Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (56) összesen
Like Tree55Likes

Téma: NL10 AA mega mw potban, mi a legjobb lépés?

  1. #21
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó nézni amikor Romsy beír valamit és mindenki más megerősíti ezt más szavakkal. All day déjá vú.
    Ennél a handnél konkrétan akkor jó a kritikád, ha tudsz jobb linet! Szóval várjuk.....
    Gabiru and möster like this.

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Nekem az AI jobban tetszik. Könnyen lehet valkinél fölépár, amit nem tud eldobni (pont mert kiváncsivá teszed). Ha totálfish megadhatja egy húzóval, egy regulárnak meg pont tök mind1 mert a pottal is nyilvánvalóan komittálod magad. NL10 zoomon nagyon hülye megadásokat látni, egy 88 is adhatja.

  3. #23
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó nézni amikor Romsy beír valamit és mindenki más megerősíti ezt más szavakkal. All day déjá vú.
    Romsy azt írta: "pot." Turn tervet nem írt, az is lehet hogy ott dobni akart.....
    L.T., kohagyma, Gabiru and 3 others like this.

  4. #24
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Nah ebből boszorkány üldözés lett a végén. Érdekes topik lett ez végül.

  5. #25
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Guten3213 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennél a handnél konkrétan akkor jó a kritikád, ha tudsz jobb linet! Szóval várjuk.....
    Az észrevételem nem Romsy felé irányult, meg a nagy bet felé. Egyszerűen olvasd vissza az utolsó 200 handelemzést és szórakozz miután olvastad Belakecske, Romsy vagy T-rex stb. hozzászólását. Itt-ott nagyon jókat fogsz derülni, hogy néhányan minden handre ugyanolyan jó, rengetegszer ugyanolyan választ tudnak adni mint a náluk jóval tapasztaltabbak. Medallion power. Nem kritikának szánom ezt, csak észrevételnek. Minőség > Mennyiség amit én ezen a fórumon szeretnék látni. Nem akarok senkit bántani ezzel, de engem zavar és ezt nem csak 2 hete vettem észre és nem csak én.

    Sorry kohagyma hogy evvel offolom a topikodat, de meguntam a copyzást. Találtok néhány topikban egészen meredek copyzást is és ez nem erről a topikról szól mert itt nyilván nem nehéz eltalálni a jót.
    Utoljára módosítva: differentborder által: 2013. 05. 22. 11:49
    Zsoltika01 likes this.

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az észrevételem nem Romsy felé irányult, meg a nagy bet felé. Egyszerűen olvasd vissza az utolsó 200 handelemzést és szórakozz miután olvastad Belakecske, Romsy vagy T-rex stb. hozzászólását. Itt-ott nagyon jókat fogsz derülni, hogy néhányan minden handre ugyanolyan jó, rengetegszer ugyanolyan választ tudnak adni mint a náluk jóval tapasztaltabbak. Medallion power. Nem kritikának szánom ezt, csak észrevételnek. Minőség > Mennyiség amit én ezen a fórumon szeretnék látni. Nem akarok senkit bántani ezzel, de engem zavar és ezt nem csak 2 hete vettem észre és nem csak én.

    Sorry kohagyma hogy evvel offolom a topikodat, de meguntam a copyzást. Találtok néhány topikban egészen meredek copyzást is és ez nem erről a topikról szól mert itt nyilván nem nehéz eltalálni a jót.
    Én is kihangsúlyoztam a topicomban, hogy az építőjellegű, kifejtős HSZ-ok érdekelnek... nem is pörög annyira a topic, mint ahol viták folynak!

  7. #27
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az észrevételem nem Romsy felé irányult, meg a nagy bet felé. Egyszerűen olvasd vissza az utolsó 200 handelemzést és szórakozz miután olvastad Belakecske, Romsy vagy T-rex stb. hozzászólását. Itt-ott nagyon jókat fogsz derülni, hogy néhányan minden handre ugyanolyan jó, rengetegszer ugyanolyan választ tudnak adni mint a náluk jóval tapasztaltabbak. Medallion power. Nem kritikának szánom ezt, csak észrevételnek. Minőség > Mennyiség amit én ezen a fórumon szeretnék látni. Nem akarok senkit bántani ezzel, de engem zavar és ezt nem csak 2 hete vettem észre és nem csak én.

    Sorry kohagyma hogy evvel offolom a topikodat, de meguntam a copyzást. Találtok néhány topikban egészen meredek copyzást is és ez nem erről a topikról szól mert itt nyilván nem nehéz eltalálni a jót.
    Sorry a topik nyitojától, de ez off téma és nagyon úgysem tudnám megkérdezni máshol.

    Mikor fogsz blogot írni az elmúlt időszakról mert annó mikor pro team tag lettél írtad hogy blogolni szeretnél csak ez úgy nem jött és azért engem érdekelne hogy mint merre meddig mostanság nálad a póker világában.

    Szóval blogot a népnek.
    Gaabeesz likes this.

  8. #28
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...Sorry kohagyma hogy evvel offolom a topikodat, de meguntam a copyzást. Találtok néhány topikban egészen meredek copyzást is és ez nem erről a topikról szól mert itt nyilván nem nehéz eltalálni a jót.
    Semmi gond! :-)
    Bár nem vagyok híve az összezördüléseknek, de tudom, hogy legtöbbször sokkal jobb tisztázni az ilyesmit, semmint mélyen eltemetve hagyni, hogy belülről furkáljon! :-)

    A topikhoz még annyit, hogy itt lesz gyorsan az egész parti és hát elfogadom, hogy a maximum lett belőle kihozva, de...
    :-)

    Sziasztok!

    $0.05/$0.10 Zoom No Limit Holdem
    PokerStars
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Sharkfinder ($10.34) 103bb
    UTG+1 gasmed ($4.73) 47bb
    MP1 Balaiba ($24.79) 248bb
    MP2 kohagyma ($13.05) 131bb
    MP3 Caxep_58 ($10) 100bb
    CO Highl4nd3r ($6.17) 62bb
    BTN 251014 ($11.01) 110bb
    SB MalteseACE ($12.66) 127bb
    BB Vincenthor ($21.60) 216bb

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) kohagyma is MP2
    Sharkfinder raises to $0.30, 2 folds, kohagyma raises to $0.90, 1 fold, Highl4nd3r calls $0.90, 1 fold, MalteseACE calls $0.85, Vincenthor calls $0.80, Sharkfinder calls $0.60

    Flop: ($4.50, 5 players)
    MalteseACE checks, Vincenthor checks, Sharkfinder checks, kohagyma bets $4.30, 1 fold, MalteseACE folds, Vincenthor folds, Sharkfinder folds

    Final Pot: $4.50

    kohagyma wins $8.60 (net +$3.40)

    MalteseACE lost $0.90
    Vincenthor lost $0.90
    Sharkfinder lost $0.90
    Highl4nd3r lost $0.90
    csabadeak likes this.

  9. #29
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az észrevételem nem Romsy felé irányult, meg a nagy bet felé. Egyszerűen olvasd vissza az utolsó 200 handelemzést és szórakozz miután olvastad Belakecske, Romsy vagy T-rex stb. hozzászólását. Itt-ott nagyon jókat fogsz derülni, hogy néhányan minden handre ugyanolyan jó, rengetegszer ugyanolyan választ tudnak adni mint a náluk jóval tapasztaltabbak. Medallion power. Nem kritikának szánom ezt, csak észrevételnek. Minőség > Mennyiség amit én ezen a fórumon szeretnék látni. Nem akarok senkit bántani ezzel, de engem zavar és ezt nem csak 2 hete vettem észre és nem csak én.

    Sorry kohagyma hogy evvel offolom a topikodat, de meguntam a copyzást. Találtok néhány topikban egészen meredek copyzást is és ez nem erről a topikról szól mert itt nyilván nem nehéz eltalálni a jót.

    Ez is off, bocs kohagyma.

    No offense, de én amikor egy handnek nyitok egy topicot, abban reménykedek, hogy minél többen leírják a véleményüket azzal kapcsolatban, még akkor is ha a mondandója ugyanaz mint a többinek. Engem az zavarna ha be lenne írva az egyszavas válasz, aztán meg senki nem szólna hozzá, már úgyis megírták címszóval. Másik dolog, én nem tapasztaltam eddig a copyzást, de azért egy-egy handelemzésnél elő-elő fordulhat, hogy a nagy többségnek ugyanaz a véleménye. Szerintem.


    A handhez még annyit, hogy: ezen a flopon szerintem sosem fogsz semmivel bet/foldolni, ezért is betelnék nagyot prémium párral a kezemben, hogy ne tudjanak oddson belül callolni a draw-k. Talán azért betelnék inkább pot közelit, mert közelebb áll a játékomhoz, de az all-in sem lenne rossz. Remélem én írtam először
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2013. 05. 22. 12:35

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    ezen a textúrán úgysincs bet/fold range-ed (shallow co, meg az erős SB, BB range-ek miatt) ezért a betsize legyen a lehető legnagyobb kész lappal, hogy senki se drawolhasson potodds call értékben. Igazából pot, vagy allin teljesen mindegy, azért írtam potot mert sosem játszok 3bet potban flop overbetet.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •