Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (57) összesen
Like Tree122Likes

Téma: Isildur1 SCOOP Main Event bajnok lett

  1. #41
    Tag Airhawk avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azzzz handleírás meg elemzés a javából AJ vs 85 olyan std hand sztem, hogy nekem fáj, hogy meg lett említve. És te hány SCOOPot nyertél? Vagy legalább nyertél sokat MTTken, hogy tudod mi az optimális játék? Nekem például fogalmam sincs, mi lenne a jó game high roller MTTken. De örülök, hogy sok játékos itt tisztában van vele, és meg is osztja a tudását velünk, ebből tanulunk

    Ok én ilyen szörnyen írtam le a handet, ez van, de itt a lényeg amit én is mondtam...

    Én sem tudom h mi a jó Highroller Mtt-ken, de mivel Isildur 110 mtt-n indult 1 év leforgása alatt, ő nyilván tudja ugye? Ő honnan tudja hogy mi úgy bármilyen mtt-n az optimális játék amikor nem is játszik?!
    AJ-s handnél meg miért nem 3bet pre csupán ez a kérdésem...

    Lehet most itt engem mindenkinek fikázni, de ti is tudjátok hogy igazam van...
    MrChaotic and Sempronius like this.

  2. #42
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    sztem nem lehet elvitatni tőle ezeket az eredményeket. és az is valószínű, h azzal az image-val ami kialakult rola, amit kialakitott magáról iszonyat rájátszik. szal sztem sokkal összetettebb ez az egész mint ahogy Te itt leírtad Airhawk! az érződik a kommenteden, h leegyszerüsíted és h csalodott vagy.. mert itt rockett irta h ez nem handelemzés (és ezzel egyet kell értsek), szal az amiket leirtal, nem handelemzés hanem egy nagy sz@r. ilyen "asszemekkel, meg meg nem mondom meik volt, meg fél szemmel nézem" kijelentésekkel..!! de no offense és peace! egyébként sem szerencsés ítélni/ítélkezni, főképp ha csak töredékekkel hozakodsz elő.

  3. #43
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Airhawk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ok én ilyen szörnyen írtam le a handet, ez van, de itt a lényeg amit én is mondtam...

    Én sem tudom h mi a jó Highroller Mtt-ken, de mivel Isildur 110 mtt-n indult 1 év leforgása alatt, ő nyilván tudja ugye? Ő honnan tudja hogy mi úgy bármilyen mtt-n az optimális játék amikor nem is játszik?!
    AJ-s handnél meg miért nem 3bet pre csupán ez a kérdésem...

    Lehet most itt engem mindenkinek fikázni, de ti is tudjátok hogy igazam van...
    A 110 highroller mtt is több tapasztalat mint a tiéd. (Egyébként nem tudom hogy számoltad össze. Gondolom rá katt az OPRre, kismillió másik site, meg élő versenyek az smafu) Az elképzelhető, hogy ilyen kis mintán nagyon jól fut, de erre nincs ráhatásunk, csak arra, hogy jól játszik-e valaki vagy sem. Magas tétes MTTken amúgy is legtöbbször viszonylag deep játék van, főleg az elején, abban nagy segítség a CG-s alap.

    Miért nem 3bet? Ezer oka lehet. Dinamika? Villain hogy dob 3betre? Mennyit 4betel? Tudjuk ezekre a választ? Hogy lehet ezek nélkül egy 3bet döntést kívülről meghozni?
    Ha agro az enemy simán jó a flat, egy agresszív játékos gyenge range ellen totál elől vagyunk a lapunkkal ami kompenzálja a pozíciós hátrányunkat, és postflop sokkal nagyobb az edgeünk, mint pre, amit érvényesíteni szeretnénk. Én legalábbis ezt gondolom.

    Szóval nem, nincs igazad.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #44
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Airhawk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dehogy szörnyű játék, én is calloztam volna, szerintem mindenki... Buttonnak nyilván standard range van, ami ellen bármikor csukott szemmel call 55+ ; AJ+ A10s + és KQs mondjuk
    De írtam is hogy nem az a lényeg, hanem ha kap egy squeeze-t egy nagyobb stacktől... Mert mindent calloz oop, mert ő akkora mágus hogy postflop mindenkit lejátszik...
    Akkor most már nem értem. Az a gond, hogy megnyerte 99-cel a flipet, vagy az, hogy te tudod, hogy ha kapott volna sq-t egy nagyobb stacktől, akkor ő calloz? Roppant jók az érveid!
    SMaster50 and TheHUNuT9s like this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #45
    Tag Airhawk avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 110 highroller mtt is több tapasztalat mint a tiéd. (Egyébként nem tudom hogy számoltad össze. Gondolom rá katt az OPRre, kismillió másik site, meg élő versenyek az smafu) Az elképzelhető, hogy ilyen kis mintán nagyon jól fut, de erre nincs ráhatásunk, csak arra, hogy jól játszik-e valaki vagy sem. Magas tétes MTTken amúgy is legtöbbször viszonylag deep játék van, főleg az elején, abban nagy segítség a CG-s alap.

    Miért nem 3bet? Ezer oka lehet. Dinamika? Villain hogy dob 3betre? Mennyit 4betel? Tudjuk ezekre a választ? Hogy lehet ezek nélkül egy 3bet döntést kívülről meghozni?
    Ha agro az enemy simán jó a flat, egy agresszív játékos gyenge range ellen totál elől vagyunk a lapunkkal ami kompenzálja a pozíciós hátrányunkat, és postflop sokkal nagyobb az edgeünk, mint pre, amit érvényesíteni szeretnénk. Én legalábbis ezt gondolom.

    Szóval nem, nincs igazad.
    Igen, de a tavalyiak sem highroller mtt-k voltak, főleg nem amin 5-6 ezren indultak és ő megnyerte aztán egy másikat is, nyilván nem azért lett így, hogy még nagyobb legyen a marketing értéke...
    És komolyan gondolod hogy az élő és az online versenyeket össze lehet hasonlítani!? Kb mintha nem is ugyanaz a játék lenne... Gondolom rálátást akartál írni... és valóban, de ezt mondom, hogy amit én eddig láttam az nem volt jó játék...

  6. #46
    Tag Airhawk avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor most már nem értem. Az a gond, hogy megnyerte 99-cel a flipet, vagy az, hogy te tudod, hogy ha kapott volna sq-t egy nagyobb stacktől, akkor ő calloz? Roppant jók az érveid!

    Semmi gond nincs, csupán annyit nem értek, hogy hogy kínálhat fel ilyen lehetőséget hogy utg1-ből csak calloz és van mögötte 2 nagy stack akik simán squeezelhetnek...

  7. #47
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Airhawk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én néztem az FT-t... Szerintem szörnyen játszott...
    Idézet Airhawk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sok hand volt... Pl amikor 20k/40k 5handed, aggró btn emel, ő calloz SB-ből stackméret kb ugyanaz 2,5m...

    Flop 5 8 J asszem 2 színnel... Isi CR, btn call... turn tán a 3. szín lejött, meg nem mondom meik volt... Mostmár nyit egy nagyobbat, btn call... river tán K(nem emléxem pontosan mert csak fél szemmel néztem) de nem is lényeg... check check...
    Isi mutat AJ, button 5 8 kétpár... Ez jó volt?!

    Volt hogy tán 6handed az utg emelt 40k ő utg1 call, stackek 2m körül és a btn allin megy 500k val kb...
    utg fold ő call 99... És persze nyerte AK ellen...
    Biztosan akkor ez sem rossz játék, de ha nem ez van, hanem a 3. nagy stacktől kap egy squeeze-t oop, akkor mit csinál?!? Megmondom, calloz... mint nemsokkal előtte...

    Emelt, 3betelte egy addig elég feszes playa, callozta oop, flop 9 J 5... check call, turn K, check call, river X check check.. mutat QKoff és vitte...

    És kb minden 3betet lecallozott oop verseny közben amit láttam... Szerintem nem ez a jó játék...



    És emlékszem egy tavalyi SCOOP handjére azt még ideírom... Miután az elején behúzott egyet ez valahogy 1 nappal utána volt... 215$ knockout verseny asszem.

    Vki emel MP-ből, van egy call, ő SB-ből szintén call mindenki kb 30-70bb között... Flop 2 5 8 rainbow... check, MP cbet, fold, Isi checkraise allin kb 30bb-vel...... Gyerek call! Isi mutat AKoff, gyerek 22... és kiesett csak úgy zörgött... Ez micsoda fish játék!?!

    Elismerem hogy zseniális cg játékos, de hogy mtt.... És mégis milyen érdekes 3 Scoop címe van... amikor nem is indul mtt-ken online... igen, kijön a tudás...Ez a mostani oké, de a tavalyiak... Vicc ez az egész, nem is mondok inkább semmit...
    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azzzz handleírás meg elemzés a javából AJ vs 85 olyan std hand sztem, hogy nekem fáj, hogy meg lett említve. És te hány SCOOPot nyertél? Vagy legalább nyertél sokat MTTken, hogy tudod mi az optimális játék? Nekem például fogalmam sincs, mi lenne a jó game high roller MTTken. De örülök, hogy sok játékos itt tisztában van vele, és meg is osztja a tudását velünk, ebből tanulunk
    Hogy jön ide h ő hány SCOOP-ot nyert? SZTEM Britney Spears nem néz ki olyan jól. Igen rosszabbul nézek ki mint Britney Spears. Akkor ezt nem mondhatom ki? :O :O :O A srác azt írta: SZERINTE szörnyen játszott. Ez egy vélemény egy adott dologról, hogy tudsz arról vitatkozni, hogy SZERINTE hogy játszott? Azt leírhatod, hogy szerinted, hogy játszott, ahogy Aptok is megtette, de azt nem írhatod elő, hogy más embernek mi legyen a véleménye egy adott dologról. Még ha szerinted Britney Spears továbbra is jól néz ki.

  8. #48
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Azért én szivesen kerültem volna HU-ba ellene! 800K ért simán ellézengek pár percig ellene!
    Jul3s4ty likes this.

  9. #49
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy jön ide h ő hány SCOOP-ot nyert? SZTEM Britney Spears nem néz ki olyan jól. Igen rosszabbul nézek ki mint Britney Spears. Akkor ezt nem mondhatom ki? :O :O :O A srác azt írta: SZERINTE szörnyen játszott. Ez egy vélemény egy adott dologról, hogy tudsz arról vitatkozni, hogy SZERINTE hogy játszott? Azt leírhatod, hogy szerinted, hogy játszott, ahogy Aptok is megtette, de azt nem írhatod elő, hogy más embernek mi legyen a véleménye egy adott dologról. Még ha szerinted Britney Spears továbbra is jól néz ki.
    Nagy mondás, a vélemény olyan mint a segglyuk: Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra. Akkor ezentúl senkivel nem vitatkozhatok, aki odaírja a mondat elé, hogy szerinte? Ha minden random ****ság elé oda teszem, hogy szerintem, akkor az úgy ****a ahogy van? Nem arra való a fórum, hogy az adott témákat MEGVITASSUK?
    Azért na.
    A kopasz Britneynél, csak jobban néztél ki!
    chivasr911 and Munenori like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  10. #50
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy jön ide h ő hány SCOOP-ot nyert? SZTEM Britney Spears nem néz ki olyan jól. Igen rosszabbul nézek ki mint Britney Spears. Akkor ezt nem mondhatom ki? :O :O :O A srác azt írta: SZERINTE szörnyen játszott. Ez egy vélemény egy adott dologról, hogy tudsz arról vitatkozni, hogy SZERINTE hogy játszott? Azt leírhatod, hogy szerinted, hogy játszott, ahogy Aptok is megtette, de azt nem írhatod elő, hogy más embernek mi legyen a véleménye egy adott dologról. Még ha szerinted Britney Spears továbbra is jól néz ki.
    amúgy az illető feltett egy kérdést, hogy jó volt-e az AJ-s hand. Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy érdekli mások véleménye
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •