Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (49) összesen
Like Tree24Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 06. 02

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 06. 02

    Lapok:
    Játék: NLHE 6max CG
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: SB
    Kis vak: $0.25
    Nagy vak: $0.50

    Online pókerezel egy 6 fős asztalon, amikor 3 játékos dobása után a gombon ülő fish (100 hand alatt 44/22, 3betre 11%-ban dob, gombon 33%-ban nyit, flop cbetre 30%-ban dob) 1.5 dollárig emeli a tétet. Ászaiddal 5.5 dollárig 3beteled, a nagyvak dob, button viszont megadja a tétet. Flopra az A56 lapok érkeznek, amire 7.5 dollárt hívsz, ellenfeled pedig tartja a tétet. Turnre a 2 lap érkezik, ellenfeled pedig tartja 18 dolláros hívásodat. Ellenfeledtől eddig nem láttál nagy hülyeségeket postflop, agresszorként általában betelt, többször láttad turn check-re betelni védekezőként, riveren eddig 3-ból 2x dobott amikor emelést kapott. Riverre a K lap érkezik. 40 dollár maradt előtted, a pot pedig 62.5 dollár. Mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    nagyon rossz a válasz és a magyarázat béla, ez sima allin épp a leírt okok miatt, nálunk vannak azok az fd-k, nem az ellenfélnél. szurkolni kell hogy AJ legyen nála, vagy kdqd-vel legyen hős, vagy bármi mással, nem nagyon fog betelni itt riveren olyannal amivel nem adná, ellenben csomót x backelhet, amivel szintén adhatja.
    Walkman_, termin, Maxxxika and 1 others like this.

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    sztem itt fish nem nagyon fog azért callozni az ai-t mert nálunk besült szarok lehetnek, szimplán foldolni fogja a nem ász lapjait mert 2 over kint van már, viszont button már hívhat elég sok mindent ami húzó volt ezen a boardon és ezeket így is fogja játszani. Ez saját hand, all in után gondoltam át h nem lenne ez jobb, nyilvan tévedhetek de mivel olyan sok Ax nem tud lenni nála, nekem tetszett ez a megoldás. Kérdés persze, h mennyi kx-el lenne hős, de sztem ő nem eléggel.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 06. 02. 15:06

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    nagyon sok ász lehet nála
    Maxxxika likes this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sztem itt fish nem nagyon fog azért callozni az ai-t mert nálunk besült szarok lehetnek, szimplán foldolni fogja a nem ász lapjait mert 2 over kint van már, viszont button már hívhat elég sok mindent ami húzó volt ezen a boardon és ezeket így is fogja játszani. Ez saját hand, all in után gondoltam át h nem lenne ez jobb, nyilvan tévedhetek de mivel olyan sok Ax nem tud lenni nála, nekem tetszett ez a megoldás. Kérdés persze, h mennyi kx-el lenne hős, de sztem ő nem eléggel.
    Nekem sem tetszik. Szerintem sem nagyon fog olyannal hívni, amivel ne adná az all int.
    Nyomtál egy 3betet pre, aztán 2 utca hívást. Gondolod, hogy elfelejtette riverre és megpróbál kiblöffölni? Akkor már inkább hero-zik, ha téged besült húzóra tesz és valami blöff fogó van nála. Ha mákod van, akkor meg KK-val adja - bár azt hiszem az ilyen KK-val nem jut el a floppig

    Különleges note nélkül all in mennék. A kiváráshoz valami spec infó kellene, pl. imádja a river blöfföket, vagy ilyesmi. Esetleg az agró% nagyon megnő riverre. De ilyenekről a feladványban nem volt szó.
    Utoljára módosítva: thomyca által: 2013. 06. 02. 15:17

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    relatív a sok, nyilvan lehet jópár, még kérdés h a jobbakat beteli e xre, könnyen lehet h igazad van és tényleg sokat anyáznék legtöbbször amikor ezt checkelem.
    ai biztos nem rossz, én is azt csináltam, de úgy érzem h ilyen kisebb fish ellen, aki szeret azért betelni, nem rossz ez a megoldás mert axeket is meghívhat itt és lehet nála több air meg értéktelen 3. pár itt. nyilvan ha keveset blöfföl v passzív lenne akkor nem lehetne ezt.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 06. 02. 15:17

  7. #7
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Ez a feladvány sántít..
    screwtape likes this.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Már kezdtem örülni, h végre helyesen tippeltem...

  9. #9
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Szerintem teljesen jó a magyarázat. Viszont ha már annyira betelni akarunk, akkor én elgondolkodnék egy indukáltató beten mondjuk 10 dollárig, és még lehet, hogy ezt ki is fogja fizetni, valami 1pár típusú lappal, de ai-t már nem, valamint blöffbe is fordulhat velük, hátha érez még itt FE-t.

  10. #10
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Őrbottyán
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Romsy +1
    Ne jó a feladvány, vagyis a feladvány jó - a többi rossz..
    Fish chbehind lesz.. Nagyon kevésszer fog itt beteleni..
    Utoljára módosítva: tanfoglio107 által: 2013. 06. 02. 19:12
    - Mental coaching - érdeklődj PM-ben! tanfoglio107@gmail.com

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •