Oldal: 455 / 709 ElsőElső ... 355405445453454455456457465505555 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.541 - 4.550 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4541
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet rezsjak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    A pokerstarson vagy fulltilten tervezek játszani és szeretnék nyitni egy moneybookers szamlát, mert mastercardos kártyával használnám vásárlásra is.
    Olyan kérdésem lenne, hogy milyen pénznemben érdemes nyitnom, hogy a leggazdaságosabb legyen. A termekben dollárban tervezem játszani, ezért dolláralapút gondolom helyesnek, de kérnék egy megerősítést
    A másik, hogy ha a moneybookers számlára bankból utalok forintot, vagy automatából felveszek ft-ot akkor ennek milyen költségei vannak?
    Lényegében az a kérdésem, hogyan érdemes tologatni a pénzt, hogy a legkevesebb átváltással ússza meg az ember.
    Előre is köszönöm!
    Dolláralapút nyiss, majd igényelj egy mastercardot. Viszont a saját bankszámláról befizetést mb-re hülyeségnek tartom, fizess be egyből kártyával pokerstarsra. Kifelé ha utalsz, akkor mb-re. Az atm rákérdez,h forintban vagy usd-ben terhelje az összeget, ekkor a forintot érdemes választani.

  2. #4542
    Lelkes újonc rezsjak avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dolláralapút nyiss, majd igényelj egy mastercardot. Viszont a saját bankszámláról befizetést mb-re hülyeségnek tartom, fizess be egyből kártyával pokerstarsra. Kifelé ha utalsz, akkor mb-re. Az atm rákérdez,h forintban vagy usd-ben terhelje az összeget, ekkor a forintot érdemes választani.
    Ezzel csak az a baj, hogy nem hiszem, hogy működne a kártyámmal, mivel nem dombornyomott, hanem egy szimpla paypas-es mastercard.

  3. #4543
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 01.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás kérdések

    Sziasztok, lenne pár kérdésem az mb-vel kapcsolatban.
    Bwinen Ft alapú számlám van, és onnan szeretnék kiutalni pénzt Ft alapú bankszámlára.
    nav miatt szeretnék mb számlát nyitni, hogy a pénz ne közvetlenül a teremből menjen a számlára.
    Eddig ha kiutaltam, ugye mivel bwin eurot utal, ha pl kiutaltam 10k-t akkor jóval kevesebbet kaptam az átváltások miatt(ft-eur-ft), kérdés, ha Ft számlát nyitnék mb-nél milyen költségekkel számolhatnék?

  4. #4544
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet adam1992 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, lenne pár kérdésem az mb-vel kapcsolatban.
    Bwinen Ft alapú számlám van, és onnan szeretnék kiutalni pénzt Ft alapú bankszámlára.
    nav miatt szeretnék mb számlát nyitni, hogy a pénz ne közvetlenül a teremből menjen a számlára.
    Eddig ha kiutaltam, ugye mivel bwin eurot utal, ha pl kiutaltam 10k-t akkor jóval kevesebbet kaptam az átváltások miatt(ft-eur-ft), kérdés, ha Ft számlát nyitnék mb-nél milyen költségekkel számolhatnék?
    Teljesen mindegy h bwin-ről vagy MB-ről kerül pénz a számládra...
    Ha én poénból átutalok neked havonta 200K-t,az után is adóznod kell

  5. #4545
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Üdv lecso10!

    Az atm rákérdez,h forintban vagy usd-ben terhelje az összeget, ekkor a forintot érdemes választani.

    Dolláros mb-m van,nem egyszer vettem fel pénzt itthon ATM-ből nekem sohasem kérdezte meg hogy forintban vagy dollárban terheljen-e.
    Ez hogy lehetséges?
    Válaszod előre is köszi!

  6. #4546
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet benyo87h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv lecso10!

    Az atm rákérdez,h forintban vagy usd-ben terhelje az összeget, ekkor a forintot érdemes választani.

    Dolláros mb-m van,nem egyszer vettem fel pénzt itthon ATM-ből nekem sohasem kérdezte meg hogy forintban vagy dollárban terheljen-e.
    Ez hogy lehetséges?
    Válaszod előre is köszi!
    azért jó, hogy úgy adsz tanácsot, hogy sosem találkoztál vele

    LT: nekem jöhet az utalás
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #4547
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért jó, hogy úgy adsz tanácsot, hogy sosem találkoztál vele

    LT: nekem jöhet az utalás
    Üdv titcar!

    Melyik része szólna nekem?

  8. #4548
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet benyo87h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv lecso10!

    Az atm rákérdez,h forintban vagy usd-ben terhelje az összeget, ekkor a forintot érdemes választani.

    Dolláros mb-m van,nem egyszer vettem fel pénzt itthon ATM-ből nekem sohasem kérdezte meg hogy forintban vagy dollárban terheljen-e.
    Ez hogy lehetséges?
    Válaszod előre is köszi!
    Én csak otp-s atm-ből szoktam pénzt felvenni,m az van itt a közelben, de mindig rákérdez. Lehet te más bank automatáját használod.

  9. #4549
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Erste nekem nem szokott, otp-s szokott.
    Mintha azt olvastam volna itt valahol, hogy HUF-ban érdemes terhelni.
    De lehet nem jól emlékszem.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  10. #4550
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Na igen lehet hogy nem mind1 milyen bank atm-et használok,de ugyanúgy zajlik mint ha másikról vennnék fel lét,csak ez drágább 1.8 euró ugye,vagy valami ilyesmi szokott lenni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •