Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (51) összesen
Like Tree57Likes

Téma: JamsLaNoche Sunday Million 3. helyezése - az alku

  1. #41
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Itt danfiunak szerintem pont nem volt igaza. Az alku szempontjából igenis roppant releváns a játékosok tudása abban az értelem hogy mennyire lehet eltérni az ICM-től. Aminek ugyanis az egyik előfeltevése, hogy a játékosok egyforma tudásúak, a nyerés valószínűsége csak a stacktől függ. Azaz én jogosnak érzem azt a felvetést, hogy többet akarok mert jobb játékos vagyok nálatok.

  2. #42
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt danfiunak szerintem pont nem volt igaza. Az alku szempontjából igenis roppant releváns a játékosok tudása abban az értelem hogy mennyire lehet eltérni az ICM-től. Aminek ugyanis az egyik előfeltevése, hogy a játékosok egyforma tudásúak, a nyerés valószínűsége csak a stacktől függ. Azaz én jogosnak érzem azt a felvetést, hogy többet akarok mert jobb játékos vagyok nálatok.
    Jaja, azzal nincsen gond h valaki tobb penzt szeretne ledealelni, mert jobb jatekos, csak nekem azzal volt a baj, h kijottek a szamok es snap elkezdte beirkalni h I took down the Big109 last saturday, meg h 38. lett a warmupon.Es ez csak az utolso 4 session eredmenye.Jah meg ezen gondolkodtam tusolas kozben, egy apro dolgon.I took down the big 109, az en ertelmezesemben=szetcrusholtam mindenkit a ****be.I won the big 109 last saturday=megnyertem a tornat.Teljesen mas a hangzasa es az ertelme, sztem.

    Ezek mind rovidtavu eredmenyek,nem derul ki ebbol semmi. Ha azt mondta volna h van MTT karrierje soran 1millio winningse, meg 20% os ROI-ja, biztos mash alltak volna hozza.Nyilvan a nemet cl srac beirta h I dont care, teljesen jogosan.

  3. #43
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaja, azzal nincsen gond h valaki tobb penzt szeretne ledealelni, mert jobb jatekos, csak nekem azzal volt a baj, h kijottek a szamok es snap elkezdte beirkalni h I took down the Big109 last saturday, meg h 38. lett a warmupon.Es ez csak az utolso 4 session eredmenye.
    Jogos. Itt meg ha mentegetni akarom akkor a rántott nyúl típusú játékokban pedig a nyerő stratégia, ha meggyőzöd az ellenfelet hogy te asztán nem fogod elrántani. Amúgy az alku teljes értékeléséhez (mármint hogy "többhöz" jutott-e mint a "jogos" része) meg tudni kéne az összes többi körülményt is. Én is más alkut lennék lennék hajlamos kötni (sőt éreznék igazságosnak) ha a Phil és Bélabácsi között ülök csikaró hassal, mintha pihenten egy limp-foldoló meg egy kőszikla ukrán satelit winner között vagyok.

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Sztem abszolut nincs gond azzal hogy megprobalja az eddigi eredmenyeivel a legtobbet kihozni a dealbol, de akkor legalabb jojjon le az hogy ***** nagy HS baller vagy
    Beirsz ennyit hogy "guys, I don't wanna sound harsh, really, good job getting so far, but I'm pretty sure I have an edge over all of you....check my results online if you want", es 100x inkabb beparaznak mint attol, hogy 38. lettel a Warmupon (Ez nagyon gagyi "bragprobalkozas volt", bocsi)

    GG, legkozelebb hitelesebben add a gizdat es meg ennyit se kell majd vitatkozni veluk a dellaert
    Csoszogi33 and lightcold7 like this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  5. #45
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    "Én is más alkut lennék lennék hajlamos kötni (sőt éreznék igazságosnak) ha a Phil és Bélabácsi között ülök csikaró hassal, mintha pihenten egy limp-foldoló meg egy kőszikla ukrán satelit winner között vagyok."

    Ezek nagyon jó szemléletes példák
    A vitához: annyira birom, hogy a legelején danfiu megfogalmazott egy kritikát, amire jams teljesen korrekten válaszolt, és ahelyett hogy itt vége lett volna a dolognak a fél akademia beleszol Tudom-tudom erre van a fórum, hogy mindenki kifejthesse a véleményét, és a normális hangnemben íródottakat szivesen is olvasom, de egy-ketten már megint személyeskednek. Irgum-burgum!

  6. #46
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Elolvastam a topikot, elég vicces, h mennyire előjött az irigység jópár emberből. (Persze tudom ez nem irigység, hanem Jams sportszerűtlen meg akármi volt, és a magyarság jó hírnevének megvédése érdekében önzetlen irományok. )

    Tőlem ha azt írta volna, h tegnap megdugta a Liv Boerre-t így az rng neki forog, és ezzel utána kap +15k-t.... Csak tapsolni tudnék.

  7. #47
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    nagy grat!

    egyébként ha már dealkötés, arra emlékeztek dan smith hogy kötött dealt SM-en?

  8. #48
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    *****ra nem irigyseg

  9. #49
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaja, azzal nincsen gond h valaki tobb penzt szeretne ledealelni, mert jobb jatekos, csak nekem azzal volt a baj, h kijottek a szamok es snap elkezdte beirkalni h I took down the Big109 last saturday, meg h 38. lett a warmupon.Es ez csak az utolso 4 session eredmenye.Jah meg ezen gondolkodtam tusolas kozben, egy apro dolgon.I took down the big 109, az en ertelmezesemben=szetcrusholtam mindenkit a ****be.I won the big 109 last saturday=megnyertem a tornat.Teljesen mas a hangzasa es az ertelme, sztem.

    Ezek mind rovidtavu eredmenyek,nem derul ki ebbol semmi. Ha azt mondta volna h van MTT karrierje soran 1millio winningse, meg 20% os ROI-ja, biztos mash alltak volna hozza.Nyilvan a nemet cl srac beirta h I dont care, teljesen jogosan.
    azt kellett volna írnia hogy "2 of u guys are ****ing fish so i have edge on you bitches?" vagy mit? szerinted egy random fish tudja mi az a roi, opr vagy sharkscope?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #50
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Es azt nekem honnan kelltt volna tudni h fishekkel akart volna dealt kotni?

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •