Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 36 (36) összesen
Like Tree30Likes

Téma: Háziasszony nyerte a 100 milliárdodik leosztást

  1. #31
    Tag kapitany10 avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 16.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    szuper! gratula a hölgynek jó helyre ment az a pénz. bár ide is jöhetett volna. :P nem hiszem én se hogy ez a hölgy elszórná azt a pénzt. legjobb lenne ha valami vállalkozásba fektetne mert mint előttem is elhangzott hogy nem minden nap van ilyen szerencséje az embernek.gl

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze az interjúban nem azt mondta h minden nap NL5-n grindol(nincs ezzel semmi baj),hanem h ált. NL25-n tolja.Leosztás pillanatában is kb15 NL5-s asztalon játszott.

    Én a saját szememnek hiszek leginkább, és csak azt írtam le korábban is amit láttam. Többször ültem májusban vele egy asztalnál NL5-ön.
    És akkor is ugyanígy sok asztalon játszott, éppen úgy mint tegnap. Tehát az sem állja meg a helyét, hogy ennél jelentősen kevesebben szokott játszani.
    Azt nyilatkozza, hogy meg szeretne tanulni profi módon pókerezni. 18 asztalon azt hogy lehet?


    Idézet kapitany10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szuper! gratula a hölgynek jó helyre ment az a pénz. bár ide is jöhetett volna. :P nem hiszem én se hogy ez a hölgy elszórná azt a pénzt. legjobb lenne ha valami vállalkozásba fektetne mert mint előttem is elhangzott hogy nem minden nap van ilyen szerencséje az embernek.gl
    Hmm, az elmúlt egy évben 6000$ körül bukott MTT-ken. Szerintem ha valakinek ennyi felesleges lóvéja van, amit így elszórhat, akkor nem ment az annyira jó helyre. Nem lennék annyira biztos abban, hogy ezt nem fogja ugyanúgy elszórni.
    Utoljára módosítva: The Trooper által: 2013. 06. 19. 17:00

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    mehet is vissza a konyhába
    L.T., dfecco23 and svajcifiu like this.

  4. #34
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    a kimondhatatlan nevű megnyeri egy fos lappal a bazi nagy nyereményt... ez annyira filmszerű.. már-már gyanús

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a kimondhatatlan nevű megnyeri egy fos lappal a bazi nagy nyereményt... ez annyira filmszerű.. már-már gyanús
    Ebben a 6 fős pf allin-ben olyan nagy favoritnak tartod a K6-ot hogy már gyanús ha nem nyeri meg?
    Vagy az a gyanús hogy senki sem kapott prémium lapot?
    Ha valaki AA-al nyeri meg akkor az lenne gyanús hogy pont AA-t kapott.
    Ha a 73o megvert volna egy AA-t akkor az lenne gyanús.
    Ha egy görög háziasszony nyeri meg akkor az a gyanús, ha egy PS team pro akkor az.

    A kimondhatatlan név meg pont nem illik a képbe, nekem sokkal gyanúsabb lenne ha könnyen megjegyezhető nevű játékos nyerne.
    Hasamra ütök - ha mondjuk valami "Moneymaker" nevű háziasszony nyerne hatalmas nyereményt pár $ befektetéssel, na akkor lehet hogy húznám a szemöldökömet hogy csalik a szájt.
    Arsen, dfecco23, Moniasp and 1 others like this.

  6. #36
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 06. 09.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Miről beszéltek?...Nem egyértelmű, hogy nem a nő nyerte a nyerményt, a férje játszik a nick alatt??

    Nézzetek már rá, szerintetek 17 asztalon játszik ez a csajszi, 6 K bukik tornákon? Valami ok miatt, ezen nyomja a pasija, férfje, mitudom én kije..ha ezt bevallanák, az egész nyereményt elkobozná a stars..

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •