Oldal: 183 / 315 ElsőElső ... 83133173181182183184185193233283 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.821 - 1.830 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #1821
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    A Parlament a május 27-28-29-i ülésnapokra ütemezte be a módosítási javaslatokról való szavazást.

    Érdekes módon a törvény időközben harmadjára is kikerült az EU-hoz notifikációs eljárásra. A május 13-án beadott anyag június 10-ig van náluk függő állapotban, elvileg tehát legjobb esetben is csak június közepén szavazhat róla a Parlament.

    forrás: http://www.facebook.com/Fortunaweb.hu

  2. #1822
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

  3. #1823
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    " van egy állam Európában, aki árgus szemekkel követi az európai országok szerencsejáték piacát azért, mert neki jelentős bevétele van az európai emberek balszerencséjéből, és ezt az állapotot a lehető legtovább fent szeretné tartani; ez az ország pedig a nemzetközi szerencsejátékos liszenszeket kiadó Málta."

    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  4. #1824
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Egyre érdekesebb...

  5. #1825
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    Ezek a máltaiak olyan rosszindulatúak, pfujjj! Sosem bírtam őket. Bezzeg a Szerencsejáték Zrt. nem a balszerencsés, hanem a szerencsés emberek pártján áll! Ezért is kínál olyan szolgáltatásokat, amelyekkel mindenki csak nyer!
    chau, danfiu, Pat and 6 others like this.
    "Nehéz megélni a mai világban, kizsigerel minket a Világbank!"

  6. #1826
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Több máltai engedéllyel rendelkező terem bedőlése után sem kaptak semmilyen segítséget a játékosok a
    máltai hatóságoktól. Levelekre még csak nem is válaszolnak, gyakorlatilag bármit meg lehet tenni a játékosok pénzével a jóváhagyásukkal. A PurpleLounge-nál kedden lemondták a máltai licenszt, szerdán meg bedöntötték nyugodtan a termet, ezek meg mosták kezeiket...
    Évekig működtek a bedőlt termek bármiféle ellenőrzés nélkül, a játékosszámlák elkülönítése pedig a "Máltai licensz" feltétele...
    Szóval mindenki nyugodt lehet, ha az adott terem, ahol játszik máltai "segítséggel" működik, mert olyan mintha semmilyen felügyeleti szerv nem állna a terem mögött.

    Most meg ilyen trükkökkel hátráltatják a nemzeti szabályozásokat, hogy tovább szedhessék be az ingyenpénzt. Vicc, hogy ilyen állam az EU-n belül szabadon csinálhatja "okosban" a dolgait...

    Ehhez a maffiához képest a Szerencsejáték Zrt. pitiáner zsebtolvaj bagázs.
    Szóval igen, pfújjjjjj Málta!

  7. #1827
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    A máltás részt viccből írtam. A Szerencsejáték Zrt. (és a Nagy Testvér) évek óta tartó kommunikációjával azért akad némi probléma, erre próbáltam célozni. (Teljes biztonságban egy szerencsejáték szolgáltatónál sincs az ember pénze, persze vannak biztonságosabb és kevésbé biztonságos helyek.)

    Nem is akarom tovább fűzni a témát, mert messze vezetne. És én is pitiáner zsebtolvaj bagázsnak nevezném csak őket, a nagystílű maffiózó kifejezést meg sem érdemlik.

    Peace!
    Utoljára módosítva: Demiro által: 2013. 05. 30. 15:29
    danfiu likes this.
    "Nehéz megélni a mai világban, kizsigerel minket a Világbank!"

  8. #1828
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Demiro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek a máltaiak olyan rosszindulatúak, pfujjj! Sosem bírtam őket. Bezzeg a Szerencsejáték Zrt. nem a balszerencsés, hanem a szerencsés emberek pártján áll! Ezért is kínál olyan szolgáltatásokat, amelyekkel mindenki csak nyer!
    Mindig nagyot ámulok amikor elsétálok a helyi lottózó előtt, és hétről hétre sorban állnak(!) az emberek,h feladják a lottószelvényeket. Egyszer már nem bírtam szó nélkül és megkérdeztem egy helybéli srácot, aki épp 15 ezer forintért adott fel ötöslottót,h most ez WTF?? Mindezt egy átlag bérből élő valaki. Azt mondta,h most nagy a nyeremény, most megéri kockáztatni, növeli az esélyét stb.

    Felvilágosítottam,h remélem azt tudja,h a telitalálatra 1:44millió az esélye, vagyis annyi az esélye, mint ha jönne az orosz hadsereg 44 millió katonával és neki egyedül kellene legyőznie őket. És most nem kis befektetéssel annyira megnövelte az esélyét, mintha még kapna maga mellé még 60 katonát a 44millió orosszal szemben.

  9. #1829
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindig nagyot ámulok amikor elsétálok a helyi lottózó előtt, és hétről hétre sorban állnak(!) az emberek,h feladják a lottószelvényeket. Egyszer már nem bírtam szó nélkül és megkérdeztem egy helybéli srácot, aki épp 15 ezer forintért adott fel ötöslottót,h most ez WTF?? Mindezt egy átlag bérből élő valaki. Azt mondta,h most nagy a nyeremény, most megéri kockáztatni, növeli az esélyét stb.

    Felvilágosítottam,h remélem azt tudja,h a telitalálatra 1:44millió az esélye, vagyis annyi az esélye, mint ha jönne az orosz hadsereg 44 millió katonával és neki egyedül kellene legyőznie őket. És most nem kis befektetéssel annyira megnövelte az esélyét, mintha még kapna maga mellé még 60 katonát a 44millió orosszal szemben.
    1/43949268 > 0

  10. #1830
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    az a legnagyobb röhej a lottóban, hogy a népek olyankor veszik amikor hatalmas összeg gyűlt be. 100 vagy 200 millió forint pont ugyanakkora változást hozna a derék zizegő melegítős életében, mint kétmilliárd, de ezt nehéz belátni. az etológiában ezt hívják szupernormális ingernek.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •