Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Balaton Sound 2013

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 20.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás Balaton Sound 2013

    Sziasztok
    Nem igazán találtam erre a kérdésre használható topicot,de ha van hasonló akkor elnézést!
    Keresek 1-2db Balaton Sound 4napos bérletet..
    Ha valakinek van esetleg eladó vagy ismerőséről tudja,hogy el szeretné adni akár csak 1db bérletet is,kérem írjon nekem itt egy üzenetet.
    Köszönöm előre is
    Üdv

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 01. 29.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.380

    Alapbeállítás

    Hali!

    Van egy kontakt ismerősöm, aki forgalmazott bérletet, ami
    országos szinten elfogyott. Asszem meg van náluk napijegy,
    vagy VOLT feszttel együtt kombo bérlet.

    A tel szám: 06 70 9490057, Győr

    GL!

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Tudok egy eladó vip bérletről de lehet tudok 2-t is szerezni, viszont nem hinném, h olcsón adják

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 20.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    A napi jegyekről tudok igen
    VIP-t nem szeretnék köszi

  5. #5
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    úgy hallottam lesz Balaton Sound 2 is, szóval ha ez nem jön össze akkor augusztusban max arra elmész.
    Egyébként is ez a lineup annyira nem erős szvsz. NEkem csak az első nap adja max.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    OFF

    A hivatalos Sound facebook esemény alatt már 120 000-ért is megjelentek fekete piacos bérletek. Tavaly ismerősöm mesélte, hogy a bejáratnál "szerencsére" az eredeti ár 2-szereséért kaptak jegyet, de csak azért, mert jó csajok voltak, és az üzérek inkább nekik adták a sokkal többet ajánló külföldiek helyett, hátha esik majd egy kis mellékes juttatás...

    Kérdem én, megéri? Fogalmam sincs, mit jelent ez a line-up, Prodigyre még el is mennék, aztán ennyi. Persze biztos van, akinek ez az álmai netovábbja, de ha én látnék egy Metallica, Tool, RATM line-upot akkor az lenne az első dolgom, hogy rohanok a jegyért és kész, és nem égetem magam azzal, hogy az ár többszöröséért megyek be, meggazdagítva egy azt totálisan meg nem érdemlő egyént.

    Szóval amit mondani akarok, hogy ez a "fesztivál" annyira sznob, hogy már menő az, ha valaki fekete piacon vásárol...

  7. #7
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    voltam lent 3 éven keresztül végig. Az elsőre nem mentem, aztán amikor mentem a 2.ra akkor amikor lementünk tele volt a hely jegyüzérekkel, mivel már nem lehetett lent kapni se heti jegyet, meg pár napra már napit se! Szóval akkor épp nagy business volt. Aztán 1 évvel később haverom kitalálta hogy ebből fog keresni egy kis mellékest. Hát jól rábaszott mivel nem csak ő gondolt erre, aztán azt a pár napi/heti jegyet is épp hogy árában el tudta adni. Szóval nem lehet mindig tudni hogy mikor lehet találni olcsóbban vagy drágábban lent jegyet. Pl most meglepődtem hogy már nem lehet kapni, mivel szerintem kb nincs húzónév sem idén, dehát izlések és pofonok, valszeg kiöregedtem

  8. #8
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    dehát izlések és pofonok, valszeg kiöregedtem
    a profilképe alapján pedig elég jól tartja magát, Sanyi bácsi!
    naggeri and fejes1988 like this.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 20.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    A fellépők nagy részét nagyon szeretem,ezért is mennék el..előbb kellett volna sokkal,de nem gondoltam,hogy elviszik mindet
    2szer annyiért nem fogok bérletet venni,veszek akkor 3 napi jegyet inkább

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OFF

    A hivatalos Sound facebook esemény alatt már 120 000-ért is megjelentek fekete piacos bérletek. Tavaly ismerősöm mesélte, hogy a bejáratnál "szerencsére" az eredeti ár 2-szereséért kaptak jegyet, de csak azért, mert jó csajok voltak, és az üzérek inkább nekik adták a sokkal többet ajánló külföldiek helyett, hátha esik majd egy kis mellékes juttatás...

    Kérdem én, megéri? Fogalmam sincs, mit jelent ez a line-up, Prodigyre még el is mennék, aztán ennyi. Persze biztos van, akinek ez az álmai netovábbja, de ha én látnék egy Metallica, Tool, RATM line-upot akkor az lenne az első dolgom, hogy rohanok a jegyért és kész, és nem égetem magam azzal, hogy az ár többszöröséért megyek be, meggazdagítva egy azt totálisan meg nem érdemlő egyént.

    Szóval amit mondani akarok, hogy ez a "fesztivál" annyira sznob, hogy már menő az, ha valaki fekete piacon vásárol...
    Neked inkább Exit-en vagy hegyalján lenne a helyed!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •