Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (51) összesen
Like Tree57Likes

Téma: JamsLaNoche Sunday Million 3. helyezése - az alku

  1. #21
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet ZsoleszAK47 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom, hogy nem láttam a beszélgetést alkunál. Szerintem +15K-ért tök mind1, hogy szimpatikus vagy, vagy sem. Pszichológia az egész alkukötés. Elérte a célját
    olvasd el, erről szól az egész cikk
    ZsoleszAK47 likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #22
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok irigy,tisztelem az eredmenyeit meg hallomasbol tudom h jo playa, nem errol van szo. Csak az nem tetszett h beirta buszken a mellett verve h o igen behuzta a big 109 et mult szombaton meg h ITM lett warmupon,lol.
    nem tudom, nekem speciel teljesen nyilvánvaló volt, hogy ezzel a paráztatás volt a célja, nem pedig a büszkeség kinyilvánítása és a mellverés. mi a rákért kezdene el valaki dicsekedni egy alkukötés közben, kb. úgy, hogy a többiek szóhoz sem jutnak, ha annak semmi köze az alkuhoz? gondolom te is azért szoktál annyit emelni omahában, mert azt képzeled magadról, hogy minden partit neked kell nyerned
    naggeri likes this.

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Vicces, hogy valaki hoz valami szép eredményt, amiről egy fórum társunknak van egy véleménye, és már egyből van aki a torkának ugrik. Mire jó ez?!

    Jams biztos tudja, hogy mit miért csinált úgy ahogy. Nem gondolom én sem, hogy f@szméregetés céljából írta volna , de nem is ítélem el emiatt.

  4. #24
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    When somebody writes in the chat, that he has won the Big 109 last Saturday and wants to get more money











    Utoljára módosítva: danfiu által: 2013. 06. 17. 17:16
    dfecco23 and Greyboy like this.

  5. #25
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Egyebkent viccet felreteve, ha ez szandekos chates ****meregetes volt es nem nagy melleny,akkor jol csinalta,csak tuti ha en vok az ellenfelek egyike, nem hatott volna meg.
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2013. 06. 17. 17:08

  6. #26
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    + 1 !
    Erről van szó !

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 05. 10.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Akkor én is leírnám a véleményemet és az pedig az, hogy teljesen mindegy hogyan és milyen módon, de james 115k-t nyert az SM-en. Ez a lényeg és nem más.
    Ki nem szarja le, hogy mit írkált a chat-be és mit nem!
    Nagy gratula neki érte és itt egy újabb bizonyíték, hogy meg lehet csinálni!
    Hajrá Magyarok!!!!!!

  8. #28
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet Tomi432 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te beteg vagy , vagy irigy? Nyilván senkit nem érdekel hogy mit nyert vagy mit nem ,de nyilván ez sem érdekel senkit amit te itt leírsz savazásképpen !
    Te hány big109-et nyertél ?
    Nem hiszem, hogy versenyezned kéne Dánfiúval .... amit írt az teljesen jogos, és nem profihoz méltó viselkedés

  9. #29
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy versenyezned kéne Dánfiúval .... amit írt az teljesen jogos, és nem profihoz méltó viselkedés
    Senki nem akar Dánfiúval versenyezni. Viszont legalább abban egyetértünk, hogy nem volt profihoz méltó viselkedés.
    G1ant likes this.

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Ha valaki akkora bal****, hogy egy-két ilyen bedobott duma hatására lemond pénzről a jobb javára, az megérdemli. Pont egy pókerfórumon előjönni ezzel elég viccesen hat. Pénzért játszik gondolom ő is, nem hírnévért, jól csinálta és grat az eredményhez!
    Arsen, ZsoleszAK47 and Jul3s4ty like this.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •