Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (94) összesen
Like Tree136Likes

Téma: Miért ilyen a magyar ember?

  1. #81
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    reggel elhajtok kocsival egy buszmegálló előtt és csupa nő áll ott... a férfiak tehát nem dolgoznak... így nem fog előrébb jutni az ország...
    A férfiak kártyáznak

  2. #82

  3. #83
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet watchtheduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Véleményem szerint igen, nagyon pesszimista a magyar ember. Gyakorlatilag nem lehet beszélni normális, intelligens társadalomról, közbiztonságról, akár csak egy reális keresetről, ha valaki lelkiismeretesen (!) végzi a munkáját, ami minden normálisan dolgozó, adófizető ember privilégiuma lenne.

    A pénz valóban nem boldogít, de inkább sírok egy limuzinban, mint a villamoson. Mitől lennék boldog? Egy darab papírtól? Attól vagyok, boldog, hogy az "ő" segítségével vehetem meg azokat a dolgokat első sorban amire szükségem van, amivel kielégítem az igényeimet, legyen az akár csak a megélhetés. Ebben pedig nagyon nagy itthon a szórás. Nagyon nagy... Rengeteg ember dolgozik sokkal-sokkal többet 80 ezer forintért, mint más 400-ért, ebből kifolyólag több igényét tudja kielégíteni. Ebből megszületik a barátságtalanság, elégedetlenség, és az irigység, legyen az jogos, vagy jogtalan. Bár lehetne még sorolni. (Itt most persze nem azokra ez emberekre gondolok, akik munkanélküliek, de munkakeresés helyett jobban érdekli őket, hogy kivel dugott aznap a Való Világos csaj az Éjjel-nappal Budapestben. Ismerek ilyet.)

    Nem tudom elítélni azokat az embereket akik gyűlölködnek egyesekkel szemben emiatt. Valóban szar érzés lehet napi 8 órát minimálbérért dolgozni, miközben azt látod, hogy a politikus aki "papíron" 700-at keres a telefonjával játszik egy parlamenti ülésen amikor a dolgát kéne végeznie, hogy neked egy kicsit jobb legyen. Saját példából: szar érzés az amikor egy okmányirodában ülsz és vársz 3 órát (persze feleslegesen, mert a biztonsági őr szar helyre irányított) az S mercivel érkező 2 kilós aranyfukszú úriembert, akiről köztudott, hogy a településen droggal látja el a fiatalokat, meg soron kívül, puszival fogadják. Mit gondolsz ekkor? Én azt, hogy rohadjon meg.

    100 szónak is egy a vége. Az én álláspontom szerint iszonyú nagy a szakadék a keresetek között, az emberek előjogai között, emiatt ilyen kibszott frusztrált az átlag magyar.
    Szerintem kár sopánkodni azon, hogy ki, mennyit keres. Többet kell dolgozni, képezni magad és akkor jutsz egyről a kettőre.

    Na ez a tipikus szar gondolkodás:

    "az S mercivel érkező 2 kilós aranyfukszú úriembert, akiről köztudott, hogy a településen droggal látja el a fiatalokat, meg soron kívül, puszival fogadják. Mit gondolsz ekkor? Én azt, hogy rohadjon meg. "

    Vagy legyen elég tököd ezt csinálni, vagy ha nincs, akkor miért szidod? Mert irigy Vagy. Akkor gondolom nem fogod irigyelni, mikor bekerül a börtönbe és lenyom 7-10 évet. Nem. Akkor azt fogod mondani, hogy megérdemli és elégedett leszel, mert a görbe tükör eltűnt előled.

    Persze ezt nem a bűnözőkre akarom kihegyezni, hanem azokra az emberekre, akiket irigyelnek. Általában csak a pénzt látja mindenki, azt nem, hogy mennyi munkát fektetett bele az ember. Az nem irigylésre méltó. Azt senki nem irigyli, ha másodállásban dolgozik valaki, hogy összejöjjön a pénz egy vállalkozásra, a kihagyott nyaralásokat, bulikat, pihenést nem is említem. Ezek közben Te elégedetlenkedsz egy pohár sör mellett...

    Nem, neki több van, a k*rva anyját! Nekem mé nincs? Így kell ezt...
    Utoljára módosítva: Orang3J3ws99 által: 2013. 06. 07. 17:53
    VJones, titcar, dr.drogba and 2 others like this.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  4. #84
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #85
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Az egyik legjobb barátom,a duna mellett lakik(Neszmély),egész nap meloznak,hogy ne vigye el mindenüket a viz,erre éjszaka ellopnak 6 szivattyút.
    Gusztustalan,mocskos barmok ezek!!Bár vszinü nem magyarok voltak!!

  6. #86
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egyik legjobb barátom,a duna mellett lakik(Neszmély),egész nap meloznak,hogy ne vigye el mindenüket a viz,erre éjszaka ellopnak 6 szivattyút.
    Gusztustalan,mocskos barmok ezek!!Bár vszinü nem magyarok voltak!!
    ez a szomoru én is ilyenkor jövök rá, hogy amikor rinyálok amiatt, hogy szerencsétlen vagyok, meg mikor régen idegesített, hogy 1-2$-os verseny FT közelébe mákolnak le durván, az egy olyan kibaszott szar semmi dolog egy ilyenhez képest, hogy hihetetlen, és hálás lehetek azért, hogy szerencsés vagyok annyira, hogy nem amiatt kell aggódnom, hogy elviszi mindenem a víz, amiért évekig dolgoztam, és ha elviszi akkor kb földönfutó leszek...........ilyenkor bizony nagyon szégyellem magam

    ugyanakkor maximális tisztelet azért a kemény összetartó munkáért, amit látni a gátakon, az árvíz súlytotta helyeken, legyen szó fiatalról, öregről, beteg emberekről, legyen az magyar, roma, vagy bármilyen más nemzetiségű itt élő külföldi ember...én "sajnos" az ittlétem, a munka miatt nem tehetem meg, de ha annyira eldurvulna a helyzet, hogy a munkáltatómat köteleznék, hogy engedjen el, és hívnának a dunára, akkor mennék és megtenném ami tőlem telik! de remélem annyira nem fog eldurvulni a helyzet, mert már most rossz nézni a híradóba amiket mutatnak...kitartást mindenkinek aki harcol a víz ellen!
    dr.drogba, dlotomi and lumpi like this.

  7. #87
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egyik legjobb barátom,a duna mellett lakik(Neszmély),egész nap meloznak,hogy ne vigye el mindenüket a viz,erre éjszaka ellopnak 6 szivattyút.
    Gusztustalan,mocskos barmok ezek!!Bár vszinü nem magyarok voltak!!
    Tudod milyen jó kis rézhuzal van a szivattyúmotorba tekercselve?
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #88
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egyik legjobb barátom,a duna mellett lakik(Neszmély),egész nap meloznak,hogy ne vigye el mindenüket a viz,erre éjszaka ellopnak 6 szivattyút.
    Gusztustalan,mocskos barmok ezek!!Bár vszinü nem magyarok voltak!!
    még jó, hogy a napokban volt róla szó, hogy rendkívül helyzet alatt az ilyenek sokkal durvább büntivel járnak, remélem lesz idejük elgondolkodni a sitten
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #89
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egyik legjobb barátom,a duna mellett lakik(Neszmély),egész nap meloznak,hogy ne vigye el mindenüket a viz,erre éjszaka ellopnak 6 szivattyút.
    Gusztustalan,mocskos barmok ezek!!Bár vszinü nem magyarok voltak!!
    Pfffff..... szégyen!!!!!

  10. #90
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudod milyen jó kis rézhuzal van a szivattyúmotorba tekercselve?
    Sejtem,és én eddig soha nem voltam rasszista,de sajnos kezdek azzá válni.

Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •