Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (41) összesen
Like Tree22Likes

Téma: WSOP 2013 - Már megint az osztók...

  1. #31
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Emlekszem Madridban jatszottam eptn cgt, eleg nagy pot volt es azt hittem h az ellenfelem dobott es en is bedobtam a lapjaimat az oszto fele,kb 5 centire allt meg a mucktol es gyorsan utanuk nyultam Nah azota figyelek h ne forduljon elo!

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon nem. Magyar bármilyen versenyen történik, akkor azt mondom wpgg, max ha nagyobb versenyen, akkor basszus, ekkora idiótákat...legközelebb kétszer is meggondolom, hogy eljövök-e ebbe a klubba.
    Ja, de itthon egy nagyobb versenyen az első hely az mondjuk 800K-1,5M (általános versenyeket nézve, szóval BPO-t nem számítva), ha 15. vagyok, akkor az azt jelenti, hogy a mezőny felét, vagy 70-80%-át túléltem. Egy WSOP-n viszont az első hely több mint 150-200M HUF, és a 15. hely azt jelenti, hogy a mezőny mondjuk 98-97%-űt már túléltem.

    Sokkal nehezebb odakerülni, sokkal ritkábban lesz rá lehetősége az embernek, szóval engem rendesen crazymonkeytiltre tenne egy ilyen osztó, meg floor döntés.
    Nem vagyok hülye, felesleges volt elmagyaráznod ilyen hosszasan, hogy mennyivel nagyobb a mezőny egy hazai mtt-n, mint a wsop-n. Sőt számolni is tudok, és két különböző nemű pénzösszegről is javarészt el tudom dönteni, hogy melyik a nagyobb(5k HUF or 10k USD).
    Én nem erről beszéltem. Hanem arról, hogy Kis Pistának ugyan olyan szarul eshet 15.-ként pár emberre az ft-től kiesni vagy zsetont vesztenie az osztó hibája miatt egy "magyar bármilyen versenyen", mint neked a wsop me-ről. Mivel a "hú de rosszul érzem magam" egy szubjektív érzet, tehát lehet Kis Pistának még rosszabbul is esik, mint neked, aki egy "bármilyen magyar versenyen", ahol piti 800k-1.5M az első hely, annyit mondasz ilyen esetben, hogy "wpgg".
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Vicces is lenne, ha ezt objektivizálni tudnánk. Mondjuk Gipsz Jakabnak 6os erősségű "sz*rul vagyok" érzése van osztóhiba miatt a helyi késdobálóban, míg Koroknai Andrásnak 600-as erősségű "sz*rul vagyok" érzése van, mert nem tudott eldobatni a 24bettel egy AK-t?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #34
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Erre a helyzetre találták ki ezt a move-ot:

    backfist.jpg

  5. #35
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    ezért jobb az onlány poker b*tch please...

  6. #36
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    addig a szektoron belül
    Lehet tévedek de asszem ott olyanok az asztalok hogy nincsenek "szektorok" azaz boxok felrajzolva.
    ZoliHUN likes this.

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezért jobb az onlány poker b*tch please...
    Nincs is rosszabb egy missclicknél...
    Future Ev-ben jó lesz..

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Mindenesetre kéne ki kéne találniuk az ilyen osztóhibák kezelésére valami jobb szabály. Mert a játékosnak ez nagy szívás.

  9. #39
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Elég szívás, hogy ilyen megtörténhet, és lehet hibáztatni a játékost meg az osztót is, de egyikük se akkor ült le valószínűleg, mindenki fáradhat, mindenki tévedhet. Szerintem az a nagyobb probléma, hogy nincs rá esély, hogy utólag korrigáljon, akár a megmondom, hogy milyen lapom volt, akár a kamerás módszerrel.

  10. #40
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet Thorles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég szívás, hogy ilyen megtörténhet, és lehet hibáztatni a játékost meg az osztót is, de egyikük se akkor ült le valószínűleg, mindenki fáradhat, mindenki tévedhet. Szerintem az a nagyobb probléma, hogy nincs rá esély, hogy utólag korrigáljon, akár a megmondom, hogy milyen lapom volt, akár a kamerás módszerrel.
    az osztók gyakorlatilag csak a játék kellékei, mint a zsetonok, őket simán váltani kéne 1-2 óránként, ha ez kell ahhoz, hogy ne hibázzanak. a játékosok hibái az más ballpark, pl amikor béla elvitte valami bácsi stackjét asztalváltásnál azt is simán vissza tudták csinálni kamerás felvétel alapján, ezt meg nem.
    Maxxxika likes this.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •