Oldal: 317 / 326 ElsőElső ... 217267307315316317318319 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.161 - 3.170 (3252) összesen
Like Tree29Likes

Téma: Cake Poker

  1. #3161
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Deposits
    Ott van a listában az ECO.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  2. #3162
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 05. 15.
    Hely
    Sz
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    amúgy beszélt már vki a moneybookers-l? Én felhivom őket. Van már tapasztalat?

  3. #3163
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Mennyire megbízhat a site? a rakeback miatt nagyon csábít h regisztráljak, de félek a fulltilt ügy óta.

  4. #3164
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyire megbízhat a site? a rakeback miatt nagyon csábít h regisztráljak, de félek a fulltilt ügy óta.
    az ezelőtti hsz-eket olvastad?
    buktar, sakkos000 and svajcifiu like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #3165
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 05. 15.
    Hely
    Sz
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    remélem minél többet fizetsz be! :-)

  6. #3166
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 05. 15.
    Hely
    Sz
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Most beszéltem a Moneybookers ügyfélszolgálatával. Ők nem nagyon tudnak semmit csinálni. Vegyem fel a kapcsolatot a Cake supportjával. Tehát lehet, hogy most az van, h nem ordítottam eléggé a telefonban, vagy még nem a supervisorral beszéltem. Lol tegnap tetőzött a dolog, amikor kaptam egy promo mailt a cake-től 60k gariról. :-) Tényleg nagy a baj. 10 napos utánnafutkosás után senkinek nem ajánlom a Cake-t.

  7. #3167
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    sajnálom, hogy nekik is ez lett a végük, kedvenc termem volt még a hud nélküli, fekete péntek előtti időszakból
    buktar likes this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #3168
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Idézet RedLudmilla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ez mi már? tiszta szégyen

    Vielen Dank fuer Ihre E-Mail. Leider ist es mir nicht meglich Ihnen ein genause Datum zu Ihrer Auszahlung zu geben. Bitte beachten Sie das es durchaus Konsequenzen haben kann falls Sie auf 2+2 Luegen ueber uns verbreiten.

    Cake Poker ist kein Fake und in all den Jahren haben Sie immer Ihre Auszahlungen erhalten, wie auch jeder andere Spieler seine Auszahlungen erhalten hat.

    Sie werden auf keinem Forum einen Fall finden wo wir jemanden das Geld weggenommen haetten oder eine Auszahlung nicht erfolgte.

    Es gibt im Moment Probleme mit dem Auszahlungszeitrahmen und wir sind nicht in der Lage Ihnen mitzuteilen wann genau Sie Ihre Auszahlung erhalten, jedoch hat jeder Spieler seine Auszahlung von uns erhalten.

    Mit freundlichen Gruessen,

    Walter
    LOL Hát, ez tényleg ***** jó... "Kérem, vegye figyelembe, hogy annak komoly következményei lehetnek, ha hazugságokat terjeszt rólunk a 2+2-n!" Még nekik áll feljebb...

  9. #3169
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 02.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Ma először jött a sablonlevél. Visszaírtam,h ne ugyanazt küldjék mindig. Jött az újabb válasz,h sok kifizetés van folyamatban ezért csúsznak a processzorok Vagy a processzor nem bírja. Ezt én sem értettem most.
    Megnyugtatott,h biztosan meg fogom kapni és köszönik a türelmem. De azért lassan 7 hete várom. Azért ez már sok(k)

  10. #3170
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet stevensson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma először jött a sablonlevél. Visszaírtam,h ne ugyanazt küldjék mindig. Jött az újabb válasz,h sok kifizetés van folyamatban ezért csúsznak a processzorok Vagy a processzor nem bírja. Ezt én sem értettem most.
    Megnyugtatott,h biztosan meg fogom kapni és köszönik a türelmem. De azért lassan 7 hete várom. Azért ez már sok(k)
    Én is ma írtam nekik, még mindig semmi.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •