Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (46) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 05. 19

  1. #21
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Egészen nyilvánvaló, hogy az az 1 darab lehetséges KK van nála. Nem a 48 féle sor, nem a 11 féle szett, nem is a 67 féle 2pár, hanem KK, mert mi tudjuk hogy kell readelni.
    Pilu_6 and kisgatyas like this.

  2. #22
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    egyre gyengébb vagyok ismét elhibáztam, no mindegy

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    biztos nem kövezném meg én se azt aki valueraisel itt

    de én itt az eddigi passzívból agróba átváltott line miatt így infó nélkül még megijednék annyira, hogy csak megadjak.
    A call és a fold között gondolkoztam, de én is csak callt választom riveren. Úgy emlékszem pont egy "Okosságok kezdőknek" című videóban ez a line szerepel, azzal a felszólítással: Ne *****uk be!
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

  4. #24
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Ha abból indulunk ki, hogy biztos, hogy gyengébb 2 párja van, akkor mindig ebből kéne... és az esetek felébe jól be is szopnánk az AL-t! Számomra a call sokkal egyértelműbb, mint a r Al, history hiányában...

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Szerintem call, de még azt is többször cuppantottam már, mint ahányszor nyertem! :-)
    Vagy csak félénk és bizonytalan vagyok?
    Nem is tudom!
    :-)
    thomyca likes this.

  6. #26
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet csabadeak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A call és a fold között gondolkoztam, de én is csak callt választom riveren. Úgy emlékszem pont egy "Okosságok kezdőknek" című videóban ez a line szerepel, azzal a felszólítással: Ne *****uk be!
    az azért nem teljesen ez, de hasonló igen annyi a kül h itt 2 párral is donkolhat amit meg verünk.

  7. #27
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    nem értem, hogy hogyan lehet itt a call és a fold között vacilálni. a raise és a fold között még érthető, mert akkor az a kérdés, hogy elől vagyunk-e vagy sem. ha képes volt 2 utcán át gyengébbel csekkallolni, és utána donkolni, akkor rézre sosem dob. ha meg komolyan esélyesebbnek tartjuk, hogy itt erősebb, akkor meg miért blöffkeccselünk 40 bb-ért?
    kistaska likes this.

  8. #28
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Viszont, én simán dobnám.

  9. #29
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Zavarban

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem értem, hogy hogyan lehet itt a call és a fold között vacilálni. a raise és a fold között még érthető, mert akkor az a kérdés, hogy elől vagyunk-e vagy sem. ha képes volt 2 utcán át gyengébbel csekkallolni, és utána donkolni, akkor rézre sosem dob. ha meg komolyan esélyesebbnek tartjuk, hogy itt erősebb, akkor meg miért blöffkeccselünk 40 bb-ért?
    ha nem tévedek

    kb 30%os potsoddsunk van, szóval attól hogy jó a call, még messze nem biztos, hogy jó a valueraise mivel ahhoz h vbetelhessünk az kell, hogy 50%-nál előrébb legyünk a bet-call range-e ellen, a callhoz viszont az is elég, ha 30%-ot hozunk ugyan ez ellen a tartomány ellen.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 05. 20. 21:24
    ÁradóFolyó likes this.

  10. #30
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem értem, hogy hogyan lehet itt a call és a fold között vacilálni. a raise és a fold között még érthető, mert akkor az a kérdés, hogy elől vagyunk-e vagy sem. ha képes volt 2 utcán át gyengébbel csekkallolni, és utána donkolni, akkor rézre sosem dob. ha meg komolyan esélyesebbnek tartjuk, hogy itt erősebb, akkor meg miért blöffkeccselünk 40 bb-ért?
    ugye-ugye, matekolni is kéne nyomkodás előtt

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •