Oldal: 6 / 22 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (213) összesen
Like Tree38Likes

Téma: Pókerhez számítógép.

  1. #51
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!

    totál nem követem a pc-s dolgokat szóval nem nagyon vagyok képben h milyen alkatreszek kellenenek nekem,a lényeg hogy majd le akarom cserélni a mostani gépemet...a régiből a vinyó,ház és a táp-ot fel tudom használni az újhoz

    amik elvárások:
    -pt4 fusson rendesen
    -videókártyán legyen min 2 de inkább 3 kimenet
    -game-ket nem játszanék szóval más nem fontos

    jol gondolom akkor kellene venni: alaplap+memoria+proci+huto+videókártya,nem tudom kihagytam-e valamit,ezekböl mit lenne érdemes és milyen árakon mozognak?

    köszi
    valakinek ötlete?
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  2. #52
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Alapvetően meg kellene adni egy keretet, hogy mennyit szánsz rá. Aztán nem ártana, ha leírnád milyen tápod van. Mert nem biztos, hogy olyan jó régi tápot új gépbe rakni.
    Utoljára módosítva: NovaTerra által: 2013. 06. 15. 15:50
    tylerhungary likes this.

  3. #53
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően meg kellene adni egy keretet, hogy mennyit szánsz rá. Aztán nem ártana, ha leírnád milyen tápod van. Mert nem biztos, hogy olyan jó régi tápot új gépbe rakni.
    majd utánajárok mert nem tudom megmondom öszintén kb 1éve lett belerakva de nagyon láma vagyok a gépekhez,kb 80k-t gondoltam de csak pokerre kellene,azért szeretnék sporolni azon ami nem fontos az én szempontomból
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  4. #54
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    meg gondolom egy ssd kellene pluszba nekem is,azt nem írtam
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  5. #55
    Újonc bads1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 25.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Igen, a táp fontos, ha nagyon régi vagy nem egy nagy minőséget képvisel érdemes lecserélni egy modernebb 350-400W-osra.
    Amúgy meg erős két magos Intel proci, 8GB RAM, valami halk low-profile videokártya és egy 128-as SSD kell.
    Pl: Intel Core i3-3220 3.30GHz, Alaplap ASRock B75 Pro3 (Intel s1155), RAM Kingston vagy Corsair DDR3 1600MHz-es, SSD-ből Samsung 840 series 128GB.
    tylerhungary likes this.

  6. #56
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    mennyire érdemes netről külön megrendelni az alkatrészeket hogy olcsóbb legyen,lehet hogy van számottevő különbség árak között?
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  7. #57
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Van. Kis túlzással ahány bolt, annyi ár. Ezek lehetnek kis és nagyobb eltérések. Olyan is volt már, hogy mindenhol 60k volt az adott alkatrész, egy bolt meg 2 napig 40k-ért árulta. Szóval érdemes szétnézni. De általában csak egy-két ezer forint az eltérés. Annyiból érdemesebb egy boltból venni, amit elérsz, hogy ők összerakják neked, ha esetleg az gondot okozna.

  8. #58
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van. Kis túlzással ahány bolt, annyi ár. Ezek lehetnek kis és nagyobb eltérések. Olyan is volt már, hogy mindenhol 60k volt az adott alkatrész, egy bolt meg 2 napig 40k-ért árulta. Szóval érdemes szétnézni. De általában csak egy-két ezer forint az eltérés. Annyiból érdemesebb egy boltból venni, amit elérsz, hogy ők összerakják neked, ha esetleg az gondot okozna.
    netről rendelve is lehet kérni összerakást (pl. én anno ipoh.hu-ról rendeltem a gépem, és kértem összerakást asszem 1500 volt). én mindenesetre ha legközelebb vennék gépet, netről vennék darabokat és én raknám otthon össze.

  9. #59
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 20.
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    pcx.hu-t ajánlanám, jó árban vannak a cuccok gyorsak és korrektek,
    60k ból pakoltam össze gépet márkás termékekből ,szóval hajrá

    aszem 50 k felett kihozzák ingyen

  10. #60
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet bads1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, a táp fontos, ha nagyon régi vagy nem egy nagy minőséget képvisel érdemes lecserélni egy modernebb 350-400W-osra.
    Amúgy meg erős két magos Intel proci, 8GB RAM, valami halk low-profile videokártya és egy 128-as SSD kell.
    Pl: Intel Core i3-3220 3.30GHz, Alaplap ASRock B75 Pro3 (Intel s1155), RAM Kingston vagy Corsair DDR3 1600MHz-es, SSD-ből Samsung 840 series 128GB.
    kb 80k-s kerethez miért írtál tyler-nek egy 110-115k-t? főleg úgy, hogy egy előtte leírt számára megfelelő videókártyával még több...

    nézegetem itt az ipon-on a dolgokat, (biztos nem a legolcsóbb ne kössön bele senki), csak én vagyok eltájolva, mert régen néztem ezt a témát, vagy most tényleg eléggé "plafonon" vannak az árak? legalábbis a memóriaáraktúl guvvad a szemem kicsit...

Oldal: 6 / 22 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •