Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (51) összesen
Like Tree57Likes

Téma: JamsLaNoche Sunday Million 3. helyezése - az alku

  1. #31
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    még a cikket el se olvastam, csak a topikot, de idegenekkel szemben tökmindegy mivel húz ki az ember pénzt belőlük. főleg, hogyha ezzel pár befektető is többet nyert

  2. #32
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyebkent viccet felreteve, ha ez szandekos chates ****meregetes volt es nem nagy melleny,akkor jol csinalta,csak tuti ha en vok az ellenfelek egyike, nem hatott volna meg.
    ezt a gondolatmenetet kovetve h ha egyikunk lett volna az ellenfel...az en esetemben pont forditott hatast ert volna el es meg azert se adtam volna meg neki amit ker nekem kicsit lekezelonek tunt .... bar az eredmenyekert respect ...

  3. #33
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    fml, beírtam ide egy csomó f.szságot, erre missclick átváltottam másik oldalra

    Szerintem Jams már több dealt kötött egymaga, mint az ide írók összesen
    A lényeg, hogy SM FT-n gyakran vannak olyan arcok akik még csak nem is hallottak OPR-ről, meg sharkról, szóval lehet nem árt tájékoztatni őket. Onnantól, hogy eldőlt chipchop, vagy ICM igazából minden eszközt érdemes bevetni (a normális keretek között), amivel plusz pénzhez juthatsz.

    Valahogy így mondja Mike a Pókerarcokban: Az az immorális, ha a baleknál ott marad a pénz.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #34
    Tag tomi996 avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    166

    Alapbeállítás

    Szerintem is jól csinálta, nem felvágásból mondta ezt látatlanba is elhiszem hanem azért hogy több jusson neki. Így kell ezt.

  5. #35
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet dzoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt a gondolatmenetet kovetve h ha egyikunk lett volna az ellenfel...az en esetemben pont forditott hatast ert volna el es meg azert se adtam volna meg neki amit ker nekem kicsit lekezelonek tunt ....
    ... gondolatban, de aztán mégis csak belementél volna a számodra kedvezőtlen dealbe, ellenkező esetben olyan pénzeket kockáztattál volna, amit ha egy ilyen buta presztízs-kérdés miatt elbuksz, nem tudtál volna tőle aludni évekig. nem baj, ha az ember eljátszik a gondolataival, de mindig vegye komolyan a játékot

  6. #36
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy versenyezned kéne Dánfiúval .... amit írt az teljesen jogos, és nem profihoz méltó viselkedés
    Ezt kifejtenéd Bia?

  7. #37
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy versenyezned kéne Dánfiúval .... amit írt az teljesen jogos, és nem profihoz méltó viselkedés
    Már csak azért sem, mert danfiu (és nem Dánfiú ! ) nem szokott versenyezni. Igazad van, hogy nem profihoz méltó a beszólása, de (mint tudjuk) ő nem profin viselkedik ilyen meg hasonló fórumokon. ("lol")

    Ja, és szerintem Jams nem azért csinált a versenyen bármit is, hogy az tetsszen
    neki.
    Tomi432 likes this.

  8. #38
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Sztem jól csinálta, bár én is úgy vagyok vele, hogy nekem azt mondja mit nyert kb leszarom, beírom Neki, hogy upswing vagy well done és kész, mert reálisan gondolkodva az adott tornához semmi köze, hogy mi volt tegnap
    Amúgy lehet itt sok mindenről beszélni, de az esetek nagy részében az FT-n a dealnél van néhány olyan playa, akinek ez lifetime score, mert nem a megszokott tétje stb... És lehet itt "okoskodni", hogy ezt csináltam volna meg azt, de amikor eléd basznak cashben 25 millát akkor a legtöbb ember megremeg és nem azt mondja, hogy 30 kellene, hanem elrakja a 25-öt...
    Jams jól csinálta, nekem pokerben ilyen scoreom még nem volt, az üzleti életben nagyobb összegekről tárgyalunk, bevett fogás ott is, csak readelni kell Ott azt mondják máshonnan jobb ajánlat van, aztán van a ****t
    WP!
    Dinokaposvar likes this.

  9. #39
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    nem danfiura gondoltam, hogy nem profi viselkedés hanem jams-ra.
    Viszont igazából nem tudhatom, hogy mi játszódik le olyankor a deal kötő fejében, ezért inkább nem mondok semmit. Azért elég ritka, hogy az eredményeivel ,,hencegjen " egy játékos dealnél (inkább alacsony téten jellemző), de igazából ebben a helyzetben ez lehet, hogy egy jó megoldás volt.

  10. #40
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 15.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    hali!
    nagy gratt az eredményhez és az alkuhoz is!!
    nem hiszem,hogy dicsekedni akart,
    szertintem mindkettőt jól csinálta.)
    csao.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •