Oldal: 620 / 692 ElsőElső ... 120520570610618619620621622630670 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.191 - 6.200 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #6191
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    kár, azért kössz!

  2. #6192
    Tag zsugabubus23 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 16.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, ezzel már megy a hud.

  3. #6193
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás Hud

    Hm1-el megjelenik nektek a HUD a tornákon, sng-ken? Frissítettem a fenti verzióra, de csak cash asztalon jelenik meg a hud, amúgy nem, pedig importája a handeket, mert az adatbázisban megjelennek.

  4. #6194
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 12.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Nem tudja vki, hogy ilyen nyert tournament ticket-et hogy lehet pénzre váltani?
    The big little ticket 2,2dollar

  5. #6195
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Kapott valaki hasonló levelet? Csak félig-meddig értem mit írnak benne.

    Full Tilt Poker has become aware of a situation involving a violation of our Terms of Service, to the potential detriment of other players. You participated in games that were under consideration in this case and as a result you may have been adversely affected.

    In a case such as this it is our policy to confiscate the balances of the offender(s) and for Full Tilt Poker to add funds where appropriate. This compensation pool is then distributed to players potentially affected in as fair a way as possible.

    We have determined that you are entitled to a refund of $1.58 which has been credited to your account.

    The integrity of the games at Full Tilt Poker is of paramount importance and appropriate action will always be taken when players operate outside the Terms of Service. Full Tilt Poker works hard to police the games in order to pro-actively prevent such instances. However, in cases where it is discovered that rules breaches have occurred, the aim is to ensure that any players affected are compensated appropriately.

    We regret that we will be unable to answer questions as to how your specific credit amount was calculated. Likewise, we are not at liberty to identify the specific games or player(s) in question. Suffice to say that the offender(s) have been barred from the site and you will not encounter them again.

    Thank you for your continued play at Full Tilt Poker. Please let us know if we can help you with any further issues or questions.

    Regards,

    Full Tilt Poker - Game Integrity

  6. #6196
    Idegen riverdeniro avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 09.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Valószínű összejátszottak az asztalnál ahol ültél és visszakapod a beülődet.

  7. #6197
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Ilyen beülővel nem játszok.

  8. #6198
    Idegen riverdeniro avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 09.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Akkor lehet kiszámolták és téged ennyivel károsítottak meg.

  9. #6199
    Lelkes újonc rezsjak avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    Mit gondoltok érdemes bankroll építést FullTilten kezdeni, 5/10c cash-t játsznék vagy s&g 10$ig kezdetben.
    Már pár év pókeres tapasztalat a hátam mögött van, csak a bankroll hiányzik.
    Mostanában inkább élőpókert játszottam és 20-30 fős 5000-15000ft versenyeken, ahol szerintem elég erős a mezőny mindig ott voltam a dontőasztalon, szóval lehet fish vagyok, de nem érzem magam annak
    Azért gondolkozom a nagyobb termekben, mert a kis termeknek a kifizetései nem szimpatikusak, és még a nagy termekben is sokszor pangás van ha nincsen csúcsidő.
    Köszönöm a válaszokat, ha valakinek van alternatívája azt is szívesen veszem.

  10. #6200
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet rezsjak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit gondoltok érdemes bankroll építést FullTilten kezdeni, 5/10c cash-t játsznék vagy s&g 10$ig kezdetben.
    Már pár év pókeres tapasztalat a hátam mögött van, csak a bankroll hiányzik.
    Mostanában inkább élőpókert játszottam és 20-30 fős 5000-15000ft versenyeken, ahol szerintem elég erős a mezőny mindig ott voltam a dontőasztalon, szóval lehet fish vagyok, de nem érzem magam annak
    Azért gondolkozom a nagyobb termekben, mert a kis termeknek a kifizetései nem szimpatikusak, és még a nagy termekben is sokszor pangás van ha nincsen csúcsidő.
    Köszönöm a válaszokat, ha valakinek van alternatívája azt is szívesen veszem.
    1.PS,FT szerintem nem rossz választás
    2.A fishek nem érzik magukat fishnek
    3.Én is szoktam élőben játszani 5-10K-s versenyeket és a mezőny bődületesen gyenge
    (Ezt csak azért írom mert a PS és FT NL10-es mezőnye fényévekkel erősebb)
    4.GL!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •