Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree5Likes
  • 5 Post By klagyi

Téma: Online poker Spanyolországban

  1. #1
    Fanatikus tag klagyi avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    La Laguna, Tenerife
    Hozzászólások
    233

    Alapbeállítás Online poker Spanyolországban

    Sziasztok!

    Úgy alakult, hogy 1-2 hónap múlva Tenerifére költözünk 2,5 évre meló ügyben. Ha lesz egy kis időm szeretnék kint is játszani online. Van valakinek valami tapasztalata hogy megy ez? Mik a lehetőségek, hol érdemes stb.?

    Köszi!

  2. #2
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Szia! Én, úgy néz ki év vége fele költözök ki és mivel csak pokival akarok foglalkozni, nekem is jól jönnének az infok. Azt tudom, h stars mindenképp van, de majd utána nézek még milyen termek üzemelnek. Frankón csillagász vagy? És ezzel is fogsz kint foglalkozni? Nagyon zsírul hangzik csak azért kérdem. Egyébként én nagyon szugerálom, h mire oda jutok megalakuljon a francia-spanyol-olasz közös szegregált piac és akkor már nagy baj nem lehet.

  3. #3
    Fanatikus tag klagyi avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    La Laguna, Tenerife
    Hozzászólások
    233

    Alapbeállítás

    Hát igen, a csillagászatnak igen sok jó oldala van. Elég csak a nagy távcsövek fellelhetőségét megnézni: Kanári szigetek, Hawaii, Chile Nekem most az 1. jött be, postdoc állás 2,5 évre. Naprendszeren kívüli bolygókat fogok megfigyelni.
    fejes1988, Arsen, Pat and 2 others like this.

  4. #4

  5. #5
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet klagyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, a csillagászatnak igen sok jó oldala van. Elég csak a nagy távcsövek fellelhetőségét megnézni: Kanári szigetek, Hawaii, Chile Nekem most az 1. jött be, postdoc állás 2,5 évre. Naprendszeren kívüli bolygókat fogok megfigyelni.
    Sry, csak nem találtam azóta a topikot. Nagyon császár vagy! Sok sikert kívánok és esetleg, ha már ott leszek majd össze is futhatnánk kint. Nagyon érdekel ez a csillagász téma!

    Maxxxika: köszi az infokat!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •