Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 57 (57) összesen
Like Tree122Likes

Téma: Isildur1 SCOOP Main Event bajnok lett

  1. #51
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet ZoliHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én az egész verseny néztem szinte végig, kifejezetten jól játszott. Nekem személyesen munchenHB tetszett a legjobban, végig a day2-n uralta mindig az asztalát (és a mezőnyt is) de a végjáték MEGINT nem sikerült neki.

    Pedig már igazán megérdemelné a srác, hogy odaérjen az első helyre egy ekkora versenyen. Szerintem is Ő jóval jobban játszott, mint Blom , de hát neki földöntúli képességei vannak

  2. #52
    Tag Airhawk avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amúgy az illető feltett egy kérdést, hogy jó volt-e az AJ-s hand. Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy érdekli mások véleménye
    Kidelpieronak teljesen igaza volt...
    Itt a stílussal van a probléma szerintem, nem azzal hogy vita alakult ki... Könnyű olyanokat osztani, akik nem őstagok 8millió hozzászólással... És csak írkálni a szánalmas semmitmondó sorokat...
    Amúgy te voltál az egyetlen aki egyébként érdemben próbált válaszolni és volt benne igazság amit írtál, nyilván kívülről nagyon nehéz megítélni egy 3bet szitut...

    De azt is hülyeség kijelenteni, hogy itt csak a call a jó, vagy csak a 3bet a jó, mert nyilván mindkettő jó, attól függ honnan nézzük és én tényleg csak a véleményemet írtam le és érdekelt a ti véleményetek is...

  3. #53
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Idézet Airhawk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kidelpieronak teljesen igaza volt...
    Itt a stílussal van a probléma szerintem, nem azzal hogy vita alakult ki... Könnyű olyanokat osztani, akik nem őstagok 8millió hozzászólással... És csak írkálni a szánalmas semmitmondó sorokat...
    Amúgy te voltál az egyetlen aki egyébként érdemben próbált válaszolni és volt benne igazság amit írtál, nyilván kívülről nagyon nehéz megítélni egy 3bet szitut...

    De azt is hülyeség kijelenteni, hogy itt csak a call a jó, vagy csak a 3bet a jó, mert nyilván mindkettő jó, attól függ honnan nézzük és én tényleg csak a véleményemet írtam le és érdekelt a ti véleményetek is...
    Te milyen téten játszol?

    Amúgy hatalmas gratula Isildurnak!!!
    Future Ev-ben jó lesz..

  4. #54
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Idézet Airhawk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én néztem az FT-t... Szerintem szörnyen játszott...
    Ejjj, bárcsak én is tudnék ennyire szörnyen játszani.

  5. #55
    Tag Airhawk avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Idézet Ollie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te milyen téten játszol?

    Amúgy hatalmas gratula Isildurnak!!!

    Nyilván nem olyan téten mint Isildur...

  6. #56
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    az izildur nevével fémjelzett topikok mindig garanciát jelentenek a mély eszmecserékre

  7. #57
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagy mondás, a vélemény olyan mint a segglyuk: Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra. Akkor ezentúl senkivel nem vitatkozhatok, aki odaírja a mondat elé, hogy szerinte? Ha minden random ****ság elé oda teszem, hogy szerintem, akkor az úgy ****a ahogy van? Nem arra való a fórum, hogy az adott témákat MEGVITASSUK?
    Azért na.
    A kopasz Britneynél, csak jobban néztél ki!
    Persze igazából nekem csak azzal van bajom, h egyből felhoztad, hogy ő "milyen téten" játszik. Nem egy NL100-as handelemző topikban böfögött bele a nagyok elemzésébe, hanem egy bulvárnak nevezhető hírnél mondta el a véleményét. Igazából szerintem pont annyi rálátása van az egészre mint neked vagy nekem. Semmi, ezért is tartom feleslegesnek ilyenekért oltani másokat. Ő így látja, te másképpen, elemezni sztem viszont ezen az oldalon senki nem tudja hitelesen Isildur játékát.

    Na jó azért ha Romsy most beírná h Airhawknak van igaza, elég sok oltogató valami módon megváltoztatná a véleményét sztem.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •