Oldal: 184 / 315 ElsőElső ... 84134174182183184185186194234284 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.831 - 1.840 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #1831
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az a legnagyobb röhej a lottóban, hogy a népek olyankor veszik amikor hatalmas összeg gyűlt be. 100 vagy 200 millió forint pont ugyanakkora változást hozna a derék zizegő melegítős életében, mint kétmilliárd, de ezt nehéz belátni. az etológiában ezt hívják szupernormális ingernek.
    Én pl: ezért kenózok nap mint nap.Valahogy csak beosztanám azt a 150M-t.

  2. #1832
    wzz
    wzz nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindig nagyot ámulok amikor elsétálok a helyi lottózó előtt, és hétről hétre sorban állnak(!) az emberek,h feladják a lottószelvényeket. Egyszer már nem bírtam szó nélkül és megkérdeztem egy helybéli srácot, aki épp 15 ezer forintért adott fel ötöslottót,h most ez WTF?? Mindezt egy átlag bérből élő valaki. Azt mondta,h most nagy a nyeremény, most megéri kockáztatni, növeli az esélyét stb.

    Felvilágosítottam,h remélem azt tudja,h a telitalálatra 1:44millió az esélye, vagyis annyi az esélye, mint ha jönne az orosz hadsereg 44 millió katonával és neki egyedül kellene legyőznie őket. És most nem kis befektetéssel annyira megnövelte az esélyét, mintha még kapna maga mellé még 60 katonát a 44millió orosszal szemben.
    Szerintem a lottónál nem feltétlenül a nyeremény lehetősége az egyetlen amit megveszel a szelvényedért, hanem az álmodozás amit 1 hétig kapsz, hogy mire költenéd a nyereményed (ez is egyfajta drog, ami kiszakít a mindennapokból). Igaz erre bőven elég lenne 1 szelvény 200 Ft-ért, nem kellene 15k-t elverni rá.
    Utoljára módosítva: wzz által: 2013. 05. 31. 13:40

  3. #1833
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Nagyobb az esély arra, hogy valaki a lottó kitöltésekor meghal, mint arra hogy megnyerje az 5öst, na én ezért nem lottózok
    NorBaggio and hozzaszolo2 like this.

  4. #1834
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet wzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a lottónál nem feltétlenül a nyeremény lehetősége az egyetlen amit megveszel a szelvényedért, hanem az álmodozás amit 1 hétig kapsz, hogy mire költenéd a nyereményed (ez is egyfajta drog, ami kiszakít a mindennapokból). Igaz erre bőven elég lenne 1 szelvény 200 Ft-ért, nem kellene 15k-t elverni rá.
    A lottó nem más, mint egy adó, amit önként és dalolva sorban állva fizetnek az emberek befelé. Olyat akinek négyese volt, kettőt is ismerek, de ötös találatról még nem is hallottam. De senki sem, akit erről kérdeztem eddig.

  5. #1835
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet wzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a lottónál nem feltétlenül a nyeremény lehetősége az egyetlen amit megveszel a szelvényedért, hanem az álmodozás amit 1 hétig kapsz, hogy mire költenéd a nyereményed (ez is egyfajta drog, ami kiszakít a mindennapokból). Igaz erre bőven elég lenne 1 szelvény 200 Ft-ért, nem kellene 15k-t elverni rá.
    Pontosan így van, az ember egy olcsó álmot vásárol és egy hétig szuperpozícióban létezik a valódi nyertessel.

  6. #1836
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  7. #1837
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Fizetett hirdetés a szerencsejáték ZRT által. Eléggé átlátszó. Jelent már meg elég sok hasonló az utóbbi években. A médiát próbálják felhasználni az emberek agymosására.

    Olvasd el az itt a piros cikkeit. Én elolvastam olyan 20 cikket. Nagyon érdekesek, csakhogy nem igazán járnak utána semminek. Kb. találgatóznak jobbra-balra.

    Hirdetik magukat, mint objektív hírforrás, közben meg minden cikk a Szerencsejáték zrt érdekeit szolgálja.

    Az üzenet pedig: ne játssz semmilyen külföldi szolgáltatónál!

  8. #1838
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    lol végülis alig több mint 1 évvel vannak lemaradva

    ez az ittapiros meg mekkora lol, már többször láttam h hivatkoznak rá, de mindig vmi fosra biztos nem valakinek a valakije csinálja
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #1839
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

  10. #1840
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet KillBill100 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sok hűhó semmiért
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •