Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (46) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 05. 19

  1. #31
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha nem tévedek

    kb 30%os potsoddsunk van, szóval attól hogy jó a call, még messze nem biztos, hogy jó a valueraise mivel ahhoz h vbetelhessünk az kell, hogy 50%-nál előrébb legyünk a bet-call range-e ellen, a callhoz viszont az is elég, ha 30%-ot hozunk ugyan ez ellen a tartomány ellen.
    felállítanád ezeket a konkrét réndzseket, csak hogy ne a levegőbe beszéljünk?

  2. #32
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nem a levegőbe beszélünk hanem matematikáról, amit írtál az nem jó tökmind1 mik a range-ek.

    Na de itt van konkrét range feltételezve h kettő darab párral vagy jobbal nem checkkólázik floppon, QJvel se és minden 76-al emel.


    Board: Ks 5s 8h Td 9c
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 40.541% 35.14% 05.41% 13 2.00 { KhTc }
    Hand 1: 59.459% 54.05% 05.41% 20 2.00 { TT-99, KTs-K9s, T8s, 9s8s, 76s, KTo-K9o, T8o, 76o }

    nyilvan lehet olyat is csinálni, amikor jó a valueraise, ez most nem olyan.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 05. 20. 21:52
    Satukan likes this.

  3. #33
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Van sapkád ,nincs sapkád.

  4. #34
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    biztos ekkora érték van a reraise allin-ban? gondolom van benne, csak nem nekünk

  5. #35
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    nos, utánanéztem a potodds fogalmának, és belátom, igazad van. viszont azt továbbra sem értem, hogy hogyan lehet ebben a szituban callolni.

  6. #36
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Én betyárosan bevallom hogy Foldoltam a line miatt. Raise all-in felvillanása után a szám is tátva maradt, én csöppet baromságnak tartom itt ebben a szituban.
    kistaska and S0nnyB1ack like this.

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem értem, hogy hogyan lehet itt a call és a fold között vacilálni. a raise és a fold között még érthető, mert akkor az a kérdés, hogy elől vagyunk-e vagy sem. ha képes volt 2 utcán át gyengébbel csekkallolni, és utána donkolni, akkor rézre sosem dob. ha meg komolyan esélyesebbnek tartjuk, hogy itt erősebb, akkor meg miért blöffkeccselünk 40 bb-ért?
    a raise és a fold között akkor kell dönteni, amikor szinte biztos, hogy verve vagyunk.

    amúgy setet dobatni elvileg tényleg jó lehet a raise, csak senki sem dob setet bármit reppezünk yo-yo-yo, főleg nem ilyen fish
    BelaKecske and kohagyma like this.

  8. #38
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    biztos nem kövezném meg én se azt aki valueraisel itt

    de én itt az eddigi passzívból agróba átváltott line miatt így infó nélkül még megijednék annyira, hogy csak megadjak.
    Teljesen egyetértek.
    C/c, c/c, nagyobb donk line elég tipikus nuts, szerintem elég kis súllyal szerpelnek a két párok, vagy top párok a rangeben. Biztos hogy nem pusholnám, csak ha több ilyet láttam már tőle, addig szerintem ez iszonyat necces, találgatós.

  9. #39
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a raise és a fold között akkor kell dönteni, amikor szinte biztos, hogy verve vagyunk.
    arra céloztam, hogy valaki vagy túlértékeli a c/c c/c donk lájn jelentőségét, vagy a boardra is értelmezi a lájnt, akkor viszont (szerintem) szinte épphogy nincs jelentősége.
    pl. miért jó neki húzós törnön kész erős lappal csak callolnia, ha utána egy lényegében blank riveren képes donkolni? ez az ember vagy nincsen képben (de akkor nem csak király szet lehet nála, hanem TPTK vagy még rosszabb is), vagy télleg riverre ért oda. de az mondjuk igaz, hogy ha csak az utóbbi esetet vesszük is figyelembe, akkor is sok mindent verünk.

  10. #40
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    lássuk meg mi lesz ezért allin... hát, grat.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •