Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
Like Tree1Likes

Téma: 5,000 dolláros Pokerheaven rake race - 2013 júniusában

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás 5,000 eurós Pokerheaven rake race - 2013 júniusában


  2. #2
    Lelkes újonc sztr7 avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 30.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Akademiás race nem lesz?

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet sztr7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akademiás race nem lesz?
    Nagyon meglepődnék, azok után amilyen visszatérítést ebben a hónapban is össze lehetett hozni. Csak azt nem értem, hogy miért nem lehet megtalálni az arany középutat? Félévente bepróbálkoznak egy egy versennyel, amin bődületesen jó visszatérítést lehet szerezni. Aztán vakarják a fejüket, hogy hát ez így nem lesz jó. Írjanak ki csak egy ezer eurósat, aztán biztosan hosszabb életű lenne. Persze magam ellen is beszélek egy kicsit, de többet játszanék itt, ha nem menne mindig ez a szenvedés, hogy van race nincs race.

  4. #4
    Lelkes újonc sztr7 avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 30.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    ho közepe ota eleg sokan fizettek be, kb 3szor annyit termelt a brigad mint, az elso feleben. kov honapban vszinu mar megerne a teremnek ennek igy mi ertelme van?

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    A legutolsó frissítés szerint is még mindig nem kap hasznot a terem, sőt, ha vesszük a 30% RB-t, akkor szépen mínuszosak lesznek. Ez azért elég durva. Így lényegtelen, hogy mennyien fizettek be.
    Még az 1500€-s race is ami volt anno, igen csak +EV-sek voltak. Ez persze jó, de nem tervezhető. Legyen minden hónapban egy 1000€-s race, minimum 3 hónapig és akkor kiderül, hogy van-e értelme (persze a terem részéről ). Mondjuk ez mind csak levegőbe okoskodás, mert szerintem ez volt az utolsó csak PA-s race. Innentől kezdve ráállnak majd erre az összevont bizbaszra. Itt meg a néhány száz euró rake-et termelő játékos le van kakálva. Kapsz ilyen 10 százalékokat a race-ből aztán csá. Hihetetlen, hogy milyen agyatlanok ülnek ott, hogy nem tudtak egy közép utas megoldást létrehozni az évek alatt. Vagy masszív +EV, vagy fenéktörlő . Olyan lesz, mint a régi IntePokeres verseny, mikrósoknak "karak".
    sztr7 likes this.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Na sztornó az egész amit írtam, mert van egy ilyen kitétel: "Figyelem! A race-ekből származó teljes visszatérítésed nem lehet magasabb 30%-nál!" Még jó, hogy nem az első helyért hajtok, ez most eléggé szíven ütött volna.

  7. #7
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

  8. #8
    Újonc TiltMePls avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 22.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Gondolom előző race-hez képest nem változtak a dolgok, így bátorkodom megkérdezni, hogy miért nem szerepel ezen a listán a nevem? Playerzone-ban jelentkeztem a versenyre is és a termelésem alapján biztosan ott kellene lennem.
    Előző hónap végén aktiváltam a regisztrációmat és akkor meg is jelent a nevem mindkét race-ben.

  9. #9
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet TiltMePls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom előző race-hez képest nem változtak a dolgok, így bátorkodom megkérdezni, hogy miért nem szerepel ezen a listán a nevem? Playerzone-ban jelentkeztem a versenyre is és a termelésem alapján biztosan ott kellene lennem.
    Előző hónap végén aktiváltam a regisztrációmat és akkor meg is jelent a nevem mindkét race-ben.

    Javítottuk, és elnézést kérünk a kellemetlenségért!

  10. #10
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •