Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (68) összesen
Like Tree28Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 06. 05

  1. #51
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Bocsánat, rosszul fogalmaztam.
    Nem mondom, hogy mínuszos lesz pusholni 100bb-t, de abban biztos vagyok, hogy nem a legnagyobb +EV-s line.

  2. #52
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Ja meg jol emlekszem arra a sessionre, semitilten is voltam, hogy kostolgatnak, s raadasul a bloffjeim nem ulnek, valuebol meg mindig elvertek, vagy lemakoltak.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  3. #53
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nekem sosem volt 5bet/fold vagy 5bet/call range-em, mindig pusholok vagy dobok 4betre 100bb deep. Hu-ban ez szokásos? 99el 4betet sem adnék meg, főleg ellene nem
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 06. 06. 17:59

  4. #54
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja meg jol emlekszem arra a sessionre, semitilten is voltam, hogy kostolgatnak, s raadasul a bloffjeim nem ulnek, valuebol meg mindig elvertek, vagy lemakoltak.
    Persze ettol meg nem biztos, hogy jo ez a jatek, de sztem nem volt nagy gond vele. minuszosnak nem gondolnam, max csak kicsit plusszos, de nem szamolgattam utana, rangeknek, meg fenek. valuerangek talalkoztak szvsz.

    amiben 100%ig biztos vagyok, hogy a TT-vel akkor ellenem jo volt a 4b/call, mert valoszinu nagyon szeles randzsel megyek 5bai, any par kx, ax, es sztem akkor sckkel is buritok
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  5. #55
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem sosem volt 5bet/fold vagy 5bet/call range-em, mindig pusholok vagy dobok 4betre 100bb deep. Hu-ban ez szokásos?
    Pedig van aki tolja, mondjuk altalaban valuehandek JJ+, AQ+, mondjuk ha csak az, akkor nem tom en se mire jo, ezert ha csinalom, rakok bele szemetet is.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  6. #56
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    100bb deepen simán lehet még 5betelni, sorra rakhatnám be a handeket amiket elemeztünk backeltekkel. 59s-től a J5o-ig minden szarral képesek callolni, tehát van létjogosultsága az 5betnek.
    Barewire pl.: elég jól kifejti, hogy miért nem jó TT vagy AQo-nál gyengébb handdel 4bet-callolni ismeretlen ellen 100bb deepen. AMég ilyen kis mintán nem láttunk az ellenfelünktől különöset ilyne spotokban, addig bizony az ismeretlen kalap alá vesszük.

  7. #57
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze ettol meg nem biztos, hogy jo ez a jatek, de sztem nem volt nagy gond vele. minuszosnak nem gondolnam, max csak kicsit plusszos, de nem szamolgattam utana, rangeknek, meg fenek. valuerangek talalkoztak szvsz.

    amiben 100%ig biztos vagyok, hogy a TT-vel akkor ellenem jo volt a 4b/call, mert valoszinu nagyon szeles randzsel megyek 5bai, any par kx, ax, es sztem akkor sckkel is buritok
    Igen, TT-vel teljesen standard játék, szinte biztosan a legnagyobb +EV.

  8. #58
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet Mil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    100bb deepen simán lehet még 5betelni, sorra rakhatnám be a handeket amiket elemeztünk backeltekkel. 59s-től a J5o-ig minden szarral képesek callolni, tehát van létjogosultsága az 5betnek.
    Barewire pl.: elég jól kifejti, hogy miért nem jó TT vagy AQo-nál gyengébb handdel 4bet-callolni ismeretlen ellen 100bb deepen. AMég ilyen kis mintán nem láttunk az ellenfelünktől különöset ilyne spotokban, addig bizony az ismeretlen kalap alá vesszük.
    ilyen sizingok után van 5b/f ranged 100bb deep?

  9. #59
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ilyen sizingok után van 5b/f ranged 100bb deep?
    Természetesen nincs. Nyilván amint láttak tőlem egy ilyen mutatást, már másképp játszom.

  10. #60
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az a meredek hogy 1 hete még bankrollmenedzsment témában kérsz tanácsot, meg totál homály handeket raktál fel azóta is, most meg egy nl100 játékost akarsz kiosztani stratégia témában elég necces stílusban.
    Elnézést ha félreérthető volt. Tanulni szeretnék azért kérdezek ha valamit nem értek. Szerintem nem osztottam ki senkit, csak nem értettem az érvelést, de időközben Littleimage elmondta elég jól érthetően, hogy mi a szitu. Kösz.

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •