Oldal: 15 / 22 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (212) összesen
Like Tree109Likes

Téma: HU találkozó 2013

  1. #141
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Mil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Reggelit kérnék, de csak abban az esetben ha raktározzák nekem ebédidiőig.
    Sajnos tavaly óta sem lettem a korán kelés mestere.
    és a vacsora? :P Írjatok le mindent, aki valamire nem ír semmit, azt úgy veszem, hogy kér, ne legyen fennakadás. A reggeli idejéről nem tudok semmit, de nyilván senki nem fok érte 8kor felkelni, sztem olyan 11-12 óra környékén ideális.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #142
    Fanatikus tag Cream avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás

    Ezzel én is mindig gondban vagyok. Pl most keltem egy fél órája és azon gondolkozom, hogy már megint reggelire egyek ebédet?

  3. #143
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ok, én akkor csak vacsit kérek, ty
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #144
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Így hogy igazából már andanda által 3 kocsival indul a konvoj, így akik utólag jelezték a Pesti indulást 2ember + Mil, is bőven el fognak férni.

    Viszont Mil vonata csak 10:15-re ér be, meg qwertibie is írta, hogy lehet késik a vonat, úgyhogy meg mire elrendezkedünk szerintem 10:00-10:30 ig ha mindenki oda tud érni az már okés.

    Ha Argus sörre nincs ellenvetés (én szeretem pl. szinte mindegyik Lengyel sört ) akkor abból veszek 60db.-ot, és ott összedobjuk. OK?

    +bónusz kérdés, hogy a bográcsozás mellé van-e olyan aki igényt tartana pár grill kobászra?
    Itt a szomszéd hentestől lehet venni friss minőségi hústermékeket jóáron, szóval a sörök mellett egy hűtőládában abból is tudnék hozni mondjuk 30 szálat, és akkor biztos senki nem marad éhen.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2013. 06. 04. 15:25
    Mil likes this.

  5. #145
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Akkor a vegszo pentek 10:30 keleti?

    A sort meg nyugodtan vedd meg, elfog fogyniA tobbi piat ott vesszuk vagy utkozben?

  6. #146
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Rocket akkor nekem is kérj mindenféle étkezést pls
    Argust még nem ittam, de nincs ellenvetésem

  7. #147
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Szun Cu is ker minden kajat

  8. #148
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így hogy igazából már andanda által 3 kocsival indul a konvoj, így akik utólag jelezték a Pesti indulást 2ember + Mil, is bőven el fognak férni.

    Viszont Mil vonata csak 10:15-re ér be, meg qwertibie is írta, hogy lehet késik a vonat, úgyhogy meg mire elrendezkedünk szerintem 10:00-10:30 ig ha mindenki oda tud érni az már okés.

    Ha Argus sörre nincs ellenvetés (én szeretem pl. szinte mindegyik Lengyel sört ) akkor abból veszek 60db.-ot, és ott összedobjuk. OK?

    +bónusz kérdés, hogy a bográcsozás mellé van-e olyan aki igényt tartana pár grill kobászra?
    Itt a szomszéd hentestől lehet venni friss minőségi hústermékeket jóáron, szóval a sörök mellett egy hűtőládában abból is tudnék hozni mondjuk 30 szálat, és akkor biztos senki nem marad éhen.
    Egyetértek az összes ponttal.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #149
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    Akkor pénteken 10:15 körül a Keletinél ott leszek.

    A biztonság kedvéért egy tálca sör mindig jól jön. A többi pia miatt nem aggódnék túlságosan, azért csak Eger környékére megyünk és csak találni valami finom bort meg pálinkát.

    A kaja reggeli részével variálnék egyet ha még lehet. A szombati reggelit visszamondom, ha fix időpontban van, mert teljesen esélytelen, hogy ezért felkelek 8-9 magasságában. Viszont ha vasárnap korán kell elhagyni a helyet, akkor vasárnapra kérek. Ha nem, akkor nem.
    Let's play! No risk no fun!

  10. #150
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Satukan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor pénteken 10:15 körül a Keletinél ott leszek.

    A biztonság kedvéért egy tálca sör mindig jól jön. A többi pia miatt nem aggódnék túlságosan, azért csak Eger környékére megyünk és csak találni valami finom bort meg pálinkát.

    A kaja reggeli részével variálnék egyet ha még lehet. A szombati reggelit visszamondom, ha fix időpontban van, mert teljesen esélytelen, hogy ezért felkelek 8-9 magasságában. Viszont ha vasárnap korán kell elhagyni a helyet, akkor vasárnapra kérek. Ha nem, akkor nem.
    A kaja kerdes ugyis meglesz oldva, ha nem kersz.Most erted, nem lesz sztem kiporciozva h 6emberre vagy 6+1 meg nem mondjak azt h nem kapsz reggelit

Oldal: 15 / 22 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •