Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (28) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 05. 22

  1. #11
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Dobtam végül én is, de ezt flop-on, 10-ből 10-szer visszahívom ebben biztos vagyok.
    crashed likes this.

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 22.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    @mindenki:
    azért nem barrelezünk, hogy had lőjön gyengébbel, de ha lő, akkor dobunk, mert erőt mutat?
    @BelaKecske: igen, de (kevés az infó) az FE szerintem erősödött annyit, hogy így neki is megérje bepakolni.
    Lehet, hogy sok embert boldoggá tettem már, de itt, így nehezen dobnák.
    CS vagyok, na..
    A stílus megszállottá tesz, egy idő után csak önmagát kívánja!

  3. #13
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    erőteljesen sd képesek vagyunk, gyengébb draw ami meg is ad, elvétve van az ellenfélnél, pár db Kx-el esetleg callozhat, de vs utg egyébként elég erőset reppelünk itt egy emeléssel, szóval ok nélkül lehet azokat is dobja, + nem baj ha a nagyvak bentmarad gyengébb Kval vagy draw-val. szal sztem nem kell visszaemelni, attól még h tptk + draw van nálunk még nem biztos h azonnal emelnünk kell.

    egyébként többnyire Kx van nálunk és preflop nit ellenféltől ok nélkül amúgy sem feltételezném h sokat blöfföl itt, ha meg is teszi, a value range-e agyon ver és nem biztos h elég blöff lesz a tartományában, hiszen utg jóval kevesebb besült fd lehet nála a feszes nyitórange-e miatt.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 05. 22. 20:02
    dr.drogba and jabyga like this.

  4. #14
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    flopon tutira visszahívnék és szerintem itt elég sok mindennel is blöffölhet, de hiszek nektek

  5. #15
    Tag Airhawk avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Pre call?!? Flop call!?! No comment...
    EKO likes this.

  6. #16
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    nem értem miért lázadtok - - egy feszes playa - ráadásul utg rangéröl - van szó

  7. #17
    Lelkes újonc gyapjuzokni avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 05.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Jok ezek a feladvanyok, es az is jo,hogy tudjuk,hogy az ellefel milyen stilust jatszik.De egy csmo feladvanynal,pont az a lenyeg,hogy neked milyen imaged van az asztalnal,ami teljesen mas dinamikat ad egy handnek.Itt is teljesen standard a fold,de ha egy nagyon loose imaged van,akkor az ellenfel egyertelmuen valuert fog betelni,sok mas gyengebb lappal is.Nem feltelenul erre a feladvanyra gondolok,itt egyertelmu a valasz.
    Mondjuk a postflop jatekunk itt,elegge necces szvsz...
    Utoljára módosítva: gyapjuzokni által: 2013. 05. 23. 08:01

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem értem miért lázadtok - - egy feszes playa - ráadásul utg rangéröl - van szó
    Azért lázadunk, mert lázadni jó

    Kivételesen végig egyetértek Bélakacska gondolatmenetével, beleértve a flopp Call-t is.

    A floppon AA, KK-n kívül (amit korábbi hozzászóló írt) lehet még nála sok más is, amivel hív. Ez a laptartomány river bet után annyira leszűkül, hogy AK-nál, azaz TPTK-nál rosszabb lap általában nem fog hívni riveren. 15/13-as játékosnál az UTG PFR = 8 kb. Ebben AA, KK, AK, TT, 88 mind benne van, ezekkel hívhat riveren. Ennyi lapkombináció lehet nála:
    AA= 3
    KK= 1
    AK= 6
    TT= 3
    88= 3
    6 (split), 10 (agyonver).

    Ha megadunk, akkor 6 esetben nyerünk fél kasszát (split), 10 esetben vesztünk további 20 dollárt:
    6x30$ = 180$
    10x-20$= -200$
    SUM: -20$

    A megadás tehát nem nyereséges játék. Marad a dobás.
    termin likes this.

  9. #19
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet thomyca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Kivételesen végig egyetértek Bélakacska gondolatmenetével, beleértve a flopp Call-t is.
    az ki?

    egyébként a lázadást én nagyon szeretem, hiszen ha nincs egyetértés és vitatkozunk a handről annak sokkal inkább értelme van mert értelmes beszélgetés lehet belőle sokszor és megismerhetjük más játékosok gondolatait, csak ugyebár odaírni h no komment meg floppon 100ból-100szor emelés meg kérdéses postflop játék az egy dolog, csak indokok nélkül ebből nem lesz semmi.

  10. #20
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 25.
    Hely
    X
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Turn fold?

    2 emberbe cbetel, majd folytatja (gondolom, mert csak a szitut néztem, végig nem nyomtam...) erős sizingal a betelést, ez soha nem lesz blöff és mivel openraise range nagyon feszes UTG-ként, valszeg még JQs-t sem fog nyitni ami az egyetlen draw lehetne (Ad, Kd nálunk innentől nem igen lehet egy feszes arcnál UTG-ként draw), így meg nem verünk semmit a rangeből (ha AK-t nem üti mindig)... Ja most nézem FD-nk is van, és végülis ha néha folytatja vagy nagyrészt folytatja AK-val akkor megvan, ha nem lenne FD-nk és kicsit kevesebb barrelje lenne turnon, akkor sztem ez turn fold.

    River std fold : )

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •