Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789
Eredmény: 81 - 84 (84) összesen
Like Tree46Likes

Téma: Világrekord-kísérlet a PokerStarson

  1. #81
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Én nem csodálkozom, hogy egy fish nyerte. Ha indult volna a világ legjobb 100 játékosa, azoknak sem lett volna sok esélyük. Nekem tetszett a verseny, és már az egyik szatelit is, amin bekerültem, ami szintén hyper turbo volt (10 000-ből a legjobb 500 be lett nevezve...). A döntő asztalokon is ugyanolyan fishek voltak, mint akik már az elején kiestek. Jó, hogy pár óra alatt lezavarnak egy ilyen versenyt, így nem olyan unalmas legalább. (Amúgy sem lenne sok esély megnyerni.)
    Ketchupot én is láttam. 32. lett, ha jól rémlik.

  2. #82
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    ha ennyire sajnáljátok az alakulását a versenynek, akkor kérjétek meg a PS-t, hogy a legközelebbi rekordversenyen ne limitálják az indulókat 225k-nál, hanem legyen amennyi lehet...akár mind a 400k ember aki be volt jelentkezve, tegyék ingyenessé, hogy tényleg minden PS regisztráció elindulhasson, kérjétek, hogy a kezdő stack legyen 50k és 25/50-es vakkal induljon mondjuk 20 perces vakszintekkel...ott már talán számítana picikét a tudás(otok) is.
    dfecco23 and Jul3s4ty like this.

  3. #83
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    fel kéne fogni végre hogy a versenypoker szerkezetileg magában rejti hogy nem feltétlenül a legjobb fogja megnyerni (kiesik bad beat-tel). cash gameben hosszútávon ott a bizonyíték: a fish csóró, a regnél meg a dohány. én már nem is nézem a wsop-t.... ha csak nem játszik valamelyik kedvenc, úgyhogy pont telibesz**om hogy a ps milyen versenyt indít. főleg a híres rng-jével amit hagyjunk, mert az se komoly téma lenne ha belekezdenénk

  4. #84
    Tag ronInter avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 19.
    Hely
    Nagybánhegyes
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Idézet kohagyma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Összeesküvés összeesküvés hátán!
    Nem véletlen, hogy midig hátranézek, mielőtt leülök játszani, nehogy ott sasoljon valamelyik nagyhatalom örökkön tüzesen égő szeme!

    A termek meg csalikolnak és kész! :-)))

    Még ha az online kaszinókra mondanátok, akkor bólintanék, de így nem tehetem. Még akkor sem, ha valóban csalikolnak! Hiszen akkor csak az a dolgod, hogy legyél szar játékos és indulj jó nagy tornákon! Az sem baj, ha elhíreszteled, hogy még a macskád is megdöglött! Az elv szerint hamarosan nagyot kell nyerned! :-))))
    Ez a hozzászólás kb. annyi értelmet és összeszedettséget sugároz magából, mint nso fórumon egy barca - real meccs után a hozzászólások 99% -a "Még akkor sem, ha valóban csalikolnak! Hiszen akkor csak az a dolgod, hogy legyél szar játékos és indulj jó nagy tornákon!" A két mondtad között hol az ok-okozati viszony ? Vagy esetleg állított ilyet vki ? Én nem találom sehol ebben a topicban
    Amúgy ez a csalikolás egy nagy affiliate site fórumán divat, de az ottani okosak is csak hasonló szintű élcelődő, összedobált mondatokból álló hozzászólásokra képesek többnyire. Persze egy statot be nem tenne - 50ből talán egytől, ha látunk, és még lehet keveset mondtam - , hogy ő mennyire fa**a játékos, hogy mennyire csudajó az online rng Mégis úgy védenek egy multicéget/egy teljes szolgáltatási ágazatot mindenféle (belső) információ hiányában, mintha ezért ők pénzt kapnának/nekik ettől jobb lenne

    Talán itt a fórumon olvastam vkinek az aláírásában a következőt/vmi hasonlót: Sok pénznél jobb a több.
    Amúgy Occam borotvájáról hallottál már ?
    S0nnyB1ack likes this.
    El Fenómeno - Da Phenomenon - Da Best Player Eva

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •