Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (32) összesen
Like Tree28Likes

Téma: NL30 3bet pot AA -al kellemetlen helyzetben

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Szerintem azt lehet látni, hogy a flophoz képest a törn nem sokat változtatott a dolgokon. Flop minraise után törnön pont az volt várható a haltól, amit csinált. Ezért ha floppon jónak gondoltuk a megadást, akkor törnön is jó.

    Bár halakra nem annyira jellemző, hogy húzókkal emelgetnek floppon, de azért néznék egy flop agresziót. Ha elég agró, akkor tennék jópár húzót a laptartományába floppon és nyugodtabban adnám meg a törn emelést.

    Amúgy ebben a helyzetben legtöbbször én is adnám törnön annak ellenére, hogy
    1. általában nem túl egészséges egy párral 100BB+ betenni
    2. VPIP=38-ban azért lehet benne néhány 8-as is, végül is egy halról beszélünk - mondjuk a 82o az első hozzászólásban az erős túlzás...
    Utoljára módosítva: thomyca által: 2013. 05. 18. 11:04

  2. #12
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    sose dobnam.
    dr.drogba likes this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  3. #13
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "flod to 3 bet after raise 42" omg itt bármivel callozhatot, de sebaj, ez már flopon dobó ha reálisak akarunk lenni de turnon mindenképp.
    Ráadásul eddig még nem is check/raiselt flopon.

    Pakuljátok be!

    Szerintem kicsit túl kombináljátok ezt a handet fish soha nem fog szarral raiselni és turn donk all in menni, gyenge kézzel itten és amig nincs különösebb noteunk róla hogy ezt mással vagy blöffölből csinálja addig ez dobható nyugodt szívvel, minden fájdalom nélkül.
    Rosszul használod a HUD statokat, tanuld meg előbb az akciókat, stack/pot arányokat, laperősséget értelmezni, mert így a számok nagyon félrevezetnek.
    Az eredeti emelőre vonatkozik a 3betre dobás, Villain coldcallolta a 3betet, aki amúgy dobált is pre 3betre az esetek majdnem felében.

    Turnön sem donk allin ment az ellenfél, mert floppon már a c/r-el átvette a kezdeményezést, csak standard folytatja turn pushal, pot alatti eff stackel.

    Boldogan adnám meg, kézbe pár heavy preflop ranget gondolok (főleg TT-QQ), néhány jobb broadway-el (AQ, AK, AJs).
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2013. 05. 18. 11:49
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #14
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    én itt max óverpárt vagy flösshúzót tudok elképzelni nála, nem tudom, milyen 8-as lehetne nála szendvicsben, fullal meg szerintem nem overbetelne törnön. bár a 123bb effektív sztekk talán valamennyit módosít a dolgokon

  5. #15
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Inkább flopon tenném be 4x,99+,FD+overek ezek bepakolják így is úgy is floppon nem akarok action killert. Ha 8x-el bingozott akkor wp

  6. #16
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Nekem a cim nem tetszik.
    Ez kellemetlen helyzet?Mégis milyen boardot akarunk...
    38as VPIP coldcallolt,1010+ és az A10x FD-k is benne vannak a rangebe.
    Sosem tudnám dobni fish ellen,föleg,hogy nem vagyunk nagyon deepen.

  7. #17
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Lassan kiírhatod, hogy mi ellen buktad a partit. Már kaptál visszaigazolást, hogy jó volt a call... (kíváncsi vagyok)

  8. #18
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    44
    jak1 likes this.

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a cim nem tetszik.
    Ezen jót nevettem . A8o volt nála, szóval nem volt kellemes a helyzet . Én azért gondolkodtam el a dobáson mert eddig még nem ch/r-elt és a ch/minraise általában nagyon erős line a fisheknél, ritkán érzem magam jól egy ch/minraise turn allin -al szemben.
    dr.drogba likes this.

  10. #20
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezen jót nevettem . A8o volt nála, szóval nem volt kellemes a helyzet . Én azért gondolkodtam el a dobáson mert eddig még nem ch/r-elt és a ch/minraise általában nagyon erős line a fisheknél, ritkán érzem magam jól egy ch/minraise turn allin -al szemben.
    cumi, de ezt kb mindenki snappeli

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •