Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (34) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Költözzünk thaiföldre! (új felvonás)

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Biztos elhangzott ez már régebbi topikokban is, és idén tuti nem érintene még egy ilyen kaland, de a jövőben nem kizárt. Mennyibe kerül egy ilyen félév havi szinten + oda-vissza repülő, oltás, akármi?
    Lord Secret likes this.

  2. #12
    Lelkes újonc poker18g avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Shokyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos elhangzott ez már régebbi topikokban is, és idén tuti nem érintene még egy ilyen kaland, de a jövőben nem kizárt. Mennyibe kerül egy ilyen félév havi szinten + oda-vissza repülő, oltás, akármi?
    Nagyjából oltás, kb 20-25k, repcsi olyan 180-230 között, és a megélhetés, ha igazán élvezni akarod Thaiföldet, akkor havi 1,5k elmegy, de ebben már sok buli meg napi 1-2 étteremben kajálás van benne, 1k-ból is ki lehet hozni szerintem, de általában nem spórolni megy az ember Thaiföldre, ha már ott van, akkor kipróbálna sok mindent és sok helyre utazgatna is!
    Orang3J3ws99 likes this.
    When you want to success as bad as you want to breathe, then you'll be succesful.

  3. #13
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    hazberles 100-120- hatar a csillagos eg
    biztositas havi 15
    motor havi 15
    vizum 70-100 euro
    kaja hat ez egyenfuggo, de sztem 100k-t szamolhatsz ra. ha nem jon be a thai kaja, akkor tobbet is. ebbe benne van az hogy veszel a boltba italt, kajakt, etterem, s az is, hogy sokszor nem csak magadnak fizeted a kajat.
    visa run - kirandulas, hat egy komolyabb 10 napos mondjuk fulop-sziget 1-2k dolcsi kozott van.
    Bulik: ha csajt viszel haza, s kelle erte fizetni, sztem 60 dolcsi a min amit szamolhatsz / de ez nagyon also hangon/ a szorakozohelyeken draga pia, s nyilvan meghivod a csajszit is, ha barbol viszed haza, barpenz, stb.

    hazberlesre sokszor 2 havi kauciot kernek.

    1500at batran szamolhattok,s abban meg a visa run nincs is benn lebontva. A megindulas is koltseges, repjegy+vizum+oltasok+ erdemes motrot venni /500-1k dolcsi/, akkor altalaban kell szek, asztal, grindelni par dolog, ha nem hozol otthonrol, akkor monitor, ezek is kb 2-300 dolcsiba fajnak.
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2013. 06. 09. 21:13
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  4. #14
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet poker18g eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha már ott van, akkor kipróbálna sok mindent
    Ladyboyokra gondolsz Dave?
    Lord Secret and BLaci77 like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #15
    Fanatikus tag BLaci77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Hollandia,Dordrecht
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hazberles 100-120- hatar a csillagos eg


    1500at batran szamolhattok,s abban meg a visa run nincs is benn lebontva. A megindulas is koltseges, repjegy+vizum+oltasok+ erdemes motrot venni /500-1k dolcsi/, akkor altalaban kell szek, asztal, grindelni par dolog, ha nem hozol otthonrol, akkor monitor, ezek is kb 2-300 dolcsiba fajnak.
    Szerintem ennyi tulzas.
    Motort venni felesleges nyug, 2k bathert mar lehet berelni,lakas az persze 4k bathol a csillagos eg.
    De ha nem Phuketra mentek,hanem Pattayara ott minden sokkal olcsobb,mondjuk csunyabb es bunosebb is.
    En 2008-2009 ben 8 honapot voltam kint,mindennel egyutt 15k usd volt,de voltak olyan xtra koltsegek,hogy lekestem a gepet,uj jegyet kellett vennem(400usd),motortores(600usd),vizumot nem hosszabbitottam(600 usd bunetes),elso honapba szallodaba laktam(1500us),es meg rengeteg hulyeseg ami a tudatlansagom miatt volt,mivel utanna idult el a Thaiföldözés.
    Elso honapba kb3-3500 usd ment el,az utolsokban kb 800-1000 bol kenyelmesen kijottem.
    ---------------------------------------------
    Ha nem megy,akkor nem kell erőltetni.
    De akkor mit csináljak amikor unatkozom?????
    Akkor erőltesd!!!!!

  6. #16
    Fanatikus tag BLaci77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Hollandia,Dordrecht
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Kajara meg a BBQ Buffeteket tudom ajanlani,belepot fizetsz 6-10 dollar kozott es annyit eszel amennyit birsz es van sertes csirke is a valogatosabbaknak.Italt azt kulon kell fizetni.
    ---------------------------------------------
    Ha nem megy,akkor nem kell erőltetni.
    De akkor mit csináljak amikor unatkozom?????
    Akkor erőltesd!!!!!

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 16.
    Hely
    Heviz
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Lehet engem is erdekelne a dolog! Még nem biztos .. de légyszives vegyetek fel engem is a skype csoportba!
    Köszi

  8. #18
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet BLaci77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ennyi tulzas.
    Motort venni felesleges nyug, 2k bathert mar lehet berelni,lakas az persze 4k bathol a csillagos eg.
    De ha nem Phuketra mentek,hanem Pattayara ott minden sokkal olcsobb,mondjuk csunyabb es bunosebb is.
    En 2008-2009 ben 8 honapot voltam kint,mindennel egyutt 15k usd volt,de voltak olyan xtra koltsegek,hogy lekestem a gepet,uj jegyet kellett vennem(400usd),motortores(600usd),vizumot nem hosszabbitottam(600 usd bunetes),elso honapba szallodaba laktam(1500us),es meg rengeteg hulyeseg ami a tudatlansagom miatt volt,mivel utanna idult el a Thaiföldözés.
    Elso honapba kb3-3500 usd ment el,az utolsokban kb 800-1000 bol kenyelmesen kijottem.
    Pattaya olcsobb, azok amiket irtam sztem realisak, s alul vannak szamolva. De megkezdezheted vaczo andrist, hogy mennyi az annyi

    jah s 2088, hat az mar fel evtizede volt,

    joek eloszor 2 eve havi 8k-t fizettek ugyanazert a bungalowert, amiert mi most szeptemberben 17-et, tobb mint duplajat. hidd el, most kisit be is vagyok nyomva, de azok a szamok realisak, amit irtam. ennel csak tobb fogy, ha az ember beleveti magat az eccakaba.
    naggeri and svajcifiu like this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  9. #19
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jah s 2088, hat az mar fel evtizede volt,

    .
    Mindig tudtam hogy egy UFO vagy a jövőből
    dfecco23, qwertibie and mátííí like this.

  10. #20
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindig tudtam hogy egy UFO vagy a jövőből
    hat ha meg 1-2 sor lemegy, akkor mar teleportalni tudtam volna .

    rbogot erdemes venni, mar ha szamit a penz. 3k alatt nemfogsz berelni, fel evre az 18k. veszel egyet 18kert, s eladod 13ert, s akkor meg at is vagy verve kb, de csak 1k korul van havonta. de tuti hogy el kell vinni szervizbe, tankolas, stb, ezert irtam, hogy 2k korul van.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •