Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 38 (38) összesen
Like Tree12Likes

Téma: Microulis69 NL5 asztalon nyerte meg a 100 milliárdodik leosztást

  1. #31
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    J5... tipikus NL5-ös lap no comment. 3/4-ét elb*ssza NL1000-ren, a maradékból bulizik, és ami marad azt elhagyja egy árokban másnap hajnalban.

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 06. 05.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    749

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    J5... tipikus NL5-ös lap no comment. 3/4-ét elb*ssza NL1000-ren, a maradékból bulizik, és ami marad azt elhagyja egy árokban másnap hajnalban.
    ...azért 23M-val a zsebben lehet nem ez lenne a tervem...főleg görögként a mai görög gazdasági helyzetben.

  3. #33
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos, hogy nem tudtál volna beülni, csak ha nem toltad volna már a nap korábbi szakaszában
    simán be lehetett :P én a 99.995.000.000 handtől ültem be szépen nl2-5-10 6/9 max és plo2-5-10 6/9 maxra...a megoldás...lobby nézetből a 3.dik...és ami limit kellett nekem ott nyomtam egy find me a seat gombot és keresett helyet...volt ahol egyből lett, volt ahol csak nehezen

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3/4-ét elb*ssza NL1000-ren, a maradékból bulizik, és ami marad azt elhagyja egy árokban másnap hajnalban.
    így, hogy nincs a végén smiley, joggal hinné az ember, hogy itt egy élő példa arra, hogy "miért ilyen a magyar ember"...
    dfecco23 likes this.

  4. #34
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    J5... tipikus NL5-ös lap no comment. 3/4-ét elb*ssza NL1000-ren, a maradékból bulizik, és ami marad azt elhagyja egy árokban másnap hajnalban.
    Savanyú a szőlő?
    Arsen likes this.

  5. #35
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    simán be lehetett :P én a 99.995.000.000 handtől ültem be szépen nl2-5-10 6/9 max és plo2-5-10 6/9 maxra...a megoldás...lobby nézetből a 3.dik...és ami limit kellett nekem ott nyomtam egy find me a seat gombot és keresett helyet...volt ahol egyből lett, volt ahol csak nehezen



    így, hogy nincs a végén smiley, joggal hinné az ember, hogy itt egy élő példa arra, hogy "miért ilyen a magyar ember"...
    Ne mond hogy simán,mert én is így csináltam és mégsem sikerült.

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Az előző (nemtudomhányadik) mérföldkő leosztásnál is u.ez volt.Alig lehetett beülni,u.hogy most már időben kezdtem keresgetni az asztalokat.

  7. #37
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne mond hogy simán,mert én is így csináltam és mégsem sikerült.
    pedig látod...ahogy írtam, annál a mérföldkőnél kezdtem el beülögetni nem volt egyszerű azt aláírom, de mégis betudtam ülni 12 különböző asztalra.

  8. #38
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pedig látod...ahogy írtam, annál a mérföldkőnél kezdtem el beülögetni nem volt egyszerű azt aláírom, de mégis betudtam ülni 12 különböző asztalra.
    Én is játszottam 17 különböző asztalon,viszont az NL5-öt és NL10-et vhogy nem szerette nálam

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •