Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (56) összesen
Like Tree55Likes

Téma: NL10 AA mega mw potban, mi a legjobb lépés?

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Idézet kohagyma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kohagyma wins $8.60 (net +$3.40)
    Sztem ennek kell örülni. 5way volt a pot. Ennél rosszabbul is alakulhatott volna
    kohagyma and Gabiru like this.
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

  2. #32
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Ez esetben javaslom, hogy írjuk át a kézelemző topikot a nevedre! Esetleg az oldal címe is lehetne differentborder.com.

    Én eddig azt hittem, hogy ez nem privát fórum....

  3. #33
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Kezdődik.....Popcornra fel!

  4. #34
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Semmi nem kezdődik... nem szeretnék személyeskedni. Oké, előző hsz annak tűnik. Valóban differentborder úr nem személyeskedett, csak konkrétan minden kezdőt/kevésbé kompetens tagot megkért arra, hogy ne írjon a kézelemzőbe!

    Megemlített pár nevet...miért ne adjak a szavukra? Nem építek be a játékomba mindent, de igenis átgondolok dolgokat amit pl Romsy, Bélakecske vagy éppen Möster ír! Ha úgy gondolom, hogy az helytálló és a vélemények elolvasása után írok 1 kézhez, akkor miért ne írhatnám le azt amit előttem? (csak éppen a saját szavaimmal téve mindezt) Nem utolsó sorban, akár ez az olvasottak rögzítésére is kimondottan alkalmas módszer! Ha pedig félreértettem dolgokat, de leírom ami átjött nekem, elképzelhető, hogy lesz aki kijavít.... szerintem ez 1 kézelemfő fórum legfontosabb része. Tanulásra kiválóan alkalmas módszer, pláne ha használhatom a kézelemzőt. Amelyik hsz-re pedig az előbb reagáltam, az pont ezt a használatot "tiltaná" meg nekem...

    Terveztem, hogy aktív leszek akadémián. Ezek után elemeztetek majd máshol.... nevetségesnek tartom, hogy egy stábtag, ha éppen úgy tartja a kedve, igaz burkoltan, de elküldjön a fenébe... csakmert szülnék naponta kb 5-10 hozzászólást....
    Gabiru and S0nnyB1ack like this.

  5. #35
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Az baj, hogy valaki felrak egy handet elemzésre, akkor az érdekli. Telerakjátok gifekkel, meg trollfaceszel. Hiába írjátok le, hogy bocs az offért. Csak szemetelitek a topicot, erre reagál valaki, mert muszáj neki, nem hagyhatja ki, az is tovább szemeteli. Ez, amit most leírtam, szintén teljesen érdektelen a topicnyitónak. Na ezért kellene a vicces hsz-kel átfáradni az off topic részlegre és nem szétbaszni minden topicot fél pontért.

    .
    Szerk.: Guten3213! Ezt nem neked írtam konkrétan, hanem általánosságban, a jelenségre, amivel egyre gyakrabban találkozik az ember.
    Utoljára módosítva: NovaTerra által: 2013. 05. 22. 13:38
    Zsoltika01 likes this.

  6. #36
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Akkor meg az adott embernek címezze a mondandóját és ne kompletten mindenkinek... Amúgy meg 1 szó nem volt a hsz-ében a gifekről, trollfaceről és társairól... csak a +1-ezésről, meg az egyező véleményekről írt... meg persze a minőséről és a mennyiségről...

    Szerk: NovaTerra, sorry félreértettelek. Azért benthagyom, nehogy az legyen, hogy utólag törlök dolgokat...
    Utoljára módosítva: Guten3213 által: 2013. 05. 22. 13:45

  7. #37
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Guten3213 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amit pl Romsy, Bélakecske vagy éppen Möster ír!
    Nem tudhatom differentborder kikre gondolt, de nekem pl möster ugrott be rögtön elsőnek, akitől még nem láttam önálló hsz-t, csakis kizárólag ugyanazt írta le mindenhol, mint amit előtte leírt valaki (és ehhez volt példa mondjuk Romsy vagy BelaKecske).

    Most ezzel nem bántani akarlak möster, nem tudom ki vagy, hol játszol, lehet hogy feljebb mint én, lehet hogy atomjó reg vagy, de egyszercsak felbukkantál, és azóta ontod a copyzást a hand hsz-eknél. Ebből gondolom, hogy az ilyesmire irányult diff. megjegyzése

  8. #38
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 07.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    miután 1-2 kompetens játékos (vagy legalábbis általam annak tartott) leírja a véleményét, vagy egy-egy ismeretlenebb név észérvekkel (!) és nem egy-két szót odaböfögve alátámasztva kifejti h mit miért tenne, azután sztem tökmindegy h még 10- 15en mit ugatnak vagy raknak be egy topikba. ez ugyanaz mint a feladvány topikok, ott is elolvasom az egészet majd 2-3 játékos véleményét elfogadva és értelmezve próbálom beépíteni a lényeget a játékomba, a többi x hozzászóláson (trollkodáson, gifeken) meg legalább jókat lehet röhögni

  9. #39
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó nézni amikor Romsy beír valamit és mindenki más megerősíti ezt más szavakkal. All day déjá vú.
    off:
    3-5 éve én mindig azt írtam be hogy "Bala+1" tudtam, hogy sosem hibázom

    :P
    Macko1, Boletus, Faréj and 1 others like this.

  10. #40
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Ezzel az erővel a leosztás posztolója beírhatná a kérdésbe, hogy "csak xy elemzésére vagyok kíváncsi"! Néha én is hozzászólok, de akkor feleslegesen nem "töröm" magam.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •