Oldal: 42 / 85 ElsőElső ... 32404142434452 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 411 - 420 (844) összesen
Like Tree398Likes

Téma: Minden ami Omaha Hi-Low!! (MTT,SNG,CASH)

  1. #411
    Fanatikus tag BLaci77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Hollandia,Dordrecht
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Idézet soux eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is inkább azokra a versenyekre vok kihegyezve.
    Bár ezek után már komolyan nem tudom, annyira nincs szerencsém mutatja az alábbi példa.
    No Limit Omaha Hi/Lo Hand, 350.00/700.00, bradlacko | BOOM! Hand Replayer
    szep call j1044. biztos valami komoly jatekos lehetett.
    En megmondom oszinten azert nem szoktam berakni handeket,mert a bad beatokat kapok,de azert en is adok.Es szerintem mindenki kozulunk igy van ezzel.
    bakyka likes this.
    ---------------------------------------------
    Ha nem megy,akkor nem kell erőltetni.
    De akkor mit csináljak amikor unatkozom?????
    Akkor erőltesd!!!!!

  2. #412
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet BLaci77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szep call j1044. biztos valami komoly jatekos lehetett.
    En megmondom oszinten azert nem szoktam berakni handeket,mert a bad beatokat kapok,de azert en is adok.Es szerintem mindenki kozulunk igy van ezzel.
    ÓÓÓÓÓ Lacikám!! Csak tényleg ezred ennyi bad beatet csapnék rájuk én lennék a legboldogabb ember a világon! Akárhogyan gyűjtögetem a postflop játékommal a BI-ket, jön 1 "értelmes" ember bepattintja az AI-t (preflop) easycallozok az ászokkal és folyamatosan legyorsulnak.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  3. #413
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hely
    Százhalombatta
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Idézet soux eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is inkább azokra a versenyekre vok kihegyezve.
    Bár ezek után már komolyan nem tudom, annyira nincs szerencsém mutatja az alábbi példa.
    No Limit Omaha Hi/Lo Hand, 350.00/700.00, bradlacko | BOOM! Hand Replayer
    Mondjuk érdekes lappal adta meg de azért ha 4 4 helyett 4 5 van már én is meg adom, ha ennyivel több zsetonom van és már senki nem emelhet rám .
    Nem azt mondom , hogy jó lépés de sng-ban ez alap úgy látszik most már mtt-ben is.
    Gondold el , hogy meglepődnek cg-ben mikor ilyen hülye lapokkal adok meg all-int, mondjuk ott nem müködik valamiért, de hát a beidegződésen nehéz változtatni.
    Utoljára módosítva: Szerencsefia által: 2013. 05. 19. 08:44

  4. #414
    Fanatikus tag BLaci77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Hollandia,Dordrecht
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Idézet soux eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ÓÓÓÓÓ Lacikám!! Csak tényleg ezred ennyi bad beatet csapnék rájuk én lennék a legboldogabb ember a világon! Akárhogyan gyűjtögetem a postflop játékommal a BI-ket, jön 1 "értelmes" ember bepattintja az AI-t (preflop) easycallozok az ászokkal és folyamatosan legyorsulnak.
    Nem teged akartalak ezzel degradalni. Ha ugy jott le akkor ne haragudj.
    Csak ezzel probalom magam nyugtatni,mert az elmult idoszakhoz kepest annyit sikerult fejlodnom,hogy mar a tiltelesrol leszoktam.
    Amikor volt a fix limit event hajnal 1korul kialakult egy 6max 0.5/1 es asztal ket olyan palival akik nalam kekkel vannak jelolve(ok az oriasi palik)mindketto 100$felett ult,az atlagpot 25$felett volt minden leosztasba. Beultem es en lettem a pali az asztalon,vagyis az eredmenyek alapjan sikerult 100bigbetet buknom. Azt azert hozzateszem hogy igazan senki sem nyert az asztalon de a rake miatt folyamatosan csokkent a penz az asztalon,mivel minden korbe maxot tudott levenni a ps.
    Voltak vicces partik nagyon,preflop flop turnon mindket palival maxig emelgettek es a riveren egyik emelt a kovetkezo tovabbvitte en tovabbemeltem es mindketto dobott,kb 25-30$potnal. Ilyenbol volt kb 4-5.
    Rengeteg aa2x lapom sult ugy be hogy flop kismillio outot adott.
    Kerestem is hogy van e valaki kozulunk aktiv ,mert mondom irok higy aki tud jojjon hatha tobb szerencseje lesz,de senkit nem talaltam hogy jatszik,bakykan kivul,neki hiaba irtam chatba nem latta,valoszinu mert nem reagalt.
    soux likes this.
    ---------------------------------------------
    Ha nem megy,akkor nem kell erőltetni.
    De akkor mit csináljak amikor unatkozom?????
    Akkor erőltesd!!!!!

  5. #415
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet BLaci77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem teged akartalak ezzel degradalni. Ha ugy jott le akkor ne haragudj.
    Csak ezzel probalom magam nyugtatni,mert az elmult idoszakhoz kepest annyit sikerult fejlodnom,hogy mar a tiltelesrol leszoktam.
    Amikor volt a fix limit event hajnal 1korul kialakult egy 6max 0.5/1 es asztal ket olyan palival akik nalam kekkel vannak jelolve(ok az oriasi palik)mindketto 100$felett ult,az atlagpot 25$felett volt minden leosztasba. Beultem es en lettem a pali az asztalon,vagyis az eredmenyek alapjan sikerult 100bigbetet buknom. Azt azert hozzateszem hogy igazan senki sem nyert az asztalon de a rake miatt folyamatosan csokkent a penz az asztalon,mivel minden korbe maxot tudott levenni a ps.
    Voltak vicces partik nagyon,preflop flop turnon mindket palival maxig emelgettek es a riveren egyik emelt a kovetkezo tovabbvitte en tovabbemeltem es mindketto dobott,kb 25-30$potnal. Ilyenbol volt kb 4-5.
    Rengeteg aa2x lapom sult ugy be hogy flop kismillio outot adott.
    Kerestem is hogy van e valaki kozulunk aktiv ,mert mondom irok higy aki tud jojjon hatha tobb szerencseje lesz,de senkit nem talaltam hogy jatszik,bakykan kivul,neki hiaba irtam chatba nem latta,valoszinu mert nem reagalt.
    Nem vettem offensenek nyugi. A fix limit játék engem nem győzött meg, nem az én játékom. Neked sok sikert kívánok hozzá!
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  6. #416
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hely
    Százhalombatta
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Soux.
    Amúgy utánad nem sokkal én is kiestem 8,80-asról az ellenfélnél Q 2 T K nálam A 4 J J és persze a river J amivel sora lett . Zsetonban volt kb 4x annyi neki de én úgy fogtam fel, hogy ez van legközelebb jobban figyelem a zseton mennyiségeket. GL

  7. #417
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Idézet BLaci77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem teged akartalak ezzel degradalni. Ha ugy jott le akkor ne haragudj.
    Csak ezzel probalom magam nyugtatni,mert az elmult idoszakhoz kepest annyit sikerult fejlodnom,hogy mar a tiltelesrol leszoktam.
    Amikor volt a fix limit event hajnal 1korul kialakult egy 6max 0.5/1 es asztal ket olyan palival akik nalam kekkel vannak jelolve(ok az oriasi palik)mindketto 100$felett ult,az atlagpot 25$felett volt minden leosztasba. Beultem es en lettem a pali az asztalon,vagyis az eredmenyek alapjan sikerult 100bigbetet buknom. Azt azert hozzateszem hogy igazan senki sem nyert az asztalon de a rake miatt folyamatosan csokkent a penz az asztalon,mivel minden korbe maxot tudott levenni a ps.
    Voltak vicces partik nagyon,preflop flop turnon mindket palival maxig emelgettek es a riveren egyik emelt a kovetkezo tovabbvitte en tovabbemeltem es mindketto dobott,kb 25-30$potnal. Ilyenbol volt kb 4-5.
    Rengeteg aa2x lapom sult ugy be hogy flop kismillio outot adott.
    Kerestem is hogy van e valaki kozulunk aktiv ,mert mondom irok higy aki tud jojjon hatha tobb szerencseje lesz,de senkit nem talaltam hogy jatszik,bakykan kivul,neki hiaba irtam chatba nem latta,valoszinu mert nem reagalt.
    Haha, köszi hogy próbáltál szólni Nem láttam sajnos. Bár mondjuk lehet, hogy egyébként is kihagytam volna. Kb. fél éve toltam egy sessiont FLO8 100-on meg 200-on, ott is akkora bálnákkal volt tele az asztal, de kb. egy óra után azt vettem észre, hogy mégis tőlem illant el egy-két buy-in
    Be the shover not the caller!

  8. #418
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet Szerencsefia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Soux.
    Amúgy utánad nem sokkal én is kiestem 8,80-asról az ellenfélnél Q 2 T K nálam A 4 J J és persze a river J amivel sora lett . Zsetonban volt kb 4x annyi neki de én úgy fogtam fel, hogy ez van legközelebb jobban figyelem a zseton mennyiségeket. GL
    Sajnálatos. A tnapi versenyen amúgy 2x bírtam volna kb. 10000-es stackkel duplázni, erre mind2 szituban megkapta az ellen az alacsonyt riverre. LOL.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  9. #419
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Ezzel a kézzel fejezem be a siránkozásom ebben a topicban. Csak megmutatom, miről szól az elmúlt időszak. Csak nehogy az legyen, hogy vmit elferdítek..
    No Limit Omaha Hi/Lo Hand, 30.00/60.00, bradlacko | BOOM! Hand Replayer
    BLaci77 likes this.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  10. #420
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    GL mindenkinek a mai eventhez.
    Kár, hogy a turbo struktúra miatt kicsapós lesz az egész. Nem értem, hogy ha már turbo, miért nem NL, ez így elég tré lesz...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •