Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (68) összesen
Like Tree29Likes

Téma: BelaKecske Omaha

  1. #21
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    1: en is 3betelem ismeretlen ellen, de ha sok cc van mogotted, aki nem jo a 3b, turn meg fold, nincs fe-nk es ez ebben a spotban tobbszor lesz sor, mint barmi mas

    2:call

    3: 4.4/call ,nut gs nelkul xback

  2. #22
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    1: jó a 3bet, ha a mögötted ülők nem szeretik megadni, viszont több határeset szituációhoz vezethet postflop (ami nagy szóráshoz vezet), így erre fel kell készülni lélekben Turn fold ha nincs vmi read arról, hogy így szokott blöffölni.

    2: call, meg talán river is call

    3: ha ezen a kártyán nem emelsz, akkor nagyon alacsony lesz a turn cbeted (ez az egyik legjobb blank, ami jöhet), ráadásul ez ritkán egészít ki bármit, ami nála lehet, value-ért emelsz. Nálam b/f, mert ha passzív az ellenfél, akkor nem fog itt toppár+fd-vel c/r-t játszani (hanem J8xx vagy slowplayelt set lesz nála).

  3. #23
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Danfiu a masodiknal blank riveren te mit, turnon calloztam én is.
    Harmadiknal beteltem én is, viszont kaptam elég nagy emelést és dobtam. szted lesz ott elégszer az emelés nem szett?

  4. #24
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Danfiu a masodiknal blank riveren te mit, turnon calloztam én is.
    Harmadiknal beteltem én is, viszont kaptam elég nagy emelést és dobtam. szted lesz ott elégszer az emelés nem szett?
    Jah hat river obv soulread sizing es timing alapjan, de obv nem szarnek be egy blankon, mert ott mindig betelni fog a teljes turn donking range-evel,mivel a te ranged ellegge cappelve van(a jatekosok a te helyedben javareszt visszaemelnek nut sorral turnon, szal en megadom 1000%.

    A harmadiknal nem lehet bf-olni 3mas spr-ben egy dinamikus turnon, amikor flop made hand kb csak JJ lehet vagy turnolt J8 es a range-e tele lesz Par+oesd, par+fd-val, szal sztem std bc.

  5. #25
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Köszi mindenkinek az eddigi kommenteket. Most arra gondoltam, hogy omahásoknak gondolom std, de holdemeseknek bambulós és fingom nincs mi a jó helyzetekre is rákérdezek.

    1: weaktight | Hand | JhAc9c4h - $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi

    Ő egy 52/2 eddig kettőből kétszer all in ment a turn betre, nyilván ez nem sokat jelent. Itt utólag nem annyira tetszik a turn bet, de mostanában úgy vagyok vele h ha nem tudom mi a jó akkor betelek, mert azért dobnak.

    2. weaktight | Hand | JcKh5hJh - $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi
    Ugyan az a srác mint az előbb. Ugye az ő range-e tág, tehát lehet rakás flösse de rakás mása is. Van itt elég érték turnon a bethez, illetve érdemes e azért betelni h ő dobjon és ne blöfföljön ki riveren?

    3. weaktight | Hand | 7hQsQh9s - $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi
    82/32 az emelő. Ellene preflop okés sb-ről a call? eléggé zavar h csomószor preflop sem tudom h mi a jó, nem h postflop

    4. weaktight | Hand | QsJcJs7d - $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi
    Kevés hand alatt aktív emberke 3betel. Elég lazán adok meg sztem 3betet még oop is (mert fingom nincs h mivel jó), kérdés h ezzel a lappal ez jó e.

    5. weaktight | Hand | Ac2cAhQs - $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi

    Az előbbi ellenfél. Itt nem 4beteltem pre, mert azzal sztem faceup vagyok és nincs túl jó ászom se vmint még egy egész beülő marad előttünk. Ez nagyon béna?
    ezek mellett érdekelne h postflop hogy kéne játszani ha már nuttsunk lett. utólag lehet jobban tetszene a slowplay végig, bár nem tudom.

    6. weaktight | Hand | TsAh7dAs - $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi
    Megint egy alaptevő kérdés. Ugye az overpáron kívül itt semmink nincs. Itt a kistack miatt cbeteltem, de nem tudom h ha 2 nagyobb stack v 1 nagyobb stack lenne az ellenfél, akkor megfelelő lenne e itt a cbet. Ha igen, mi lenne turnre a terv?

    7. És még1 preflop kérdés: weaktight | Hand | Jc9cAsQc - $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi
    Elég jól néz ki elsőre a lapunk de nincs benne suited ász. Arra lennék kíváncsi h mennyit ér ez a lap, belefér e a call, v jobb lenne 3betelni v 1szerűen dobni.

  6. #26
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nagyon van kedvem játszani most, viszont szörnyű szarul meg EV alatt megy, mindenesetre a következő hónapot omaházással fogom tölteni és megint rakok majd handeket is a nagyközönségnek. Már nagyon várjátok, tudom.
    qwertibie likes this.

  7. #27
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    1. hand: kicsit erős egy top párral belenyitni omahában, nem? (csak kérdezem)
    2. hand: szerintem jól játszottad
    3. hand: elégnek tartom a pre callt, amúgy a megjátszás jó
    4. hand: buttonon megadnám (de inkább kérdezd danfiu-t )
    5. hand: pre jónak tartom, de a turn shove felesleges szerintem
    6. hand: na ehhez lövésem sincs
    7. hand: én 3betelnék vele buttonon
    BelaKecske likes this.

  8. #28
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    1: tetszik
    2:nem potot cbetelnek 3w ezen a flopon, ilyen 80% korul, altalaban en betelem a turnt is olyanok ellen akik loose peelelnek h ,vedjem straight drawktol a setem, 2,ha tudodm h ch/c ch/c ch/f ol alacsony flusoket akkor bloffbe is tudom forditani neha, 3, tuti kifizet fullon es meg vissza is jatszhat
    3:1000 bol 1000 szer 3betelem sb vs btn,jobban jatszik 3b potban aggresszorkent, mint sr potban es ugye ha csak flatelunk azt kockaztatjuk h BB comes along es a relativ pozink szar lesz.
    4:tuti flat meg 100bb deepen is
    5:tuti 4b, 40bb ig tudnal 4betelni, lenne bent 85bb a potban es pont 1 es spr,szupereasy
    6:kisebbet cbetelnek, h tudjak reshovolni jelezven a nagy stacknek
    7:en nagyon sokat flatelek btn vs co , tok jo candidate, mert nem eleg eros a 3bethez, 4betet nem tudja callozni, de erosen fugg az ellenfeltol(lol ha nyit 40 et co on es 65% ban ch foldol oop es nem 4betel sokat, akkor obv 3b,de fugg meg a mogotted ulo playaktol is.)Ha mogotted nitek vannak, akkor flatelem,de ha 2 fish akkor dobas

    Uzenem vadallat forumtarsamnak, hogy ne irjon suletlensegeket a handekhez, ha meg ir, akkor indolkoja meg
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2013. 06. 22. 14:25
    Nero23 likes this.

  9. #29
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    mit tartasz sületlenségnek, tisztelt danfiu? csak véleményt mondtam el, és vállalom ha hibázok. ha valamire azt mondom "én megadnék" pl. az nem jelenti azt hogy meg is kell adni nem vitatkozni akarok, tudom jól, hogy mennyire értesz az omahához, csak akkor mondd el, hol hibáztam. ebből nemcsak én tanulhatok. köszi az egyik kérdésnél írtam is hogy kérdezzen téged, a másiknál meg írtam, hogy lövésem sincs, tehát nyílván nem félrevezetés volt a bejegyzésem célja, hanem egy vélemény kinyílvánítása amit meg lehet vitatni.

  10. #30
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    1: jó így, kicisnek tartom a flop betet
    2: nálam jó a flop potbet 2 ellenfél ellen, turn-ön továbbemelem (félpot körül), nem baj ha eldobja a sorhúzó, és riveren is könnyebb lesz jó döntést hozni
    3: pre azért érdemes 3betelni, mert ez a lap leginkább HU szituációban működik, és nem oop multiway
    4: nem igazán hiszem, hogy bármit eldobnék pozícióból 3betre ha HU maradunk
    5: kb határon van a 4bethez, én kb. így játszanám, szerintem kihoztad a maximumot postflop
    6: kisebb cbet elég ebben a szituban, két nagyobb stack ellen nem cbetelek
    7: bár az fd nem nut, de a sorhúzóid bőven nut-ok lesznek; call vagy 3bet attól függően, hogy a vakokon ülők képesek-e dominált sorhúzóval tönkremenni

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •