Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (28) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 05. 22

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 05. 22

    Lapok:
    Játék: NLHE 6max CG
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: Button
    Kis vak: $0.15
    Nagy vak: $0.30

    Online pókerezel egy 6 fős asztalon amikor az UTG (kb 300 hand alatt 15/13/) 90 centig emel. A gombon ülve AK lapjaiddal a megadás mellett döntesz és így tesz a nagyvakon ülő regulár is. Flopra a K8T lapok érkeznek, a nagyvak checkel, UTG pedig 2 dollárt cbetel a 2.85 dolláros potba. Tartod a tétet, a nagyvak eldobja a lapjait. Turnre a 3 lap érkezik, a pot 6.85 dollár. Ellenfeled 6.4 dollárt hív, amit megadsz. Riverre a 6 lap érkezik, mire ellenfeled all in megy. A partit 100bb deep-en kezdte, eddig 67%ban cbetelt, 50%ban folytatta turnon, riveren pedig háromból kétszer. Mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Gyakorlatilag nincs lap amivel ne verne agyon minket. Egy nit reg esetleg, de nagyon esetleg nyithatott volna még KQs-sel, de a rivert valószínűleg azzal már checkelné, és amúgy is abból csak két kombó lehetséges nála.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    A leírás cool,. de nekem azt mutatja a kép h 20dollár a river bet, holott dupla annyinak kéne lennie.

  4. #4
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    nl30

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nl30
    hoppá tényleg

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 22.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Tehát akkor a TPTK-t drawba fordítjuk a turnön, a riveren pedig fold?
    Nem számoltam ki, de kb ugyanannyi az esélye a AK-nak, mint a KK, AA-nak. Gyengébbet ritkán mutat majd, de osztozásra bőven jók vagyunk.
    Amúgy az a 15/13 nem sokat mond, egy agresszió, wtsd nem ártana. Nl50 körül is bőven láttam már ilyet pockettel, de airrel is, főleg dupla besült draw ellen.
    Amúgy ha turnön folytatom a játékot, akkor riveren szerintem nincs mit gondolkozni.
    kistaska likes this.
    A stílus megszállottá tesz, egy idő után csak önmagát kívánja!

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet crashed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ha turnön folytatom a játékot, akkor riveren szerintem nincs mit gondolkozni.
    ellenfél turn bet range-e nem egyenlő a river bet range-ével, szóval teljesen más a szitu és érdemes átgondolni
    misirulez likes this.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    Szóval TPTK+nutFD-t floppolunk oszt nem emelünk vissza sehol? Ezzel jól összezavartatok
    ÁradóFolyó likes this.
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

  9. #9
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    azért nem emelünk vissza, hogy hadd barrelezzen a gyengébb lapjával, riveren viszont dobnunk kell, mert erősebb lapja van. bár infóért (jól gondolkodtam-e) azért lecallolnám a végén
    ÁradóFolyó likes this.

  10. #10
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    bélabá egyébként egy hasonló partit elemzett a konkurens oldalon, csak ő óverpárt dobott harmadik barrelre (állítólagos flopolt szet ellen)

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •