Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (57) összesen
Like Tree122Likes

Téma: Isildur1 SCOOP Main Event bajnok lett

  1. #31
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Én az egész verseny néztem szinte végig, kifejezetten jól játszott. Nekem személyesen munchenHB tetszett a legjobban, végig a day2-n uralta mindig az asztalát (és a mezőnyt is) de a végjáték MEGINT nem sikerült neki.
    Utoljára módosítva: ZoliHUN által: 2013. 05. 28. 12:34
    Szigi, dfecco23 and erikkke like this.

  2. #32
    Tag Airhawk avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Idézet báró eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mire gondolsz?

    Sok hand volt... Pl amikor 20k/40k 5handed, aggró btn emel, ő calloz SB-ből stackméret kb ugyanaz 2,5m...

    Flop 5 8 J asszem 2 színnel... Isi CR, btn call... turn tán a 3. szín lejött, meg nem mondom meik volt... Mostmár nyit egy nagyobbat, btn call... river tán K(nem emléxem pontosan mert csak fél szemmel néztem) de nem is lényeg... check check...
    Isi mutat AJ, button 5 8 kétpár... Ez jó volt?!

    Volt hogy tán 6handed az utg emelt 40k ő utg1 call, stackek 2m körül és a btn allin megy 500k val kb...
    utg fold ő call 99... És persze nyerte AK ellen...
    Biztosan akkor ez sem rossz játék, de ha nem ez van, hanem a 3. nagy stacktől kap egy squeeze-t oop, akkor mit csinál?!? Megmondom, calloz... mint nemsokkal előtte...

    Emelt, 3betelte egy addig elég feszes playa, callozta oop, flop 9 J 5... check call, turn K, check call, river X check check.. mutat QKoff és vitte...

    És kb minden 3betet lecallozott oop verseny közben amit láttam... Szerintem nem ez a jó játék...



    És emlékszem egy tavalyi SCOOP handjére azt még ideírom... Miután az elején behúzott egyet ez valahogy 1 nappal utána volt... 215$ knockout verseny asszem.

    Vki emel MP-ből, van egy call, ő SB-ből szintén call mindenki kb 30-70bb között... Flop 2 5 8 rainbow... check, MP cbet, fold, Isi checkraise allin kb 30bb-vel...... Gyerek call! Isi mutat AKoff, gyerek 22... és kiesett csak úgy zörgött... Ez micsoda fish játék!?!

    Elismerem hogy zseniális cg játékos, de hogy mtt.... És mégis milyen érdekes 3 Scoop címe van... amikor nem is indul mtt-ken online... igen, kijön a tudás...Ez a mostani oké, de a tavalyiak... Vicc ez az egész, nem is mondok inkább semmit...

  3. #33
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 08.
    Hely
    pécs
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Mivel Aptoknál szebben esélyem nincs kifejezni mit gondolok a hozzászólásról, ezért inkább Aptoknak gratulálok a frappáns sorért!

  4. #34
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 12.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Airhawk ki esett ki az említett utolsó handnél amit leírtál?
    Isi v a másik

  5. #35
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet zolika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Airhawk ki esett ki az említett utolsó handnél amit leírtál?
    Isi v a másik
    Szerinted?
    Flop 2 5 8 rainbow.

    Isi mutat AKoff, gyerek 22..
    lumpi likes this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  6. #36
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 12.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Jó csak írtátok h tavaly 3 ilyet nyert , gondoltam turn,river 3 4

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Airhawk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    Volt hogy tán 6handed az utg emelt 40k ő utg1 call, stackek 2m körül és a btn allin megy 500k val kb...
    utg fold ő call 99... És persze nyerte AK ellen...
    Biztosan akkor ez sem rossz játék, de ha nem ez van, hanem a 3. nagy stacktől kap egy squeeze-t oop, akkor mit csinál?!? Megmondom, calloz... mint nemsokkal előtte...
    ???

    Bár nem bb-ben írtad, sejtem 10k/20k lehetett a vakszint. Szerinted szörnyű játék 99-cel lecallolni 23bb-t úgy, hogy bent van a kasszában ~31bb(antéval)?És akkor még nem is beszéltünk a btn addigi játékáról, feltételezett range-eiről...
    Jeeeee88 likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerinted?
    Flop 2 5 8 rainbow.

    Isi mutat AKoff, gyerek 22..
    ki esett ki?

  9. #39
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Airhawk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sok hand volt... Pl amikor 20k/40k 5handed, aggró btn emel, ő calloz SB-ből stackméret kb ugyanaz 2,5m...

    Flop 5 8 J asszem 2 színnel... Isi CR, btn call... turn tán a 3. szín lejött, meg nem mondom meik volt... Mostmár nyit egy nagyobbat, btn call... river tán K(nem emléxem pontosan mert csak fél szemmel néztem) de nem is lényeg... check check...
    Isi mutat AJ, button 5 8 kétpár... Ez jó volt?!

    Volt hogy tán 6handed az utg emelt 40k ő utg1 call, stackek 2m körül és a btn allin megy 500k val kb...
    utg fold ő call 99... És persze nyerte AK ellen...
    Biztosan akkor ez sem rossz játék, de ha nem ez van, hanem a 3. nagy stacktől kap egy squeeze-t oop, akkor mit csinál?!? Megmondom, calloz... mint nemsokkal előtte...

    Emelt, 3betelte egy addig elég feszes playa, callozta oop, flop 9 J 5... check call, turn K, check call, river X check check.. mutat QKoff és vitte...

    És kb minden 3betet lecallozott oop verseny közben amit láttam... Szerintem nem ez a jó játék...



    És emlékszem egy tavalyi SCOOP handjére azt még ideírom... Miután az elején behúzott egyet ez valahogy 1 nappal utána volt... 215$ knockout verseny asszem.

    Vki emel MP-ből, van egy call, ő SB-ből szintén call mindenki kb 30-70bb között... Flop 2 5 8 rainbow... check, MP cbet, fold, Isi checkraise allin kb 30bb-vel...... Gyerek call! Isi mutat AKoff, gyerek 22... és kiesett csak úgy zörgött... Ez micsoda fish játék!?!

    Elismerem hogy zseniális cg játékos, de hogy mtt.... És mégis milyen érdekes 3 Scoop címe van... amikor nem is indul mtt-ken online... igen, kijön a tudás...Ez a mostani oké, de a tavalyiak... Vicc ez az egész, nem is mondok inkább semmit...
    Azzzz handleírás meg elemzés a javából AJ vs 85 olyan std hand sztem, hogy nekem fáj, hogy meg lett említve. És te hány SCOOPot nyertél? Vagy legalább nyertél sokat MTTken, hogy tudod mi az optimális játék? Nekem például fogalmam sincs, mi lenne a jó game high roller MTTken. De örülök, hogy sok játékos itt tisztában van vele, és meg is osztja a tudását velünk, ebből tanulunk
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  10. #40
    Tag Airhawk avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ???

    Bár nem bb-ben írtad, sejtem 10k/20k lehetett a vakszint. Szerinted szörnyű játék 99-cel lecallolni 23bb-t úgy, hogy bent van a kasszában ~31bb(antéval)?És akkor még nem is beszéltünk a btn addigi játékáról, feltételezett range-eiről...

    Dehogy szörnyű játék, én is calloztam volna, szerintem mindenki... Buttonnak nyilván standard range van, ami ellen bármikor csukott szemmel call 55+ ; AJ+ A10s + és KQs mondjuk
    De írtam is hogy nem az a lényeg, hanem ha kap egy squeeze-t egy nagyobb stacktől... Mert mindent calloz oop, mert ő akkora mágus hogy postflop mindenkit lejátszik...

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •