Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Élőben cash-eztem.

  1. #1
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás Élőben cash-eztem.

    Hát megint játszottam előben és szerintem megint bután viselkedtem. Meilőtt leírnám, hogy mi történt, szeretném kérdezni tőletek, hogy miért van az, hogy mindent elfelejtek, amikor partiban vagyok, és nem aszerint játszom, ahogyan itt tanulja, az embert és teljesen eluralkodnak rajtam az érzéseim?

    Szóval. Cash game-eztem, 50/100 voltak a vakok. Nagyjából egy óra után, kb. 16 000 Ft zseton lehetett előttem, image-em annyi lehetett, hogy feszes agrsszív voltam. (Három partit játszottam és nyertem prémium lapokkal pozícóból.) Na a lényeg, hogy nagyvakban kaptam AQo-ot. Mp1 játékos, amennyit kivettem belőle, nem volt rossz játékos, de nem tenném erős regekhez. Elég lazán játszott, ritkán tett be önként pénzt a potba, de voltak érdekes dolgai is. 1100-ig emelt preflop, amit a Gomb tartott, és némi hezitálás után én is. Megfigyeltem , hogy ha erősebb lapjai vannak, akkor minimum 2500 hívott. Tehát tartottam. A flopp A,10,J volt. Amit én elcsekkeltem bízván abban, hogy hívni fog. nem így tett, backchek-kelt, ahogy a gomb is. River egy blank 2-es volt. Ekkor hívtam 2000-ig, amire Mp1 rámemelt 7000-ig. A gomb dobott. És én pedig calloltam. Ekkor már csak 8000 Ft volt előttem, előtte kb. 20 000 Ft. Sajnos, itt el kellett volna gondolkodnom, hogy milyen range lehet nála, de erősen gondoltam arra, hogy kisebb párt tart a kezében. a river J lett. Itt némi gondolkodás után, és figyelve a telljét, (erősen nézett engem, szinte szugerált) allin mentem, és ő egyből callolt. KQ volt nála, már floppon sora volt. Szóval vesztettem. Szeretném tudni, hogy Ti hogy játszottatok volna? És hogy hol hibáztam?
    Köszi a válaszotokat.

  2. #2
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    50/100-on, 1100-at hívott KQ-val? Biztos, hogy őt úgy olvastad, hogy "nem volt rossz játékos" ?
    lumpi likes this.

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Hogy lehet, hogy lazán játszott de ritkán tett pénzt önként a potba?

    amúgy sztem pre 3bet, flop meg fold erre a cr-re.
    forzadani3 likes this.

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért van az, hogy mindent elfelejtek, amikor partiban vagyok, és nem aszerint játszom, ahogyan itt tanulja, az embert és teljesen eluralkodnak rajtam az érzéseim?
    Olvasgass mental game témában, mert ez bonyolultabb sztori 1-2 mondtanál A lényeg, hogy az a bizonyos tudás még nincs megfelelően elmélyítve, ezért amikor kikapcsol a tudatos agyad játék közben, eltűnik ez a tudás. Sablonos megoldás és szokásos tanács, hogy figyelj jobban, gondolj át mindent sokkal jobban, számolj el tízig a döntéseid előtt. Kicsit jobb lesz így, de ha komolyabb megoldást akarsz, bele kell ásnod magad a témába.

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég lazán játszott, ritkán tett be önként pénzt a potba
    Ennek semmi értelme. Elég laza játékos kis VPIP-val? Kevered a fogalmakat.

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    backchek-kelt
    Checkback-nek hívják, amire gondolsz. Jószándékkal írom csak, hogy legközelebb így használd

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ti hogy játszottatok volna? És hogy hol hibáztam?
    Azért nehéz erre válaszolni, mert kicsit össze-vissza írtad le a partit. Pl. a flop után rögtön a river 2-es jött. Gondolom az volt a turn akkor. Ott a reraisre easy fold, az tutkó.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    HA jól számolok, akkor riverre 17.3k volt a pot, előtted meg ~8k. Ezt turnön elszúrtad, dobnod kellett volna. De ha már megadsz, akkor riveren felesleges azt a 8k-t betolni a 17-be. Ha emberünk esetleg megijed a pározódott boardtól és mögédcheckel, akkor spórolsz 8 rugót...
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    a river bet never blöff, hanem legtöbbször nem jó vbet AT, A2 ilyesmi ellen, jobb sosem fog dobni.

  7. #7
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    pre fold vagy sqz, ha nem érzed a postflop játékot, akkor inkább fold oop. flopon nyilván ch, turnön meg a raise-re dobás, de ha nem, akkor riveren chfold.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    szimplán nem ment át neki, hogy fullod van. én is utálom amikor kis téteken reprezentálok valamit és buta mód lecallolnak. szerintem magasabb tétre kéne lépned

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    a 2-es turn-nél hibáztál, a második legnagyobbat meg akkor amikor néhány hand után elnevezted az ellenfeleid típusait, ami után nem csoda ha nem tudtad range-re rakni ő(ke)t

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    sztem passzív live jatekokban preflop ilyen lappal nem nagyon kellene 3betelni
    dfecco23 likes this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •