Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (56) összesen
Like Tree55Likes

Téma: NL10 AA mega mw potban, mi a legjobb lépés?

  1. #41
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel az erővel a leosztás posztolója beírhatná a kérdésbe, hogy "csak xy elemzésére vagyok kíváncsi"! Néha én is hozzászólok, de akkor feleslegesen nem "töröm" magam.
    Neked sem jött át akkor Illetve is-is. Azt írod xy elemzésére. Itt nem elemzésről volt szó, hanem egy bizonyos megoldás 1-2 szavas lecopyzásáról. például: "én is betelném". "én is dobnám". Ilyen marha nagy elemzésekről
    Nyilván mindenkinek szíve joga még az is, hogy mindig csak ennyit írjon, engem nem is szokott zavarni, csak megmosolygom néha
    Zsoltika01 likes this.

  2. #42
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Guten3213 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmi nem kezdődik... nem szeretnék személyeskedni. Oké, előző hsz annak tűnik. Valóban differentborder úr nem személyeskedett, csak konkrétan minden kezdőt/kevésbé kompetens tagot megkért arra, hogy ne írjon a kézelemzőbe!

    Megemlített pár nevet...miért ne adjak a szavukra? Nem építek be a játékomba mindent, de igenis átgondolok dolgokat amit pl Romsy, Bélakecske vagy éppen Möster ír! Ha úgy gondolom, hogy az helytálló és a vélemények elolvasása után írok 1 kézhez, akkor miért ne írhatnám le azt amit előttem? (csak éppen a saját szavaimmal téve mindezt) Nem utolsó sorban, akár ez az olvasottak rögzítésére is kimondottan alkalmas módszer! Ha pedig félreértettem dolgokat, de leírom ami átjött nekem, elképzelhető, hogy lesz aki kijavít.... szerintem ez 1 kézelemfő fórum legfontosabb része. Tanulásra kiválóan alkalmas módszer, pláne ha használhatom a kézelemzőt. Amelyik hsz-re pedig az előbb reagáltam, az pont ezt a használatot "tiltaná" meg nekem...

    Terveztem, hogy aktív leszek akadémián. Ezek után elemeztetek majd máshol.... nevetségesnek tartom, hogy egy stábtag, ha éppen úgy tartja a kedve, igaz burkoltan, de elküldjön a fenébe... csakmert szülnék naponta kb 5-10 hozzászólást....
    Na álljon meg a menet. Szó sincs arról hogy bárkit elküldök a francba. Ha nem jött volna át a mondanivalóm az azért lehet mert te nem olvasod napi szinten a handelemzéseket vagy legalább pár naponta az utóbbi időszakban. Mert itt elég sokan tudják hogy kiknek és miért szólt ez. Itt ez egy valós jelenség, hogy megy a copyzás. Teljesen más dolog az az ártalmatlan beírás hogy olvasod a topicot és te is arra jutsz hogy ez a legjobb, ezért megerősíted. Itt szervezett copyzásról beszélek, de egyáltalán nem olyan erősségű a fellépésem ahogy te ezt beállítod itt. Csak megjegyeztem hogy engem zavar, már régóta felhívták rá a figyelmemet mások és volt időm megfigyelni, majd ki is mondom amit gondolok. Nem tartom olyan nagy ügynek, hogy emiatt engem elkezdj lehúzni így, én se húztam le senkit ezért fogalmaztam úgy ahogy. Jöhetett volna egy troll fotómontázs is ezekről az esetekről amikre gondolok és akkor valóban te is értenéd hogy ez nem egy önkényes dobálózás, de egyáltalán nem az a célom hogy bárkit kiemeljek vagy lejárassak, csupán kifejeztem a véleményem. Az meg hogy rám fogod hogy nem itt fogsz handeket elemezni nevetséges. Nem fogom magamban tartani a véleményem ezután sem, hiába stábtagozol.
    csabadeak, Macko1, Faréj and 2 others like this.

  3. #43
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kezdődik.....Popcornra fel!
    Arra ott a te topicod, LOL. Nem írok blogot.
    Zsoltika01 likes this.

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    nekem a push és a pot 1/3 majd a pot bet jutott eszembe, pont ilyen sorrendben. pot 1/3 azért tetszik mert a semmi és megadhatja pp pedig rátolhatja, de nem tudom, hogy mennyire működne az elképzelésem. Nem egy mindennapos party.

  5. #45
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arra ott a te topicod, LOL. Nem írok blogot.
    Hát kár pedig kíváncsi lettem volna, na ez van, sebaj lesz még így is holnap.
    Azért az én topikom ennél jobb. xD

  6. #46
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem a push és a pot 1/3 majd a pot bet jutott eszembe, pont ilyen sorrendben. pot 1/3 azért tetszik mert a semmi és megadhatja pp pedig rátolhatja, de nem tudom, hogy mennyire működne az elképzelésem. Nem egy mindennapos party.
    nem igazán cool, mivel fishek lesznek többnyire akik bent vannak még, 8way kb tök 8 h mit betelsz ha értelmesek úgyis levágják h lapod van, lényeg h ne húzzanak ócsón ha húzójuk van, ha meg callozni akarnak pp-vel akkor inkább nagyobbat callozzanak mint kisebbet?)

  7. #47
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    off:
    3-5 éve én mindig azt írtam be hogy "Bala+1" tudtam, hogy sosem hibázom

    :P
    Még Joci is lebukott! :-)))

    Azt hiszem, annyi csak a lényeg, hogy többen is pontokat akarnak gyűjteni és ezt az utat választották! Mert így gyorsan lehet sok pontot szerezni és gondolom az valamiért jó nekik. :-) Lelkük rajta! És miattuk szerintem teljesen felesleges idegeskedni! :-) Ahol "ingyen" adnak valamit, ott mindig megjelennek a "megszerzők". Elkerülhetetlenül!
    Persze olyan is van, hogy valaki csak a nevét szeretné tudatosítani a többiekben, észre szeretné vétetni magát, mert neki meg az a jó. pl. Bala+1!
    :-)
    Ezzel sincs baj!

    És vannak olyanok is, akik meg érdemben is hozzászólnak! EZ A SZERENCSE! KÖSZÖNÖM NEKIK!
    :-)))

    Sziasztok!

  8. #48
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem a push és a pot 1/3 majd a pot bet jutott eszembe, pont ilyen sorrendben. pot 1/3 azért tetszik mert a semmi és megadhatja pp pedig rátolhatja, de nem tudom, hogy mennyire működne az elképzelésem. Nem egy mindennapos party.
    nem igazán cool, mivel fishek lesznek többnyire akik bent vannak még, 8way kb tök 8 h mit betelsz ha értelmesek úgyis levágják h lapod van, lényeg h ne húzzanak ócsón ha húzójuk van, ha meg callozni akarnak pp-vel akkor inkább nagyobbat callozzanak mint kisebbet?)
    Macko1, chivasr911, L.T. and 4 others like this.

  9. #49
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ezen szakadtam Misi

  10. #50
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet kohagyma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még Joci is lebukott! :-)))

    :-)))

    Sziasztok!
    haha

    btw nekem nincsenek szükségeim a pontokra, kb amelyik ismerősömet meg akartam lepni v.mivel már megkapta :P - ofc ingyen mielőtt megkérdezné v.ki.... - + mikor még aktív voltam , akkor nem voltak se pontok se medálok

    - továbbra is off amit írok, de már írtam hogy möster +1 -

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért az én topikom ennél jobb. xD
    Tök mind1 kié a legjobb topik, annyi a lényeg, hogy mennyit tanulsz belőle / mennyire tudod alkalmazni a tanácsokat - jó - .

    .

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •