Oldal: 29 / 37 ElsőElső ... 192728293031 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 281 - 290 (361) összesen
Like Tree102Likes

Téma: S0nnyB1ack topicja

  1. #281
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    QQ chback.
    AK fold, van értelme eljönni mert nem treffen én calloznék. az a 10s különbség a vpip/pfr között eléggé árúlkodó. 15%-os donkbetbe meg a franc tudja mik vannak.

    Aztán mehet a note, hogy mekkora sizeal mit donkolt és legközelebb könnyen kihasználod.

    Kb. annyi, hogy az a laperősség amivel most donkbetelt az lesz majd legtöbbször a donk range (draw? TPGK? szett?) szóval majd azokat mindig ki tudod zárni amikor ch/c-oz. Ezzel nagyon megkönnyíti számodra a későbbi postflop döntéseket.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2013. 05. 27. 15:15
    BelaKecske and Corey like this.

  2. #282
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na szóval megvolt a szintlépés, írtam is róla egy blogot. Ezek után NL20-as handek jönnek.

    Megvolt az első session is, aminek végül 2bi bukó lett a vége, két kellemetlen cooler szitu miatt amin nincs mit elemezgetni.

    Vannak viszont olyan handek amik kérdésesek számomra:

    Pacific, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.


    SB: $20.90 (104.5 bb) 20k hand 19/16/7 SBresteal: 9 aggr%:48/39/20 wtsd: 23
    BB: $20.81 (104 bb)
    UTG: $24.87 (124.4 bb)
    Hero (MP): $20.50 (102.5 bb) 19/12/3-at játszottam az asztalnál
    CO: $19.92 (99.6 bb)
    BTN: $21.05 (105.3 bb)


    Preflop: Hero is MP with
    UTG folds, Hero raises to $0.60, 2 folds, SB raises to $2, BB folds, Hero calls $1.40


    Flop: ($4.20) (2 players)
    SB bets $2.40, Hero calls $2.40


    Turn: ($9) (2 players)
    SB bets $5, Hero calls $5


    River: ($19) (2 players)
    SB checks, Hero?


    Flopon erős handdel szerintem ettől nagyobbat betelne OOP, a húzók miatt, mivel nálam azért lehet bőven. A turn nem sok mindenen változtatott, nem sok 5-ös lesz nála ebben a helyzetben. Riveren színnel valszeg behívná a maradékot, sokáig gondolkodtam itt hogy check vagy push? Hogy játszanátok, mit tennétek riveren?
    Mi az, ami 2 utca bet után c/c-n lesz, és gyengébb mint a QQ? Sztem sima checkback

  3. #283
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet GeigerAlex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi az, ami 2 utca bet után c/c-n lesz, és gyengébb mint a QQ? Sztem sima checkback
    Nem értékből gondolkodtam a push-on, hanem blöffbe fordítottam volna, KK, Ax-ek esetleg kétpárok, setek ellen.
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2013. 05. 27. 17:10

  4. #284
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ak fold, nem színen én is callozok ahogy misi, annyi h ilyen fishebb ember ellen lehet emelnék turnon, de ez azért nem biztos.
    QQ be lehet végül is ******ntyúzni 1.0 player ellen, de sztem igazából 5x meg flöss is elvétve van itt nálad mert mindkettővel emelsz valahol értékért vagy meg mert FE-d is van minden utcán és jöhet fos river, illetve az fd-id mellé vmi lyuksorod, v 2overed minimum lesz szinte mindig, ami 9% reasteal ellen elég jó már, feltéve ha ellened is ennyit 3betel, de ez több mindentől függ. Emiatt riveren könnyen cc-zhet Ax-et is, meg amúgy is checkelhet bármit, mivel a lapértéked általában itt második pár lesz, nagyon ritkán 2 pár.

  5. #285
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    QQ-t nem fordítanám blöffbe, mert:
    - 5x, 55 nincs a rangedben
    - így flusht reppelhetsz csak, ha pusholsz, azokból többnyire Axs lehet nálad, amik a river card miatt megint kiestek.
    - egyébként is erős showdown képes lapod van, blöffbe fordítás helyett, akkor már inkább felmerülne egy kisebb vbet TT és JJ ellen.
    Viszont AK és KK mivel nem nagyon lát valuet riveren, inkább checkolni fog, kis betet viszont még elég gyakran megadhat velük egy NL20as reg, pont azért, mert valamilyen second párra tesz.
    Legjobb a checkbehind lesz itt szerintem is.

  6. #286
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értékből gondolkodtam a push-on, hanem blöffbe fordítottam volna, KK, Ax-ek esetleg kétpárok, setek ellen.
    NL20-ra lépve ne csak azt gondold végig blöffbe fordításnál, hogy mit tudsz eldobatni, hanem azt is, hogy te mit adsz elő! Legalábbis ha reg az ellenfél, de fishek, meg gyenge regek ellen amúgy sem kell blöffölgetni.

  7. #287
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Corey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NL20-ra lépve ne csak azt gondold végig blöffbe fordításnál....
    Jaj csak ezt neee...

  8. #288
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás Alacsony SC-vel BvB

    Köszönöm a hsz-eket!

    QQ-t checkbehindoltam, és volt villainnál, így kétpárral vitte a potot. Nem tudom dobott volna-e egy push-ra!?.

    Következő hand:

    Pacific, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.


    SB: $20 (100 bb) 20khand 23/17/4 sbOpen:37 cbet:84/41/20 ftoRiverbet:77 wtsd: 21
    Hero (BB): $20.30 (101.5 bb) feszes TAG játék 16/13/3
    MP: $39.15 (195.7 bb)
    CO: $20.90 (104.5 bb)
    BTN: $30.18 (150.9 bb)


    Preflop: Hero is BB with
    3 folds, SB raises to $0.70, Hero calls $0.50


    Flop: ($1.40) (2 players)
    SB bets $1.05, Hero calls $1.05


    Turn: ($3.50) (2 players)
    SB bets $2.62, Hero calls $2.62


    River: ($8.74) (2 players)
    SB checks, Hero bets $7.94


    Pre call jó-e?
    Emelnétek-e valamelyik utcán?
    River bluff jó-e?

  9. #289
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Erre a river sizera biztos nem dobnám el ellened, ha már blöffölni akarsz akkor 5,3 betelnék riveren.
    Turnon amúgy meg dobnám.

  10. #290
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ilyen f to river bet és alacsony wtsd miatt ezt meg kell szerintem lépnii, lehet azért bőven Tx a range-edben úgyhogy ezt vállalni kell szerintem h olykor blöfcathelni fog. az egy hibája ennek h ő is játszhat tx-el check-et, de legtöbb reg sztem beteli.

    amúgy flop emelnék szerintem gyenge range és sokat cbetel, 5 magas meg ritkán lesz cool sd-ben.

    turn meg megnézném az oop turn cbetjét is és annak megfelelően játszanék, rivert elég ritkán betel úgyhogy végig kell gondolni h tudunk e majd elég pénzt keresni a riveren egy callhoz., mivel blöffölni kb csak tizesen meg talán ászon fogunk tudni, esetleg pikken.
    (mostanában meg átvettem azt a jó szokást h amikor már nem tudok callozni akkor az emelésen kezdek el agyalni, szóval itt is ezt tenném )
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 05. 28. 10:10

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •