Oldal: 77 / 87 ElsőElső ... 27677576777879 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 761 - 770 (868) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Laptop-os topic

  1. #761
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Van egy HP Pavilion dv8 1280eo laptopom, I7es proci 6gb mem es ssd.2 hete raktam ujra a win7et.

    HP Pavilion dv8-1280eo Entertainment Notebook PC Product Specifications HP Pavilion dv8-1280eo Entertainment Notebook PC | HP® Support

    Az lenne a kerdesem, hogy ugye szoktam rajta pokerezni, hm2-t hasznalok, de nagyon laggol egy ido utan.Mi lehet a gond?SSD-n csomo hely, nincs semmi az iroasztalon, postgres LOG file kitorolve, es ennek ellenere laggol Mit lehetne csinalni?Kb 2 eves a gep.
    Laptopot upgradelni hol lehet Pesten,ami megbizhato es jo minosegu?

    Ha SSD-van akkor nem kéne laggolnia mivel az adattöltés sokkal gyorsabb egy normál winchesterhez képest, ott inkább videó vezérlő problémák vannak, próbálj meg videó vezérlőt frissiteni, de én eleve kerültem volna a HP laptopokat, mivel eléggé megbízhatatlanok és sok gond van velük.

  2. #762
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A hm2 furan sok memoriat eszik, meg kiirja a gep h keves memoria, zarja be a programot meg hasonlok
    Mikor volt rendszer újrahúzva rajta?

  3. #763
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Hz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    i5-ös procit választanék a helyedben.
    Amit most használok egy hp az is csak i3-as 8gb rammal, bőven elég, de hp-t többet nem veszek.

  4. #764
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha azért vennéd mert az 4 magos verzió akkor azzal is vigyázni kell mikor kinézed mert nem mindegyik i5-ös laptop proci 4 magos, van belölük 2 magos verzió is.
    ark.intel.com -on azért megnézném előtte, de azért nyilván, mert az 4magos, lehet.
    "Maradjmár, zsigerből játszom, statokat sem nézem!"

  5. #765
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amit most használok egy hp az is csak i3-as 8gb rammal, bőven elég, de hp-t többet nem veszek.
    Mi a gond a HP-vel?
    Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak, főleg garanciális ügyintézés miatt.
    "Maradjmár, zsigerből játszom, statokat sem nézem!"

  6. #766
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Hz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a gond a HP-vel?
    Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak, főleg garanciális ügyintézés miatt.
    Szerintem ha már gariban intézni kell valamit, az már nem jelent jót. Azért két évig ne legyen már gond egy új géppel, nem? Nekem nem is kellett még a garanciát igénybe venni, de gyakran túlmelegszik a video vezérlő és újraindul, pedig semmi extrémet nem csinálok vele, meg van még egy két idegesítő dolog.

  7. #767
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ha már gariban intézni kell valamit, az már nem jelent jót. Azért két évig ne legyen már gond egy új géppel, nem? Nekem nem is kellett még a garanciát igénybe venni, de gyakran túlmelegszik a video vezérlő és újraindul, pedig semmi extrémet nem csinálok vele, meg van még egy két idegesítő dolog.
    Szerintem hogyha valaki leönti a laptopját ásványvízzel,ami miatt nem működik a billentyűzete, és ezt tök normálisan kicserélik neki a szervizben, 2nap alatt, az nem negatívum..
    Másik gép, a gari idő letelte előtt kitaláltam hogy nem jól záródik a fedele, kicserélték az egész képernyőt, kávát, mindent, és ezt is ingyen..
    "Maradjmár, zsigerből játszom, statokat sem nézem!"

  8. #768
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Hz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem hogyha valaki leönti a laptopját ásványvízzel,ami miatt nem működik a billentyűzete, és ezt tök normálisan kicserélik neki a szervizben, 2nap alatt, az nem negatívum..
    Másik gép, a gari idő letelte előtt kitaláltam hogy nem jól záródik a fedele, kicserélték az egész képernyőt, kávát, mindent, és ezt is ingyen..
    Nyilván nem arra gondoltam én sem,h beleöntesz mindenféle löttyöt. Bár ezt meg nem értem,h miért gariban oldják meg ezt, teljesen a felhasználó hülyesége?!

    Na mindegy, most megrendeltem egy dell-t, majd meglátom milyen lesz, de a hp-mtől többet feltételezek neki.
    http://notebookstore.hu/cikkek/reszl...x?CIKKID=27283

  9. #769
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ha már gariban intézni kell valamit, az már nem jelent jót. Azért két évig ne legyen már gond egy új géppel, nem? Nekem nem is kellett még a garanciát igénybe venni, de gyakran túlmelegszik a video vezérlő és újraindul, pedig semmi extrémet nem csinálok vele, meg van még egy két idegesítő dolog.
    nem vmi belépőszintű cucc ez úgy teljesen egész véletlen?
    G1ant likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #770
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván nem arra gondoltam én sem,h beleöntesz mindenféle löttyöt. Bár ezt meg nem értem,h miért gariban oldják meg ezt, teljesen a felhasználó hülyesége?!

    Na mindegy, most megrendeltem egy dell-t, majd meglátom milyen lesz, de a hp-mtől többet feltételezek neki.
    Notebook DELL Inspiron 5521 notebook (ez
    De legalább megoldják!
    Asus konkrétan közölte egy ilyenre hogy fizetős, mert nem rendeltetésszerű használat következtében ment tönkre.
    Ami egyébként igaz, csak a másik megoldás szimpatikusabb.
    Ezért írtam hogy rendben van a garanciális ügyintézése a cégnek/terméknek.
    "Maradjmár, zsigerből játszom, statokat sem nézem!"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •