Oldal: 54 / 60 ElsőElső ... 4445253545556 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 531 - 540 (595) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Bankkártyák online pókerhez

  1. #531
    Lelkes újonc gyapjuzokni avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 05.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha fiatal korodnál fogva nincs, akkor nézd meg a diákoknak szóló kedvezményeket, sok helyen 24-26 éves korig kb. minden ingyen van.
    Azon egyszeru oknal fogva nincs,hogy nem Magyarorszagon eltem,de a munkam most ide kot,amellett hogy magyar allampolgar is vagyok...

  2. #532
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Ha használsz vagy tervezed használni,Skrillt,Netellert,akkor elég ha az igényeidnek legmegfelelőbb folyószámlát keresed meg egy MC kártyával amivel tudsz befizetéseket kezdeményezni.Ha mindenképp kifizettetni is szeretnél bankkártyára akkor nézd meg a rafi vagy cib dombor VISA-it.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  3. #533
    Lelkes újonc rezsjak avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    Valaki használt már terembe való befizetésre OTP junior Mastercardot?
    Szóval 18+ vagyok és a számlához ingyen adták, azért választottam mert 24 éves korig minden ingyenes.

  4. #534
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet rezsjak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki használt már terembe való befizetésre OTP junior Mastercardot?
    Szóval 18+ vagyok és a számlához ingyen adták, azért választottam mert 24 éves korig minden ingyenes.
    persze teljesen oké, belehet vele fizetni, annyi, hogy kell egy skrill számla, amivel majd visszajátszod a bankszámládra a dellát, mert kivételre nem kompatibilis.

  5. #535
    Lelkes újonc rezsjak avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    persze teljesen oké, belehet vele fizetni, annyi, hogy kell egy skrill számla, amivel majd visszajátszod a bankszámládra a dellát, mert kivételre nem kompatibilis.
    kifelé Skrill+hozza való Mastercardot használnék, és ty.

  6. #536
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Valaki használt már OTP-s virtuális bankkártyát fizetésre? Hogy működik, még nem jöttem rá.

  7. #537
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Ezt találtam egy másik fórumon, remélem segít:

    A webkártya lényege: akkor teszel rá pénzt ha a bankkártya adatait kell megadni fizetéskor, közvetlenül webes fizetés előtt. Igy, ha ki is tudódnának az adatok, az üres számláról nem sok mindent lehet leemelni. A webkártyás számlaszámról nem lehet átutalni, emiatt vaterás átutalásokat sem lehet intézni vele.

    A webkártya adatai az otp menüből elérhetők:
    bankszámla menü / betéti kártyák, hitelkártyák / webkártya adatok

    Webes fizetéskor a fenti menüvel elérhető adatokat kell megadni: Kártyaszám,
    Kártyabirtokos neve,
    CVV2 (CVC2 szám),
    Lejárati dátum (hónap/év)

    Nem adtam meg a bankkártya lejárati dátumát, ezért azt írta első próbálkozásom után, hogy a kártya invalid. Másodszorra már megadtam minden adatot és elfogadta a fizetést.
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  8. #538
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Kösz a segítséget, nemsoká kipróbálom.

  9. #539
    Fanatikus tag laca8787 avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Fishek között
    Hozzászólások
    244

    Alapbeállítás

    Otp-s mastercard-om van. Befizetni betudtam egy Ipokeres terembe, viszont kikértem rá pénzt és valamiért a bankom nem fogadta a pénzt visszarakták a teremhez a kikért összeget. A terem írta ,hogy beszéljek a bankkal mert ők elküldték a pénzt.
    Valaki tud segíteni?

  10. #540
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet laca8787 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Otp-s mastercard-om van. Befizetni betudtam egy Ipokeres terembe, viszont kikértem rá pénzt és valamiért a bankom nem fogadta a pénzt visszarakták a teremhez a kikért összeget. A terem írta ,hogy beszéljek a bankkal mert ők elküldték a pénzt.
    Valaki tud segíteni?
    Hali, mastercardra nem lehet kifizetést kérni, nem támogatják a termek, a bankszámlaszámodra már tudsz kifizetést igényelni. Más megoldás még, amit sokan használnak a Skrill kártya igénylése. Itt tudsz róla infót találni. Valószínűleg pár nap múlva visszamegy az ipokerre a pénzed, ha mégse akkor menj be a bankba szerintem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •