Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (28) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Ronda statisztika

  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 22.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás Ronda statisztika

    Sziasztok!

    2 hónapja játszom PKR-en 30c-es SNG-t. A helyzet az hogy a PKR ranglistán már a 200. hely környékén járok és egyre feljebb kerülök, ami elég jónak számít, ennek ellenére a játékom veszteséges és nem értem a miértjét. Sharkscope-on kisgabor87 néven rám tudtok keresni. Folyamatosan csökken a pénzem és egyszerűen nem értem meg hol rontom el... Valami ötlet esetleg hogy hogy lehetséges hogy egyre jobb helyen vagyok a listán miközben gyakorlatilag meredeken esik a pénzem?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder petozso avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 16.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    538

    Alapbeállítás

    Nem tudom, hogy mi alapján van ez a ranglista, de gondolom helyezés után kapsz pontokat. Ha így van, akkor nem lehet, hogy csak azért vagy elöl a listán, mert sokat játszol, és ez a minőség rovására megy? (mellesleg és a helyedbe nem a ranglista helyezésre gyúrnék, hanem növekedő rollra.(már na nem jár pénzjutalommal ez a lista, ami +ba lendít)

    Egyébként ennyiből h csökken a pénzed nem fog tudni segíteni senki... Tegyél be statokat, vagy csinálj videót a játékodról. Ha a 30 centes téten nem vagy nyerő, akkor biztos van mit fejleszteni a játékodon, úgyhogy az sem árthat ha elolvasol pár cikket vagy megnézel néhány oktatóvideót.

  3. #3
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    te nem CG-ztél még pár hete?
    ikaszápól dolan!


  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 22.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    De igen, de váltottam. Ez jobban tetszik. :P

  5. #5
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    ok!
    azt viszont nem értem, hogy milyen összefüggést keresel a PKR ranglista, és a játékod minősége között!?
    ikaszápól dolan!


  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 22.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Azt gondolnám hogy ha valaki elől van egy ranglistán akkor az a jobb játékosok közé tartozik. Én elől vagyok, ennek ellenére fogy a pénzem... Vagy ez csak nekem tűnik ellentmondásosnak?

  7. #7
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    sztem az a ranglista egész más dolgokat vesz figyelembe, ha buksz (fogy a pénzed) nyilván nem vagy elég jó, hiába a ranglista helyezés.
    de a legelső hsz-edből, senki emberfia meg nem mondja mi a baj a játékoddal!
    petozso likes this.
    ikaszápól dolan!


  8. #8
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Minden terem másképp számítja a ranglistákat. A PKR pontrendszeréről konkrétan fogalmam nincs, de egyrészt a 200. helyet nem nevezném "elől vagyok"-nak, másrészt pedig a legtöbb esetben rake függő a történet. PS-en is simán lehetsz SNE úgy, hogy egy "grandó kanyit" sem kerestél.
    danfiu likes this.

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 22.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Ok. Akkor milyen programot használjak amit a PKR is támogat és ki tudjátok belőle hámozni hogy mi(ke)t szarok el?

  10. #10
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    sosem játszottam pkr-en, de úgy tudom HM2 fut rajta gazdagon!
    ikaszápól dolan!


Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •