Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (41) összesen
Like Tree22Likes

Téma: WSOP 2013 - Már megint az osztók...

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás WSOP 2013 - Már megint az osztók...


  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Card protector ftw

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Az osztó is ember, hibázhat. Nem értem a játékosokat, hogy miért olyan marha nehéz megtanulni, hogy addig amíg az osztó nem mondja, hogy sódán, addig a szektoron belül, lefelé fordítva vannak a lapjaim. Inkább higyjék azt 10x, hogy slowrollozok, mint, hogy egyszer halottnak nyílvánítsák a nyerő lapom.
    A másik, hogy ahhoz, hogy allin menjek, nem kell középre pakolgatnom a zsetonjaimat, és közben azt kockáztatnom, hogy a kártyaőrrel nem védett lapom felborul/bekerül szektoron belülre. Ez a zsetonbepakolgatás is csak modoroskodás. Elég kimondanom, hogy "mindent feltesz". Kretének na!
    Csuhi81 and vadallat like this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #4
    Tag Bél@ avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 19.
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    De ha dobott handnek minősítették, miért kellett beraknia a 21k-t?

  5. #5
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem értek egyet jabyga. Nem szeretem, amikor szidják az osztókat, meg más, amikor nem tudja, hogy split pot van, meg az, amikor valószínű több ezer dollárt, vagy még többet veszít valaki miatta, mert hülye.
    A zsetonokat ha jól tudom valahol be kell tenni a vonalon belülre, meg szerintem udvariasabb, hogy nem az osztónak kell nyújtózkodnia érte.

    Egyértelműen bemondta az allint, és elkezdte berakni a zsetonjait. A lapjával nem csinált semmit, mert még várnia kellett az ellenfele döntését. Card protector jó ötlet, de én nem szeretem használni, és ha nem hülye az osztó, meg a mellettem ülők, akkor nem is kell.

    Más az amikor a helyi klubban fordul elő ilyen, meg más az amikor több százezer dollár forog kockán. Szerintem szar a floor döntése, az osztót meg kib@sznám, mint macskát sz@rni
    dfecco23 and lumpi like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értek egyet jabyga. Nem szeretem, amikor szidják az osztókat, meg más, amikor nem tudja, hogy split pot van, meg az, amikor valószínű több ezer dollárt, vagy még többet veszít valaki miatta, mert hülye.
    A zsetonokat ha jól tudom valahol be kell tenni a vonalon belülre, meg szerintem udvariasabb, hogy nem az osztónak kell nyújtózkodnia érte.

    Egyértelműen bemondta az allint, és elkezdte berakni a zsetonjait. A lapjával nem csinált semmit, mert még várnia kellett az ellenfele döntését. Card protector jó ötlet, de én nem szeretem használni, és ha nem hülye az osztó, meg a mellettem ülők, akkor nem is kell.

    Más az amikor a helyi klubban fordul elő ilyen, meg más az amikor több százezer dollár forog kockán. Szerintem szar a floor döntése, az osztót meg kib@sznám, mint macskát sz@rni
    Részben egyetértek, de mégis az, hogy fordul elő, hogy halott kéznek minősíti az osztó a lapjait? Gondolom nem volt még sd, ő meg felfordította a lapjait. Vagy akkor enkem valami itt nagyon nem tiszta.
    Amúgy én is középre szoktam tolni a zsetonjaimat, de előtte mindig megggyőződök arról, hogy az osztó "vette-e a lapot". Szerintem ez nem nagy elvárás egy játékostól. Amúgymeg k*rva mindegy, hogy a helyi klub párezer forintos versenye, vagy a wsop. LEgalábbis annak az embernek, akivel ez megtörténik.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Részben egyetértek, de mégis az, hogy fordul elő, hogy halott kéznek minősíti az osztó a lapjait? Gondolom nem volt még sd, ő meg felfordította a lapjait. Vagy akkor enkem valami itt nagyon nem tiszta.
    Amúgy én is középre szoktam tolni a zsetonjaimat, de előtte mindig megggyőződök arról, hogy az osztó "vette-e a lapot". Szerintem ez nem nagy elvárás egy játékostól. Amúgymeg k*rva mindegy, hogy a helyi klub párezer forintos versenye, vagy a wsop. LEgalábbis annak az embernek, akivel ez megtörténik.
    Eurekan olyan hibákat csináltak, hogy megkeverte az osztó lapokat és egyből csapta volna a flopot, stb. Voltak hasonló esetek is, mint a cikkben, és ebben szinte sosem a játékos a hibás.

    A floor döntése meg röhejes, egy 5Ks fo-n elmegy a helyi klubban, de egy wsop-n ne történjenek már ilyenek. Egyértelműen az osztó hibázott, és a játékost büntették. WPGG
    naggeri likes this.

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgymeg k*rva mindegy, hogy a helyi klub párezer forintos versenye, vagy a wsop. LEgalábbis annak az embernek, akivel ez megtörténik.
    K*rvára nem.

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Azért halott, mert elhúzta a lapját és hozzáért a muck-hoz, a többi dobott laphoz.
    Elvileg van rá lehetőség, hogy visszaadja a floorman a lapot, ha egyértelműen megállapítható/megkülönböztethető a többi dobott laptól. Bár én sose adnám vissza, ha muckot ért. (Akkor se, ha sugdossa a fülembe a lapját.) Ha nem ért muckot akkor visszaadnám.
    Egyébként nyilván hibázhat az osztó, de komoly HAL volt a videó alapján.
    4 év aktív osztás van a hátam mögött, ilyen szituban sose húztam be az ember lapját. (Össz-vissz egyszer húztam be hibásan, akkor is kiosztás után azonnal.)
    Ehhez óriási fissnek kell lenni.

    Az, hogy miért kell a call értékét betennie egy érdekes kérdés.
    Valószínűleg azért, mert ha bármit csinál amikor ő jön a dobáson kívül akkor az minimum call lesz. (limpel, hibásan emel stb.) Ebben az esetben viszont ez elég trén veszi ki magát. De biztos jó okuk van rá. Őket kéne megkérdezni.

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eurekan olyan hibákat csináltak, hogy megkeverte az osztó lapokat és egyből csapta volna a flopot, stb. Voltak hasonló esetek is, mint a cikkben, és ebben szinte sosem a játékos a hibás.

    A floor döntése meg röhejes, egy 5Ks fo-n elmegy a helyi klubban, de egy wsop-n ne történjenek már ilyenek. Egyértelműen az osztó hibázott, és a játékost büntették. WPGG
    Te, hogy döntöttél volna a floor helyében?

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •