Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (42) összesen
Like Tree23Likes

Téma: NL20 6max: AA - hogyan szedjük ki a legtöbb pénzt?

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Szornyu az egesz megjatszas sajnos, sztem ne jatssz NL20on amig a korulbelul a pokerben elofordulo legegyszerubb szituacioban is igy meg vagy zavarodva. 4bet/call pre, ha meg mar ennyire alulreppelted a handedet, akkor flop call hadd barrellezzen, es nehogy el akarj dobni egy AA-t K magas dry boardon 3bet potban?! Amugy nem ertem hogy valaki aki ismeri a flopzillat meg rangere tudja rakni az ellenfelet, az hogy a francba nem tudja hogy hol all a partiban egy ilyen flopon (vagy majd turnon).
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  2. #22
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Equilab, annak is az a része, amikor a kis színes kört nyomod meg a skála sorának jobb oldalán.
    Ez mutatja meg, hogy a flop mennyire találta el az openrange-ét. Nagyon hasznos kis tablicsku, lehet vele játszadozni.

  3. #23
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet ilane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turnre hiv egy fél kasszát az is call? Honnan fogom tudni, hogy el kell-e engednem az AA-t?
    naná hogy igen, eszedbe ne jusson eldobni az AA-t ha már pre csak calloltál vele, ezáltal nagyon alulreppelted a lapod, sosem fog AA-ra tenni téged. azt pedig sose magyarázd be, hogy csak KK lehet nála, mindig range-ben gondolkodj, ne konkrét lapban és ne lásd bele a legrosszabb lehetőséget egy-egy leosztásba.

  4. #24
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet ilane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flopzillát, Equilabot ismerem. Ezt nem, mi ez?
    Ja Equilab, csak magyaritva?
    De fura...

  5. #25
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szornyu az egesz megjatszas sajnos, sztem ne jatssz NL20on amig a korulbelul a pokerben elofordulo legegyszerubb szituacioban is igy meg vagy zavarodva. 4bet/call pre, ha meg mar ennyire alulreppelted a handedet, akkor flop call hadd barrellezzen, es nehogy el akarj dobni egy AA-t K magas dry boardon 3bet potban?! Amugy nem ertem hogy valaki aki ismeri a flopzillat meg rangere tudja rakni az ellenfelet, az hogy a francba nem tudja hogy hol all a partiban egy ilyen flopon (vagy majd turnon).
    Túlizgultam. Inkább passziánszoznom kellene...
    Az a baj, hogy néhány badbeat után a százalékok teljesen másként látszódnak a fejemben.

  6. #26
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    már pre, fel kellett volna izgulnod
    ikaszápól dolan!


  7. #27
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ha néhány bead beat után már izgulsz és tök std szitukat szarul játszol meg emiatt akkor nem megfelelő a bankrollmanagement-ed valószínüleg.

  8. #28
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szornyu az egesz megjatszas sajnos, sztem ne jatssz NL20on amig a korulbelul a pokerben elofordulo legegyszerubb szituacioban is igy meg vagy zavarodva
    életedben lapot ne merj fogni a kezedbe! ha franciakártyát látsz valakinél, és pókerezni akar, ajánld fel a römit! Online inkább told a feketét, vagy a pirosat a rulettasztal mellett, de póker még csak meg se forduljon a fejedben! Hát neked még playmoney hitelt sem adnék!

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    életedben lapot ne merj fogni a kezedbe! ha franciakártyát látsz valakinél, és pókerezni akar, ajánld fel a römit! Online inkább told a feketét, vagy a pirosat a rulettasztal mellett, de póker még csak meg se forduljon a fejedben! Hát neked még playmoney hitelt sem adnék!
    Szerintem meg nem kellene csesztetni a srácot. Ellenem például nyugodtan dobjon AA-t, ha nálam QQ van

    Hogy valami okosat is írjak, mert ugye okosan kell megjátszani ezt is flop előtt és után is:

    Flop előtt nem emelnék 2.5x-et. Tapasztaltabb játékosnak ez és az azt követő játékod baromi átlátszó és egyből leveszi: AA van nálad. Szóval flop előtt emeld a szokásosat, amit MP-ből emelni szoktál, ami mondjuk legyen 3-3,5 BB. Ha ekkorát emeltél volna és rád emel, akkor nyugodtan mehet a 4bet. Általában tehát 4bet.

    Most viszont csak megadtál. Flop utáni visszaemelés teljesen felesleges így, mert minden rosszabbat (kivéve AK) dobni fog, de talán még azt is. A jobbakkal meg jön tovább, ami mondjuk KK, és ritkábban 99, 77.

    Én úgy játszottam volna ezt meg, hogy flop call, utána törnön ha hív, akkor call. Lehet visszaemelni is.
    Ha nem hív, akkor inkább kivárok törnön. Ezek után riveren talán jobban megad K-nál rosszabb lappal, mint törnön a kivárása után. AK-val inkább megad. Ha riveren kivár, és river hívásodra visszaemel, akkor legtöbbször dobni fogsz.

    A többi okosnak - akik cseszegetik a srácot - azt mondanám, hogy AA-val egyáltalán nem olyan egyszerű játszani, mint gondoljátok, vagy mint általában mondják. Ezt elvileg ti is tudjátok, nem kell ez a demagóg szöveg. 33-mal pl. jóval egyszerűbb... Bocs ha kicsit offenz voltam.

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet thomyca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    AA-val egyáltalán nem olyan egyszerű játszani, mint gondoljátok, vagy mint általában mondják. Ezt elvileg ti is tudjátok, nem kell ez a demagóg szöveg. 33-mal pl. jóval egyszerűbb... Bocs ha kicsit offenz voltam.
    azért, mert a supersystemben ezt írták, attól még nem igaz.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •