Oldal: 462 / 709 ElsőElső ... 362412452460461462463464472512562 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.611 - 4.620 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4611
    wzz
    wzz nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet pokerlady eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem akkor dumálj ha téged tiltanak ennyi időre mindenféle ok nélkül.
    Jó akkor hőzöngj csak tovább. Biztos a te rollodból akarják fedezni a "pénzügyi gondjaikat", sőt még lehet, h a görög államot is megsegítik belőle.
    Ha én jártam volna így, akkor már rég felhívtam volna őket, és tisztáztam volna a helyzetet, nem hülye teóriákat gyártottam volna. De ha neked ettől jobb lesz a közérzeted...
    Mindenesetre remélem rendeződik az ügyetek, és visszaállítják az accountjaitokat minél hamarabb. Peace

  2. #4612
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Látom változtattak a vip programon kicsit. Most gyakorlatilag úgy néz ki, hogy ha 3 hónap alatt megvan a 6k eurós mozgás(befizetés/vásárlás) akkor megkapod a bronze szintet, de ha a következő 3 hónapban nincs meg legalább 6k el is veszik a vip szint? Tehát gyakorlatilag 3 hónap alatt 6k eurós pénzmozgásnak mindig meg kell lennie, hogy megtarsd a vip szintet?

  3. #4613
    wzz
    wzz nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Nekem úgy rémlik, hogy ez korábban is így volt.

  4. #4614
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    6 hónapos periódus volt 12k-val ebbe szinte biztos vagyok, nem volt ilyen 3 hónapos "lehetőség".(aztán lehet tévedek, de én így emlékszem)

  5. #4615
    wzz
    wzz nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy akkor én kevertem, és korábban tényleg 6 hónap volt 12k-ra.
    Hát mindegy, ez van.

  6. #4616
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Lehet, hogy más 1000x-er kitárgyalt kérdés, de MB-nél továbbra sem változtatható a számla pénzneme. Sajnos annak idején annyi sütni valóm volt, hogy forintosat nyitottam, amit ugye megváltoztatni nem lehet. Sajnos volt rajta tranzakció is így az utolsó szalmaszál is elúszott. Érdemesebb inkább másik hasonló internetes "pénztárcát" létrehozni mint Pl. Netteler vagy hasonló. Mik a lehetőségek valaki tud segíteni, vagy hagyjam a francba az egészet?

  7. #4617
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Ezt esetleg valaki kifejtené bővebben. Megmondom őszintén sajnos az angol levelezés nem az erősségem, ebben kellene segítség, mert gondolom a számla megszüntetéshez a supportnak kell írni. a kérdés még az lenne, hogy valahol olvastam kb. 14 nap mire zárják a számlát és ennek díja is van. Ez továbbra is így van illetve valaki megtudná mondani aki esetleg zárolt számlát, hogy milyen összegbe kerül, mert jelenleg egy fillér nincs rajta. Akkor kell rátennem pénzt ha fizetős. Még egy kérdés a megszüntetés után azonnal nyithatok újat, vagy várni kell bizonyos időszakot és csak utána. köszönöm a válaszokat, bocs a "lúzer" kérdésekért, de tényleg nem tudom mit kezdjek ezzel!

  8. #4618
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    pont ez az, amit a supporttal kéne lebeszélni
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  9. #4619
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 20.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Visa electron kártyához is tudok moneybookerst csinálni vagy csak mastercardhoz lehet?

  10. #4620
    Újonc Rumjack avatara
    Csatlakozott
    2013. 03. 09.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Sziasztok!


    Regisztrálni akartam MB-re, de az adatok beírása után ezt írja ki "Thank you for your interest in our site but we are unable to accept your registration at this time."


    Valakinek írt már ilyet? Kell-e itt valamit csinálni vagy csak várakozzak?
    "A pesszimista a jól tájékozott optimista"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •