kerekedhetnek ki. Ahogy történt ez most is. A csoportos dologban is igazad van... félig. Amivel nem értenék egyet azt itt meg nem fejtem ki, mert nem akarok erről egy újabb hosszú, felesleges vitát. Nem vettem személyeskedésnek, illetve befejeztem a topic kommentelését. Van ma jobb dolgom is. Peace.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #74
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A témát átmozgattuk a "Bad beat" kategóriába.

    Javasoljuk csabadeak hozzászólását megfontolásra:

    Idézet csabadeak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mentális Felkészültség és Maximális Teljesítmény:
    http://files.pokerakademia.com/files/445/445421.pdf

    Sztem ez sokat segíthet.

    "Mindenki magának tulajdonítja a sikert, de a balszerencsét a sorsnak róják fel."

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •