Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (68) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Vigyázzatok, autófeltörés!

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát ha dugóztatom az autómat akkor benne hagyhatom nyugodtan a laptopomat is?
    Ha páncél üveget rakatsz bele még pluszba akkor szerintem semmi akadálya. Vagy egy éhes pitbull a csomagtartóba.

  2. #22
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát ha dugóztatom az autómat akkor benne hagyhatom nyugodtan a laptopomat is?
    Sure, de ne feledd a backdoor-t!
    "Maradjmár, zsigerből játszom, statokat sem nézem!"

  3. #23
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 29.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát ha dugóztatom az autómat akkor benne hagyhatom nyugodtan a laptopomat is?
    Persze, csak előtte szereld fel a többi tartozékot is

    creativity_has_no_limits_640_17.jpg

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Soha ne hagyj értéket a kocsiban. Soha! 1 percre sem!
    Soha ne csinálj olyat, hogy táskát, szatyrot beraksz látványosan a csomagtartóba és elmész. Nem tudod ki figyel.
    Ha nem felejted el mindig nyisd le a kesztyűtartót is. (Legyen üres)
    Előzd meg a bajt.


    !!! Rendőrségen MINDIG minimum 200.000!!! (210.000 már jó ) Forintos kárt jelents be, mert azalatt nem foglalkoznak az üggyel. (Még akkor is, ha esetleg kisebb a károd) !!!

    Sajnálom a történteket.

  5. #25
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor használod a kulcsot az egy adott frekvencián továbbít egy kódot az autód felé, de ugye mint minden rádióhullámú rendszer ez sem egyenesen egy célra tart, hanem körben ezt mindenhová közvetíti. Ez bemérhető, bár komoly szerkezet kell hozzá, nem 10 forintos befektetés.
    nem vagyok szakember a téren, de azt tudom, hogy már 15 éve is lehetett kapni ún. ugrókódos zárat, ami hasonló elven működik, mint a pókertermes kulcsok, azaz minden nyitás után új kódot generál, ezért nem sokat ér lehallgatni.

  6. #26
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem vagyok szakember a téren, de azt tudom, hogy már 15 éve is lehetett kapni ún. ugrókódos zárat, ami hasonló elven működik, mint a pókertermes kulcsok, azaz minden nyitás után új kódot generál, ezért nem sokat ér lehallgatni.
    Nekik csak arra az időre kell a kód amíg a tescóban vagy vásárolgatni. Kirámolnak és ott sincsenek már.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  7. #27
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekik csak arra az időre kell a kód amíg a tescóban vagy vásárolgatni. Kirámolnak és ott sincsenek már.
    ezt megértem, de az ilyet "lehetetlen" lehallgatni. az elv lényege, hogy 1 sikeres használat után érvénytelenné válik a kód, és belső algoritmus alapján új generálódik. vagyis amit lehallgatnak, az mindig azonnal érvénytelenné válik, és hogy mi lesz az új kód, arra a régi ismeretében sem tudnak következtetni.
    az más kérdés, hogy egy fél téglával be tudják törni az üveget, és kirámolnak, de akkor sem a kóddal nyitják ki az autót
    chivasr911 and S0nnyB1ack like this.

  8. #28
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Béluska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja és természetesen jeleztem ezt a porsche hungáriánál, hogy mi a gond, de leszarták azért elvártam volna, hogy orvosolják a problémát...
    Ja azt a cikket olvastam TC-n. Eleve totál baromságnak tartom, hogy valaki képtelen (akár csak a szemével) követni, hogy a zár lenyomását követően a dugó lehúzódik-e vagy sem. Aztán ott vannak még a "hangos" rendszerek mint ami nekem van, hogy megnyomom a kulcson a záró gombot és miután bezárta az ajtókat kiad egy hangos csippanást. Ha valami miatt valamelyik ajtó nem záródott be rendesen nem adja ki ezt a hangot(pl. ha épp blokkolják). Ennyire egyszerű.

  9. #29
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt megértem, de az ilyet "lehetetlen" lehallgatni. az elv lényege, hogy 1 sikeres használat után érvénytelenné válik a kód, és belső algoritmus alapján új generálódik. vagyis amit lehallgatnak, az mindig azonnal érvénytelenné válik, és hogy mi lesz az új kód, arra a régi ismeretében sem tudnak következtetni.
    az más kérdés, hogy egy fél téglával be tudják törni az üveget, és kirámolnak, de akkor sem a kóddal nyitják ki az autót
    SG.hu - Aut
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  10. #30
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Egyébként meg igenis csalódás, hogy az ember kifizet éppen 8 millió forintot az autóra (cayenne-ről nem is beszélve) és úgy nyitják ki, mint a sört. Akkor már tényleg törje be inkább az ablakot, azért az mégiscsak feltünőbb és kevesebben vállakoznak rá fényes nappal.

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •