Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (22) összesen
Like Tree7Likes

Téma: NL10 FR: K magas flush-sel meg lehet adni?

  1. #11
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet ilane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, preflop dobható lett volna, én se szeretem OOP AKo-t, de éppen jó szériám volt tele önbizalommal és hová lesz a világ ha már egy AK-t is el kell dobni egy minimum 3betre?
    Viszont jobb lett volna ha a sorhúzó jön be, igy az A elég esélyes nála, tehát dobni kell. Dobni kell?
    Az nem min3bet hanem cold 4bet Azt se ártana figyelembe venni, hogy utg-t 3betelted amire kaptad a 4betet, mindezt FRen. Ne csak a lapodat nézd, hanem minimum vedd a poziciót és a linet is számitásba.
    A river meg necces, mert nem nagyon dobhatsz, viszont kérdéses, hogy elégszer mutatt rosszabbat.
    The credit belongs to the man in the arena.

  2. #12
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Preflop egy 16/13-as ember cold 4betelt egy olyan 3betet, amely egy UTG ellen történt, akinek amúgy nincs 8 %-os pfr-je sem.

    Ha ezt figyelmesen átgondolod, mit gondolsz, milyen lapok lehetnek nála? Pre akkora fold a 4betre, mint a huzat Turnön is dobnám, de mivel preflop már nagy hiba volt a call, nincs túl jó megoldás :P

  3. #13
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    pedig a katarzist a törn fold adná itt: a 4bet call rossz, flop call borzasztó rossz, törn fold pedig rettenetes
    bravesoul and S0nnyB1ack like this.

  4. #14
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    OK értem. Úgy tűnik gond lesz az UTG játékommal. Múltkor AJs-el adtam meg 3bet-et most meg ez az AKo... odafigyelek majd. Köszi. Ja, és persze volt...

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet ilane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, preflop dobható lett volna, én se szeretem OOP AKo-t, de éppen jó szériám volt tele önbizalommal és hová lesz a világ ha már egy AK-t is el kell dobni egy minimum 3betre?
    Viszont jobb lett volna ha a sorhúzó jön be, igy az A elég esélyes nála, tehát dobni kell. Dobni kell?
    az AK pre fold borzalmasan szar lépés.... másrészt meg ha már megadtad, akkor egyrészt 4betelhettél is volna, másrészt, meg K magas flush-t nem csodálom ha eldobod, ha már az AK-t is így játszod pre...

    remélem nem sértettelek meg, csak ezt nem tudom szebben megfogalmazni, utóbbi munkát a drámaírókra hagyom.

  6. #16
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az AK pre fold borzalmasan szar lépés.... másrészt meg ha már megadtad, akkor egyrészt 4betelhettél is volna, másrészt, meg K magas flush-t nem csodálom ha eldobod, ha már az AK-t is így játszod pre...

    remélem nem sértettelek meg, csak ezt nem tudom szebben megfogalmazni, Mutóbbi munkát a drámaírókra hagyom.
    ???

    Mitől olyan borzalmas szted itt a pre fold? Mindenkèppen tönkre kell itt menni mert AK-nk van? Milyen range-re teszed villaint?

    4betelni nem nagyon tudott volna, tekintve hogy 3betelt aztàn őt 4beteltèk. Nem dobott K high flusht.

  7. #17
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az AK pre fold borzalmasan szar lépés....
    Ezt kifejthetnéd, hogy miért olyan borzalmasan rossz szerinted. A pre fold lett volna a legjobb lépés ebben a partiban. 5bet shove csak valuetown lenne, a call pedig szintén rossz.

  8. #18
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Miután hero egy hetes pfr-rel rendelkezdő utg-t 3betelt, a következő ellenfél 4bet blöffje, valamint minden 4bet/callja nem AA(KK) lappal veszteséges játék lesz. Tény, hogy sok hülyeséget látni, meg van aki 4bet/calloz ilyen szitukat JJvel, de ez kb még mindig nem ok arra, hogy azt gondoljuk, hogy AKval további pénzeket kell itt behelyezni.
    bravesoul and pszibu like this.

  9. #19
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miután hero egy hetes pfr-rel rendelkezdő utg-t 3betelt, a következő ellenfél 4bet blöffje, valamint minden 4bet/callja nem AA(KK) lappal veszteséges játék lesz. Tény, hogy sok hülyeséget látni, meg van aki 4bet/calloz ilyen szitukat JJvel, de ez kb még mindig nem ok arra, hogy azt gondoljuk, hogy AKval további pénzeket kell itt behelyezni.
    +1

    Flopon meg ha már calloltunk*, turnon nem igazán lehet kérdés, mert gondolom nem a GS miatt pakoltuk be turnig a stack nagy részét

    *szerintem magasan a legrosszabb opció, ha folytatnám a handet akkor az all-in keretein belül történne, FE nyilván ~nincs,de legalább diamond mentes KK-AA is bet\callol úgy pedig van kb 38-40%-unk a range ellen, fold esetén pedig megússzuk 20bb-vel a preflop missplayt
    It's just a ride.

  10. #20
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Őrbottyán
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az ak pre fold borzalmasan szar lépés.... Másrészt meg ha már megadtad, akkor egyrészt 4betelhettél is volna, másrészt, meg k magas flush-t nem csodálom ha eldobod, ha már az ak-t is így játszod pre...

    Remélem nem sértettelek meg, csak ezt nem tudom szebben megfogalmazni, utóbbi munkát a drámaírókra hagyom.
    omg..

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •