Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (51) összesen
Like Tree57Likes

Téma: JamsLaNoche Sunday Million 3. helyezése - az alku

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem nagyon nem tetszett,ahogy Jams elkezdte irogatni a chatben h "I took down the BIG109 last saturday" meg h aznap lett 38. warmupon. Ki a ****t erdekel most komolyan h behuzott egy versenyt a dealkotes szempontjabol? Obv az ellenfelek sem hulyek, biztos megneztek p5 vagy opr es az alapjan eltudjak donteni vszinu h mekkora edguk lehet es lol nem fognak olyan embert tisztelni, aki behuzott egy big109-et es erre veri.lol
    Dán, mindjárt kapod az oltást vkitől hogy csak irígy vagy

  2. #12
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    szerintem meg jól csinálta, mivel nyert vele ~15k dollárt. btw simán beírtam volna neki hogy "upswing" és el van intézve. Pont a CL volt nyominger, mert fáradt volt szegényke vagy nemtom, de nagyon engedékeny volt.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #13
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Tomi432 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te beteg vagy , vagy irigy? Nyilván senkit nem érdekel hogy mit nyert vagy mit nem ,de nyilván ez sem érdekel senkit amit te itt leírsz savazásképpen !
    Te hány big109-et nyertél ?
    Nem vagyok irigy,tisztelem az eredmenyeit meg hallomasbol tudom h jo playa, nem errol van szo. Csak az nem tetszett h beirta buszken a mellett verve h o igen behuzta a big 109 et mult szombaton meg h ITM lett warmupon,lol.Amikor egy Bela beirja h neki van 11 triple crownja(ha egyaltalan beirja) vagy mondjuk HU-ban az egyik ellenfel HU CG-s es o beirja h figyu mar, ugy gondolom van edgem rajtad, mert HS cg-t tolok es kerestem mar vele 2 millio usd-t, az teljesen mas. De h beirni h 1 versenyt megnyert,mintha elkene ajulni tole Annyi magyar pro MTT-s van, akik sokkal tobbet elertek nala es huzzak befele a nagy score-okat es megsem irjak be a chatbe h nezd haver multkor itm voltam supert tuesdsayen meg hasonlok.

    Valaki lehet buszke az eredmenyeire, de mint mar leirtam az ellenfelei valoszinu megneztek opr en vagy p5-on, szal biztos h nem emiatt kapott tobbet,ha kapott egyaltalan.

    Lol, ez nem savazas vagy ilyesmi, hanem velemeny nyilvanitas.

    Jah es igen, en meg nem nyertem BIG109-et, forgolodok is estenkent meg telesirom a parnamat,ne tudd meg milyen rosszul erzem magam
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2013. 06. 17. 14:32
    Arsen, Cream, jabyga and 7 others like this.

  4. #14
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 07.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    azért írtam be, mert én rájuk kerestem különböző helyeken, így egyértelmű volt, hogy a 4ből legalább ketten egészen biztosan nem kerestek rám
    Arsen, danfiu, dfecco23 and 5 others like this.

  5. #15
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet real_jamslanoche eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért írtam be, mert én rájuk kerestem különböző helyeken, így egyértelmű volt, hogy a 4ből legalább ketten egészen biztosan nem kerestek rám
    tehát a megfélemlítés verbális fegyverével akartál élni?
    dfecco23, tomi996 and Nlzkm9 like this.

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok irigy,tisztelem az eredmenyeit meg hallomasbol tudom h jo playa, nem errol van szo. Csak az nem tetszett h beirta buszken a mellett verve h o igen behuzta a big 109 et mult szombaton meg h ITM lett warmupon,lol.Amikor egy Bela beirja h neki van 11 triple crownja(ha egyaltalan beirja) vagy mondjuk HU-ban az egyik ellenfel HU CG-s es o beirja h figyu mar, ugy gondolom van edgem rajtad, mert HS cg-t tolok es kerestem mar vele 2 millio usd-t, az teljesen mas. De h beirni h 1 versenyt megnyert,mintha elkene ajulni tole Annyi magyar pro MTT-s van, akik sokkal tobbet elertek nala es huzzak befele a nagy score-okat es megsem irjak be a chatbe h nezd haver multkor itm voltam supert tuesdsayen meg hasonlok.

    Valaki lehet buszke az eredmenyeire, de mint mar leirtam az ellenfelei valoszinu megneztek opr en vagy p5-on, szal biztos h nem emiatt kapott tobbet,ha kapott egyaltalan.

    Lol, ez nem savazas vagy ilyesmi, hanem velemeny nyilvanitas.

    Jah es igen, en meg nem nyertem BIG109-et, forgolodok is estenkent meg telesirom a parnamat,ne tudd meg milyen rosszul erzem magam
    Inkább omaházz, abban jobb vagy
    danfiu, dfecco23 and tomi996 like this.

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Sokszor elképesztő deal-be lehet belezavarni a többieket, ehhez is érteni kell. Ok, egy PLO-s CG-es
    ezt nem értheti.

  8. #18
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    ezt kimoderáltam.

  9. #19
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Tehát akkor ezt a játékot nem szimpátiára játszák?! Ajjjh baszki, borult 7 év stratégiája. Egyébként pedig minden szinten sikeres volt a beszélgetés! a Pénzt is megkapta és szimpatikus sem volt.

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Sajnálom, hogy nem láttam a beszélgetést alkunál. Szerintem +15K-ért tök mind1, hogy szimpatikus vagy, vagy sem. Pszichológia az egész alkukötés. Elérte a célját
    tomi996 and Dinokaposvar like this.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •