Oldal: 59 / 85 ElsőElső ... 949575859606169 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 581 - 590 (844) összesen
Like Tree398Likes

Téma: Minden ami Omaha Hi-Low!! (MTT,SNG,CASH)

  1. #581
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    A döntésem.
    Omaha Hi/Lo NL
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($8.78) 35bb
    bradlacko (UTG+1) ($43.82) 175bb
    CO ($40.10) 160bb
    BTN ($13.07) 52bb
    SB ($25) 100bb
    BB ($24.75) 99bb

    Pre-Flop: ($0.35, 6 players) bradlacko is UTG+1
    1 fold, bradlacko raises to $0.62 ($43.20), CO raises to $2 ($38.10), 3 folds, bradlacko calls $1.38 ($41.82)

    Flop: ($4.35, 2 players)
    bradlacko checks ($41.82), CO bets $6 ($32.10), bradlacko folds ($41.82)

    Azt elfelejtettem írni sajnos hogy ellenfelemről, 7 hand volt összvissz. Örülök, hogy többen is hozzászóltatok és hogy végre sikerült eltérő véleményeknek születnie. Tehát jó szitut hoztam. A gondolatmenetem nekem is szett volt, de mikor a low-ra gondoltam( akkor rajzolódott ki, hogy nem mehetek tovább) akkor is úgy gondolkodtam hogy nincs értelme bevállalni, hiába top2+nutFD. Ha több readem lett volna, akkor lehet callozom, de csak akkor ha nem feszes TAG játékos. Kb. ezt szitut 30%-ban callozom-70%-ban dobok.
    Utoljára módosítva: soux által: 2013. 06. 11. 22:56
    matteo85h and pszibu like this.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  2. #582
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Közben még egy plo8 milestone, persze 2 centen...
    Szerencsefia likes this.

  3. #583
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Visszatérve a handhez, apunak megmutattam és elkezdtünk rajta vitatkozni. Azt mondta, hogy lehet hogy AI-t is tenné ezt a lapot, mivel hogy HU szituációt játszunk, és elég erős kezünk van hiába nincs low potenciál benne. Ami még mellette szóljon az az, hogy egy "A"-t és egy "J"-t blokkolunk. Elkezdtem bedobálgatni handeket meglepő...
    Nyílván AA ellen hátul vagyunk, de betettem még 2 elképzelhető ranget a toolsba, ezek alapján még inkább elgondolkodtató. Nézzétek:
    ProPokerTools Online Simulator / Equity Calculator
    ProPokerTools Online Simulator / Equity Calculator
    Ami még mindig a döntésem mellett szól, hogy lesz könnyebb szituáció betenni 175bb-t.
    pszibu likes this.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  4. #584
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet soux eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Visszatérve a handhez, apunak megmutattam és elkezdtünk rajta vitatkozni. Azt mondta, hogy lehet hogy AI-t is tenné ezt a lapot, mivel hogy HU szituációt játszunk, és elég erős kezünk van hiába nincs low potenciál benne. Ami még mellette szóljon az az, hogy egy "A"-t és egy "J"-t blokkolunk. Elkezdtem bedobálgatni handeket meglepő...
    Nyílván AA ellen hátul vagyunk, de betettem még 2 elképzelhető ranget a toolsba, ezek alapján még inkább elgondolkodtató. Nézzétek:
    ProPokerTools Online Simulator / Equity Calculator
    ProPokerTools Online Simulator / Equity Calculator
    Ami még mindig a döntésem mellett szól, hogy lesz könnyebb szituáció betenni 175bb-t.
    Apának mindig igaza van. Kivéve most
    soux likes this.

  5. #585
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hely
    Százhalombatta
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Idézet soux eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Visszatérve a handhez, apunak megmutattam és elkezdtünk rajta vitatkozni. Azt mondta, hogy lehet hogy AI-t is tenné ezt a lapot, mivel hogy HU szituációt játszunk, és elég erős kezünk van hiába nincs low potenciál benne. Ami még mellette szóljon az az, hogy egy "A"-t és egy "J"-t blokkolunk. Elkezdtem bedobálgatni handeket meglepő...
    Nyílván AA ellen hátul vagyunk, de betettem még 2 elképzelhető ranget a toolsba, ezek alapján még inkább elgondolkodtató. Nézzétek:
    ProPokerTools Online Simulator / Equity Calculator
    ProPokerTools Online Simulator / Equity Calculator
    Ami még mindig a döntésem mellett szól, hogy lesz könnyebb szituáció betenni 175bb-t.
    Azért örülők, hogy más is arra gondolt mint én (mondjuk azt nem írtad apukád mennyire ért hozzá). Mert a tegnapi hozzászólásokat látva, hogy mindenki fold-ot mond elgondolkodtam hogy biztos jó-e nekem az O/8 játék ha azok akik többet meg feltehetőleg jobban játszanak teljesen mást mondanak mint én . De így maradok . Csak ránézve a hand-re nekem A 2 3 K típusú lap jött le az ellenféltől és az a baj, hogy hinni szoktam a megérzéseimnek csak sajna nem mindig hallgatok rá. Na mindegy így legalább tudunk egymástól nyerni.
    Utoljára módosítva: Szerencsefia által: 2013. 06. 12. 09:19
    matteo85h and soux like this.

  6. #586
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet Szerencsefia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért örülők, hogy más is arra gondolt mint én (mondjuk azt nem írtad apukád mennyire ért hozzá). Mert a tegnapi hozzászólásokat látva, hogy mindenki fold-ot mond elgondolkodtam hogy biztos jó-e nekem az O/8 játék ha azok akik többet meg feltehetőleg jobban játszanak teljesen mást mondanak mint én . De így maradok . Csak ránézve a hand-re nekem A 2 3 K típusú lap jött le az ellenféltől és az a baj, hogy hinni szoktam a megérzéseimnek csak sajna nem mindig hallgatok rá. Na mindegy így legalább tudunk egymástól nyerni.
    Jelenleg a limiten egyedül az 5 lapos PLO8-ban vagyok nyerő, ugyh az én véleményemmel csak óvatosan...

  7. #587
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet Szerencsefia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért örülők, hogy más is arra gondolt mint én (mondjuk azt nem írtad apukád mennyire ért hozzá). Mert a tegnapi hozzászólásokat látva, hogy mindenki fold-ot mond elgondolkodtam hogy biztos jó-e nekem az O/8 játék ha azok akik többet meg feltehetőleg jobban játszanak teljesen mást mondanak mint én . De így maradok . Csak ránézve a hand-re nekem A 2 3 K típusú lap jött le az ellenféltől és az a baj, hogy hinni szoktam a megérzéseimnek csak sajna nem mindig hallgatok rá. Na mindegy így legalább tudunk egymástól nyerni.
    Írd be Sharkscope-ra, hogy Abika. Ő lesz Apu. Nem kell abbahagyni, sokat kell tolni.
    Szerencsefia likes this.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  8. #588
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Szerencsefia: nincs gond azzal, amit írtál, ha feltételezzük, hogy az ellenfél fish, de én személy szerint pont emiatt írtam, hogy ez egy "attól függ" helyzet, mert ha az ellenfél kompetens, ilyen deepen nem szeretnék - legjobb esetben - flippelni se ellene.

    Persze nálam is ez csak konkrétan erre az esetre igaz, SNG-n itt általában örömmel teszem be a pénzt már a floppon.
    Utoljára módosítva: bakyka által: 2013. 06. 12. 14:33
    Be the shover not the caller!

  9. #589
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Ma este 8-tól egyébként MTOPS PLO8 Event lesz a Full Tilten.
    matteo85h likes this.
    Be the shover not the caller!

  10. #590
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hely
    Százhalombatta
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Idézet bakyka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerencsefia: nincs gond azzal, amit írtál, ha feltételezzük, hogy az ellenfél fish, de én személy szerint pont emiatt írtam, hogy ez egy "attól függ" helyzet, mert ha az ellenfél kompetens, ilyen deepen nem szeretnék - legjobb esetben - flippelni se ellene.

    Persze nálam is ez csak konkrétan erre az esetre igaz, SNG-n itt általában örömmel teszem be a pénzt már a floppon.
    Ezért mondtam, hogy másként látjuk . Az a baj, hogy SNG, MTT , CG nekem összemosódik pláne ha egybe tolom mind a hármat de azért most már próbálom szétválasztani a stratégiát pl. amíg CG-én egy reraise ritkábban jelent A A -t, MTT-nél majdnem mindig, na ezt is keverem néha és teljesen fordítva játszom.
    Pláne ha még játszok sima Omaha-t is akkor aztán néha teljes a katyvasz. Ezért próbálok most már egyszerre egyfajta egytípusú játékot játszani .

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •