Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree10Likes

Téma: 4000 2 rebuy 1 addon...

  1. #1
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás 4000 2 rebuy 1 addon...

    Üdvözlet mindenkinek!
    Szeretném Veletek megosztani nagyjából 2 hónapja játszott élő versenyem egyik handjét, ami Final Table volt 2000/4000-es vakszintnél ante 500, és ezzel kapcsolatosan kérdezném tőletek, hogy Ti miként játszottatok volna?
    9-en voltunk már csak az asztalnál és az 5-ik helytől kezdődtek a díjazások. Átlag stack: 100 000; 3 short stack: 5-8 BB. Gombon ültem és kb. 120 000 zseton (30 BB) lehetett előttem, amikor mindenki dobott hozzám, és én 10 000-ig emeltem lapommal. Ekkor SB (kb. 150 000 zseton) 25 000-ig 3bet-elt, nagyvak dobott. Némi hezitálás után de megadtam. Igazából a Fold-on gondolkodtam nem is a push-on. Flop-ra érkezett, ami után SB szinte azonnal chek-elt és én 1/2 potot hívtam. Ekkor már 85 000 lehetett a pot. És innentől lesz érdekes. SB határozott mozdulattal allin ment (125 000),így a pot 210 000 lett. Előttem még 67 000. Meglepődtem, ugyanis SB eddig sohasem chek/raise-elt és többször láttam passzívan játszani a verseny folyamán, amikor prémium lapja voltak. Még annyi infó, hogy amikor gondolkodóba estem erős tekintettel nézett és nagyjából 1 perc után időt kért a Floorman-től,ami azt jelenti, hogy 30 mp van dönteni különben lapjaimat behúzzák. Nos, ezek függvényében kérdezem, hogy Ti miként cselekedtetek volna, akár preflop, akár flop után?......Később megosztom a parti végkimenetelét is, annyit elárulok, hogy egy 3-as dealt követően elég szép összeget sikerült nyernem a verseny végén.

  2. #2
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    pre call tragikus, flop bet helyett checkback, hogy a JJ-KK szerű lapjaival blöfföljön turnön és talán riveren is... így viszont szar a szitu, 67k-t kell megadnod a 219k-s potba, ami 30%-os potodds, szerintem annyit fogsz hozni, így call.
    Ice-pocó likes this.

  3. #3
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    ha nem jó a call csekrézre, akkor a hajadra kenheted a rídjeidet
    Ice-pocó likes this.

  4. #4
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    A precall nekem se tetszik. Szerintem is adható az AI a visszalopási rangeben rengeteg lap van amit versz, de ha eldobod sincs akkora gáz marad 15BB-d a 3 shorti sanszos hogy hamar kiesik és maradtok 6-an az 5-s ITM-hez. A magam részéről én megadtam volna, bár a fél percből felhasználtam volna még 20 mpt valami tell elcsípésére...

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Pre FOLD! Nem is értem a kérdést! Az általad leírtak alapján(amit te is sikeresen readeltél) olyan baromi erős a range-e, hogy ihajcsuhaj. Persze mint mindig, most is benne van a pakliban, hogy most jött rá a blöffölhetnék és air-rel játszik. Ez azért valószínűtlenebb, mert ő is érzi, hogy nincs FE.
    Ice-pocó likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder petozso avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 16.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    538

    Alapbeállítás

    Én preflop elengedtem volna. Nem jött be a steal, benne van, dobás után is van még 27 vakod és minden mehet tovább. Ha viszont megadsz, akkor már 24BB-ből kell megoldani a parit, úgy, hogy a pot már 13BB körül van. Sok tér nincs játszani, az A5o pedig pont olyan lap, ami szanaszét lesz dominálva, úgyhogy még Axx-s flopon se állunk vmi jól...

  7. #7
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Tudom, hogy rosszul játszottam és ezért is várom a segítő jellegű hozzászólásokat. A hab a tortán majd csak ezután fog következni, este kiteszem miként döntöttem.

  8. #8
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    pre fold/ flop csekk!
    de elárultad magad hogy 3as deal született, szal snapcall
    ikaszápól dolan!


  9. #9
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    szerintem megadtad, ő rommá dominált, de jött a négyes
    jabyga, petozso and szfvkrisz like this.

  10. #10
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Pre fold vagy, ha sokat 3betelt akkor push. Ha már így calloltál, akkor én az ellenfél rangeben ezzel a c/r inkább párokat tudnék elképzelni 88-KK. Így gondolta el tudja dobatni a gyenge Ax még.
    Rockygianny and Ice-pocó like this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •