Oldal: 13 / 14 ElsőElső ... 311121314 UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (133) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Milyen mobilnetet érdemes választani?

  1. #121
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Rolowin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mega ???

    az igen , ez ám a jó szoftver ..... bezzeg ongame....
    Ongame szoftvere jo szar,de az adatmennyiseg szempontjabol nem rosszabb a PSnel, legalabbis a redkings biztos nem. Mondjuk nem tudtam 20 asztalon tesztelni, mert kb 8nal behal a gepem
    Ami szar ilyen szempontbol,az az Ipoker, az elfogyaszt 50 megat siman orankent (Titan)

  2. #122
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 07. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Hali!
    Laptopon 12 asztal/később több/+hm2 v pt3 +tableninja használok.
    Telenor hipernet csomagot vagy digi mobilnetet?
    Mobil nettel kapcsolatban valakinek valamilyen véleménye?
    Milyet válasszak ?gb
    választ előre is köszönöm!

  3. #123
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Zsozso1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Laptopon 12 asztal/később több/+hm2 v pt3 +tableninja használok.
    Telenor hipernet csomagot vagy digi mobilnetet?
    Mobil nettel kapcsolatban valakinek valamilyen véleménye?
    Milyet válasszak ?gb
    választ előre is köszönöm!
    HY!

    Diginél nincs hűségidő, de fizetned kell 8K-t talán a modemért ha új ügyfél vagy. Én a hipernetet ajánlom, régen adtak ajándék 100GB adatforgalmat 0-07 ig terjedő időszakban.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #124
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    1 éves posztokból nem nagyon tudok kiindulni, szóval megkérdezem.

    Milyen mobilnetet érdemes választani? Cél: havi ~180-200 óra grind psen(max 30 asztal) + folyamatos youtube használat.

    Érdemes egyáltalán erre a célra mobilnetet venni, ha ~7Kért már tisztességes "sima" netet is belehet kötni?

  5. #125
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1 éves posztokból nem nagyon tudok kiindulni, szóval megkérdezem.

    Milyen mobilnetet érdemes választani? Cél: havi ~180-200 óra grind psen(max 30 asztal) + folyamatos youtube használat.

    Érdemes egyáltalán erre a célra mobilnetet venni, ha ~7Kért már tisztességes "sima" netet is belehet kötni?
    A folyamatos youtube miatt sztem felejtős a mobilnet. Az olyan adatforgalmat generál, amihez csak max nagyon drágán kapnál mobilnetet. Én maradnék a simánál, ha van rá lehetőség.

  6. #126
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A folyamatos youtube miatt sztem felejtős a mobilnet. Az olyan adatforgalmat generál, amihez csak max nagyon drágán kapnál mobilnetet. Én maradnék a simánál, ha van rá lehetőség.
    En hallomasbol tudom h kronoek tanyan laknak, ott meg nem igazan kivitelezheto a zinternet

  7. #127
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En hallomasbol tudom h kronoek tanyan laknak, ott meg nem igazan kivitelezheto a zinternet
    Hohó! Odaadtunk pór jószágot a helyi kiszámításteknikásnak, hogy hozza el a vülágot küzénk! Hagggyyy villanypokizzon a büdös kűke, ha má a zállatokat nöm képes ötötni!
    Utoljára módosítva: Krono által: 2013. 06. 21. 20:14
    danfiu, erikkke and tomi996 like this.

  8. #128
    Lelkes újonc Theci85 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 25.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Itt láthatod a vodafone csomagjait:

    Előfizetéses internet - Vodafone.hu - Üzleti - Kisvállalkozások - Internet számítógépen

    Nekem mobilnet 21-em van, amihez ha 2 évre aláírsz ugye, kapsz egy ilyen zsebwifit is;

    Vodafone R205 Zsebwifi mobil hotspot teszt | techplus magazin

    Igyekszem minimalizálni a youtube használatot vele, de így is feltudom néhány nap alatt emészteni az egészet, ráadásul a 21mbit/sec helyett amit ígértek a speedtest.net soha nem mutatott még 8 nál nagyobb értéket általában 3-7 között van pedig városban lakom. Telózgatok ez ügyben de nem haladok vele.

    Ami neked kellene az a következő szint a mobilnet premium ami már 16 gigát ad 41 mbit/sec-ért de félő h ez sem teljesen az mint amit ígérnek, de pokerre és youtubra tökéletes lesz ha sokkal lassabb is. Egyébként ha felhasználod, jelen esetben a 16 gigát pl, akkor belassítanak.Ha belassítva internetezel akkor nem számolnak fel plusz költséget, pokerre így is tökéletes bár 30 asztalon sztem sitoutra dobálgatna néha. Youtube ilyenkor egy örökkévalóság mire betölt vmit, de alap esetben így is tökéletes böngészésre és pokerezésre. Persze mindig tudsz kiegészítő adatcsomagot vásárolni, ezt böngészőn keresztül egy perc alatt meglehet tenni +1 giga -> 1 k huf, és ezt a költséget a következő havi számládhoz csapják hozzá, ha + 10 gigát vettél egyesével akkor annyit.

    Van élet mobilnettel is, csak behatároltak a lehetőségeid főleg ha töltögetni is szeretnél vele.Remélem tudtam segíteni, de ha ezeket már vágtad akkor bocs

  9. #129
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Vodafon szarai ugy szarok ahogy vannak volt hogy Budapest belvárosában sem müködött

  10. #130
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Köszi. Kalkuláltam és nem éri meg ezek szerint mobilnetet venni, pedig az lenne a legjobb az egyszerűsége miatt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •